Ще ви запознаем с програмата на VTV за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 21.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Спусната завеса“ – драма, Иран, режисьор Джафар Панахи, Камбузиа
Партови, участват: Камбузиа Партови, Мариам Могхадам, Джафар Панахи,
Хади Саееди, Азадех Тораби. Награди и номинации: Берлин ’13 – „Сребърна
мечка” за сценарий и номинация за „Златна мечка”; Азия-Пасифик ‘13 –
Номинация за най-добър режисьор и сценарий /п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Ако не го направиш ти, ще го направя аз“ – комедия, Франция,
режисьор Софи Филиер,участват: Еманюел Дево, Матю Амалрик,
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 22.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
11.00 – Публицистика / п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Мариус“ – драма, Франция, по творбата на Марсел Паньол, режисьор
Даниел Отьой, участват: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусен,
Виктоар Белези, Мари – Ан Шазал и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.30 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Примката“, криминален, трилър, САЩ/ Франция, режисьор Щефан
Рузовицки, участват: Ален Голем, Джейсън Кавалиер, Оливия Уайлд,
Патрик Къртън, Алисън Греъм, Ерик Бана, Чарли Хънан, Сиси Спейсик,
Крис Кристоферсън, Кевин Десфос и др.
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
02.10 – Документален филм /п/
03.30 – Документална поредица /п/
04.30 – Публицистика /п/

СРЯДА, 23.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
11.00 – Публицистика/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Валенса: Човек на надеждата“ – драма, Полша, режисьор Анджей Вайда,
участват Роберт Вецкевич, Агниешка Гроховска, Збигнев Замаховски, Цезари
Козински, Мария Розария Омаджо и др.; Венеция – извън конкурса,
Торонто – официална селекция, Лондон – програма “Дебати”,
Полско предложение за номинация за “Оскар” 2013/п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
17.30 – Документална поредица
18.00 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Скрийте усмивките си“ – драма, САЩ, режисьор Даниел Патрик Карбон,
участват Райън Джонс, Нейтън Варнсън, Колм О’Лири, Томас Круз, Кристина
Старбак, Крис Кис, Андрю М. Чемберлен, Кларк Мидълтън, Иван Томич и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
10.00 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
12.00 – Eкология
12.30 – „Деца на слънцето“ – романтика – Македония,
режисьор Антонио Митрикески, с участието на Ивана Павлакович,
Владо Йовановски, Мето Йовановски и др. /п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
17.30 – Документална поредица
18.00 – Документален филм
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
21.00 – „Господин Никой“ – научно-фантастична драма, Белгия, режисьор Жако
Ван Дормал, Джаред Лето, Диане Крюгер, Рийс Иванс, Лин Дан Фан,
Даниел Мейс, Наташа Литъл и др.
22.30 – Eкология
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология
02.10 – Документален филм /п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ПЕТЪК, 25.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Анимационен филм/п/
07.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
07.30 – Документална поредица
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Детски сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Животът днес” – документална поредица
11.00 – „Босове под прикритие“ – документална поредица
12.00 – Eкология
12.30 – „Жената на френския лейтенант“ – драма, Великобритания,
сценарий Харолд Пинтър, режисьор Карел Райш,
с участието на Мерил Стрийп, Джеръми Айрънс и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Документална поредица/п/
16.00 – Eкология
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – „Открития” – документална поредица /п/
20.30 – Eкология
21.00 – „Толкова много любов” – драма, Франция, режисьор Клод Льолюш, с
участието на Одри Дана, Лорент Кусон, Джаки Идо, Анук Еме и др.
23.00 – Сериен филм /п/
24.00 – Eкология
00.30 – 4.3.2.1. – трилър, Великобритания, режисьори: Ноел Кларк и Марк Дейвис
участват: Ема Робъртс, Тамзин Егертън, Офелия Ловибонд, Ендрю Харуд
Милс, Алън Макена и др./п/
04.00 – Eкология
04.30 – Документална поредица /п/

СЪБОТА 26.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.10 – Документален филм /п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – „Проект Земя“ – документална поредица
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
13.00 – „Спътникът“ – драма, Австралия, режисьор Катриона МакКензи,
участват: Дейвид Гилпилил, Камерън Уолиби, Джозеф Педли, Руана Ангас,
Дин Дейли–Джонс и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – „Натрапчиви ритми“ – романтика, Франция, режисьор Фани Ардан,
участват: Азия Ардженто, Франко Неро, Нону Лопес
21.00 – Eкология
21.30 – „Любовникът“ – драма, Виетнам, Франция, режисьор Жан Жак Ано,
с участието на Жан Марч, Лиса Фолкнер, Мелвил Поупау,
Тони Люнг Чиу Вай и др.
22.30 – Документален филм
23.30 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.20 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/

НЕДЕЛЯ, 27.03.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Документален филм/п/
07.30 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Анимационен филм/п/
10.30 – „Проект Земя“ – документална поредица
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Документален филм
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Хвърчила“ – романтичен Индия, режисьор Анураг Басу,
участват: Барбара Мори, Ритик Рошан, Стивън Майкъл Кюзада, Никълъс Браун, Люк Рейнс, Кабир Беди/п/
14.30 – Eкология
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – „Големите надежди” – романтичен/исторически, Великобритания,
режисьор Майк Нюъл, Юън Бремнър, Ралф Файнс, Хелена Бонъм Картър,
Джеръми Ървин, Холидей Грейнджър и др.
21.00 – Eкология
22.00 – „Леки момичета“ – драма, Франция/Полша/Германия, режисьор
Малгожата Шумовска, Тине Биркел, участват: Жулиет Бинош, Анаис Демусте,
Джоана Кулиг, Кристина Жанда, Андрей Шира, Пабло Бугнет и др.
23.30 – Документална поредица
23.00 – Документална поредица/п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.20 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документален филм /п/

74