Ще ви запознаем с програмата на VTV за 29.08.2016 година – 04.09.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 29.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „От вихъра отнесени“ – драма/ комедия, Аржентина, режисьор Алехандро
Агрести, участват Вера Фогвил, Фабиан Вена, Анхела Молина, Жан Рошфор,
Улисес Дюмон и др. /п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Мухоловка“ – криминална комедия, САЩ, режисьор Роб Минков,
участват : Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън,
Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 30.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Макондо“ – драма, Австрия, режисьор Судабех Мортезаи, участват:
Рамазан Минкалов, Аслан Елибиев, И. Газиева, А.Умаев и др. /п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Скрийте усмивките си“ – драма, САЩ, режисьор Даниел Патрик Карбон,
участват Райън Джонс, Нейтън Варнсън, Колм О’Лири, Томас Круз, Кристина
Старбак, Крис Кис, Андрю М. Чемберлен, Кларк Мидълтън, Иван Томич и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

СРЯДА, 31.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Нашествието на варварите“ – комедия, Франция/Канада, режисьор Денис
Арканд, участват: Реми Жирар, Стефан Русо, Дороти Бериман, Луиз
Портал, Доминик Мишел и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Мариус“ – драма, Франция, по творбата на Марсел Паньол, режисьор
Даниел Отьой, участват: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусен,
Виктоар Белези, Мари – Ан Шазал и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 01.09.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Натрапчиви ритми“ – романтика, Франция, режисьор Фани Ардан,
участват: Азия Ардженто, Франко Неро, Нону Лопес/п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Хари Браун“ – криминална драма, Великобритания, режисьор Даниъл
Барбър; участват: Майкъл Кейн, Емили Мортимър, Чарли Крийд Майлс, Дейвид Брадли, Шон Харис, Лиъм Кънингам и др.
Награда за най-добър британски филм и номинации за: най-добър трилър и най-добър актьор на Майкъл Кейн от Наградите на британските зрителите в сп “Импайър” /2010/;Номинация за успешен британски дебют на режисьора Даниъл Барбър от Лондонския кръг на филмовите критици /2010/
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ПЕТЪК, 02.09.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Изворът на жените“ – трагикомедия, Белгия/Италия/Франция,
режисьор Раду Михайляну, с участието на: Хафсия Херци, Лейла Бехти, Зинедин Суалем, Сабрина Уазани и др. /п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Говори с мен“ – биографичен, драма, САЩ, режисьор Каси Леманс,
участват: Дон Чийдъл, Киветел Ейофор, Майк Епс, Мартин Шийн,
Брус Макфи, Питър МакНийл
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
00.30 – „Примката“, криминален, трилър, САЩ/ Франция, режисьор Щефан
Рузовицки, участват: Ален Голем, Джейсън Кавалиер, Оливия Уайлд,
Патрик Къртън, Алисън Греъм, Ерик Бана, Чарли Хънан, Сиси Спейсик,
Крис Кристоферсън, Кевин Десфос и др. /п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Публицистика /п/

СЪБОТА 03.09.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Кръв и шоколад“ – фентъзи, приключенски, романтичен, САЩ
режисьор Катя фон Гарние, участват: Агнес Брукнер, Оливие Мартинес,
Хю Данси и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
18.30 – Документален филм
19.30 – Сериен игрален филм
21.00 – Eкология
21.30 – „Кодът“ – криминален, трилър, САЩ , режисьор Мими Ледър,
участват: Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Том Харди, Рада Мичъл,
Деян Донков, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Раде Шербеджия, Робърт
Форстър, Велислав Павлов, Велизар Бинев, Сисо Камбуров и др.
23.00 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/

НЕДЕЛЯ, 04.09.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Свирчо“ – криминална комедия, Франция, режисьор Филип Льофевр,
участват: Франсоа Берлеан, Тиери Лермит, Сами Буажила, Клемантин
Селарие и др. /п/
14.30 – Eкология
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – Сериен игрален филм
21.00 – Eкология
21.30 – 4.3.2.1. – трилър, Великобритания, режисьори: Ноел Кларк и Марк Дейвис
участват: Ема Робъртс, Тамзин Егертън, Офелия Ловибонд, Ендрю Харуд
Милс, Алън Макена и др.
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/

42