Ще ви запознаем с програмата на Нова тв на 04.04.2016 година – 10.04.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 04.04.2016 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09.30 „На кафе” – предаване на НТВ
11.30 „Бон Апети” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Надежда за обич” – сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” – сериен филм
16.00 Новините на Нова
16.30 „Малката булка” – сериен филм
18.00 „Семейни войни” – телевизионна игра, нов сезон
19.00 Новините на Нова – централна емисия
20.00 „Като две капки вода” – забавно предаване, 4 сезон
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на Нова
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
01.00 „Имението Даунтън” – сериен филм
02.00 „Надежда за обич” – сериен филм /п/
03.00 „Клонинг” – сериен филм
04.00 „Прости ми” – сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/

ВТОРНИК, 05.04.2016 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09.30 „На кафе” – предаване на НТВ
11.30 „Бон Апети” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Надежда за обич” – сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” – сериен филм
16.00 Новините на Нова
16.30 „Малката булка” – сериен филм
18.00 „Семейни войни” – телевизионна игра, нов сезон
19.00 Новините на Нова – централна емисия
20.00 „Откраднат живот” (премиера) – сериен филм
21.00 „Звездни стажанти” (премиера) – предаване на НТВ
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – рeалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на Нова
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
01.00 „Имението Даунтън” – сериен филм
02.00 „Надежда за обич” – сериен филм /п/
03.00 „Клонинг” – сериен филм
04.00 „Прости ми” – сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/

СРЯДА, 06.04.2016 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09.30 „На кафе” – предаване на НТВ
11.30 „Бон Апети” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Надежда за обич” – сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” – сериен филм
16.00 Новините на Нова
16.30 „Малката булка” – сериен филм
18.00 „Семейни войни” – телевизионна игра, нов сезон
19.00 Новините на Нова – централна емисия
20.00 „Откраднат живот” (премиера) – сериен филм
21.00 „Звездни стажанти” (премиера) – предаване на НТВ
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – рeалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на Нова
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
01.00 „Имението Даунтън” – сериен филм
02.00 „Надежда за обич” – сериен филм /п/
03.00 „Клонинг” – сериен филм
04.00 „Прости ми” – сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 07.04.2016 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09.30 „На кафе” – предаване на НТВ
11.30 „Бон Апети” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Надежда за обич” – сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” – сериен филм
16.00 Новините на Нова
16.30 „Малката булка” – сериен филм
18.00 „Семейни войни” – телевизионна игра, нов сезон
19.00 Новините на Нова – централна емисия
20.00 „Откраднат живот” (премиера) – сериен филм
21.00 „Кошмари в кухнята” – предаване на НТВ, нов сезон
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – рeалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на Нова
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
01.00 „Имението Даунтън” – сериен филм
02.00 „Надежда за обич” – сериен филм /п/
03.00 „Клонинг” – сериен филм
04.00 „Прости ми” – сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/

ПЕТЪК, 08.04.2016 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок на НТВ
09.30 „На кафе” – предаване на НТВ
11.30 „Бон Апети” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Надежда за обич” – сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” – сериен филм
16.00 Новините на Нова
16.30 „Малката булка” – сериен филм
18.00 „Семейни войни” – телевизионна игра, нов сезон
19.00 Новините на Нова – централна емисия
20.00 „Мисия: Ноември“ („The November Man“) (премиера) – с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович и др.
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – рeалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на Нова
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ
01.00 „Имението Даунтън” – сериен филм
02.00 „Надежда за обич” – сериен филм /п/
03.30 „Клонинг” – сериен филм
05.30 „Прости ми” – сериен филм /п/

СЪБОТА, 09.04.2016 год.

07.00 „Виолета” – сериен филм
08.00 „Събуди се…” – предаване на НТВ
11.00 „Съдебен спор” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 Темата на Нова: Разследване
12.50 „Голямото скачане” – с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджин Потс, Сам Нийл, Розамунд Пайк и др.
14.50 „Шест дни, седем нощи” – с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Клиф Къртис и др.
17.00 „Между нас казано” – предаване на НТВ
18.00 „Ничия земя” – предаване на НТВ
19.00 Новините на Нова – централна емисия
19.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20.00 „Непобедимите 2” – с уч. на Брус Уилис, Джейсън Стейтъм, Силвестър Сталоун, Долф Лундгрен, Арнолд Шварценегер, Джет Ли, Жан-Клод Ван Дам, Чък Норис и др.
22.00 „Злокобен остров” – с уч. на Леонардо Ди Каприо, Марк Ръфало, Бен Кингсли, Мишел Уилямс, Макс фон Сюдов, Емили Мортимър, Патриша Кларксън и др.
00.45 „Шест дни, седем нощи” – с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Клиф Къртис и др. /п/
02.30 „Непобедимите 2” – с уч. на Брус Уилис, Джейсън Стейтъм, Силвестър Сталоун, Долф Лундгрен, Арнолд Шварценегер, Джет Ли, Жан-Клод Ван Дам, Чък Норис и др./п/
05.00 „Голямото скачане” – с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджин Потс, Сам Нийл, Розамунд Пайк и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 10.04.2016 год.

06.30 „Иконостас”
07.00 „Виолета” – сериен филм
08.00 „Събуди се…” – предаване на НТВ
11.00 „Съдебен спор” – предаване на НТВ
12.00 Новините на Нова
12.30 „Бетовен 3” – с уч. на Джъдж Рейнхолд, Майкъл Чиколини, Михаела Гало,
Франк Горшин, Джейми Марш, Джулия Суини, Джо Пихлър и др.
14.20 „Повикът на любовта” (премиера) – с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др.
16.00 „Комбина” – предаване на НТВ
19.00 Новините на Нова – централна емисия
19.30 Темата на Нова
20.00 „Z-та световна война” (премиера) – с уч. на Брад Пит, Матю Фокс, Дейвид Андрюс, Ерик Уест, Мирей Инос, Пиерфранческо Фавино и др.
22.20 „Пол” (премиера) – с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
00.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01.00 „Повикът на любовта” – с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др. /п/
03.45 „Бетовен 3” – с уч. на Джъдж Рейнхолд, Майкъл Чиколини, Михаела Гало,
Франк Горшин, Джейми Марш, Джулия Суини, Джо Пихлър и др. /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на НТВ /п/

134