Ще ви запознаем с програмата на VTV за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Светът на бъдещето“ – документална поредица
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Аз и хлапето“ – комедия, САЩ, режисьор Пенелопе Сфиърис,
с участието на Том Арнолд, Линда Хамилтън, Джо Мантея и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „От вихъра отнесени“ – драма/ комедия, Аржентина, режисьор Алехандро
Агрести, участват Вера Фогвил, Фабиан Вена, Анхела Молина, Жан Рошфор,
Улисес Дюмон и др. „Златна раковина“ – МКФ Сан Себастиан 1998,
„Златно лале“ МКФ Истанбул 1999
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 12.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Светът на бъдещето“ – документална поредица
11.00 – Публицистика / п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Кръв и шоколад“ – фентъзи, приключенски, романтичен, САЩ
режисьор Катя фон Гарние, участват: Агнес Брукнер, Оливие Мартинес,
Хю Данси и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.30 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Скрито покрито“ – криминален/комедия, Великобритания,
режисьор Нил Джонсън, с участието на Роуън Аткинсън, Кристин Скот Томас,
Патрик Суейзи, Лиз Смит, Емилия Фокс и др.
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – Публицистика /п/

СРЯДА, 13.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Светът на бъдещето“ – документална поредица
11.00 – Публицистика/п/
12.00 – Eкология
12.30 – “Измамата” – криминална комедия, САЩ, режисьор К.С.Баскомб,
участват Шерил Фен, Том Сайзмор, Дейв Фоли и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
17.30 – Документална поредица
18.00 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Сбогуване с Хари“ – режисьор Гарет Бенет,
с участието на Джо Фланигън, Уилям Хол, Джозеф Франклин и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 14.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Библейски загадки“ – документална поредица
12.00 – Eкология
12.30 – „Любовниците“ – романтика, Италия, режисьор Виторио де Сика,
участват: Фей Дънауей, Марчело Мастрояни, Каролин Мортимър и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
17.30 – Документална поредица
18.00 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
21.00 – 4.3.2.1. – трилър, Великобритания, режисьори: Ноел Кларк и Марк Дейвис
участват: Ема Робъртс, Тамзин Егертън, Офелия Ловибонд, Ендрю Харуд
Милс, Алън Макена и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ПЕТЪК, 15.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
11.00 – „Библейски загадки“ – документална поредица
12.00 – Eкология
12.30 – „Макондо“ – драма, Австрия, режисьор Судабех Мортезаи, участват:
Рамазан Минкалов, Аслан Елибиев, И. Газиева, А.Умаев и др. /п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Нашествието на варварите“ – комедия, Франция/Канада, режисьор Денис
Арканд, участват: Реми Жирар, Стефан Русо, Дороти Бериман, Луиз Портал,
Доминик Мишел и др.; Кан 2003 – награди за женска роля и за сценарий
Сезар 2003 – най-добър филм, сценарий и режисура
Европейски филмови награди 2003 – наградата SCREEN INTERNATIONAL;
Оскар 2004 – награда за най-добър чуждоезичен филм
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
00.30 – „Хари Браун“ – криминална драма, Великобритания, режисьор Даниъл Барбър; участват: Майкъл Кейн, Емили Мортимър, Чарли Крийд Майлс, Дейвид Брадли, Шон Харис, Лиъм Кънингам и др.
Награда за най-добър британски филм и номинации за: най-добър трилър и най-добър актьор на Майкъл Кейн от Наградите на британските зрителите в сп “Импайър” /2010/;Номинация за успешен британски дебют на режисьора Даниъл Барбър от Лондонския кръг на филмовите критици /2010//п/
04.00 – Eкология
04.30 – Документална поредица /п/

СЪБОТА 16.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.10 – Документален филм /п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
13.00 – „Кодът“ – криминален, трилър, САЩ , режисьор Мими Ледър, участват: Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Том Харди, Рада Мичъл, Деян Донков, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Раде Шербеджия, Робърт Форстър, Велислав Павлов, Велизар Бинев, Сисо Камбуров и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – „Деца на слънцето“ – романтика – Македония, режисьор Антонио Митрикески, с участието на Ивана Павлакович, Владо Йовановски, Мето Йовановски и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Говори с мен“ – биографичен, драма, САЩ, режисьор Каси Леманс, участват: Дон Чийдъл, Киветел Ейофор, Майк Епс, Мартин Шийн, Брус Макфи, Питър МакНийл
22.30 – Документален филм
23.30 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/

НЕДЕЛЯ, 17.04.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Документален филм/п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Лятото на пинг понга“ – семейна комедия, САЩ, режисьор Майкъл Тули, с участието на Леа Томпсън, Сюзън Сарандън, Ейми Седарис, Джон Хана, Джуда Фридлендер и др./п/
14.30 – Eкология
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – „Тя е пич“ – комедия, САЩ, режисьор Анди Фикман, сценарий Иън Лесли, Карън Луц, Кирстен Смит, вдъхновен от комедията „Дванайсета нощ“ на Уилям Шекспир; участват: Аманда Байнс, Джеймс Кърк, Чанинг Тейтъм, Джули Хейгърти и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Мариус“ – драма, Франция, по творбата на Марсел Паньол, режисьор Даниел Отьой, участват: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусен, Виктоар Белези, Мари – Ан Шазал и др.
23.30 – Документална поредица/п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/

45