Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
11:50 „Другата съпруга” – романтичен с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер,
Джон Хана, Хилари Конъл и др., I част
13:50 „Кралицата девственица” – историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., I част
16:00 „Старомодна благодарност” – драма с уч. на Пола Бодро, Хелен Джой, Жаклин Бисе и др.
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Най-бруталната година” (премиера) – криминална драма с уч. на Оскър Айзък, Джесика Частейн, Албърт Брукс, Дейвид Оуелоу, Алесандро Нивола, Елиъс Гейбъл, Каталина Сандино Морено, Питър Герети и др.
23:40 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12, /п/

ВТОРНИК, 05.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
11:50 „Другата съпруга” – романтичен с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер, Джон Хана, Хилари Конъл и др., II част
13:50 „Кралицата девственица” – историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част
16:00 „Мистерии в Питсбърг” – комедия с уч. на Питър Сарсгард, Сиена Милър, Ник Нолти, Мена Сувари, Джон Фостър и др.
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Последният повелител на въздуха” – приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Ноа Рингер, Дев Пател, Клиф Къртис, Никола Пелц, Шон Тоуб и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12, /п/

СРЯДА, 06.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Мистерии в Питсбърг” – комедия с уч. на Питър Сарсгард, Сиена Милър, Ник Нолти, Мена Сувари, Джон Фостър и др., /п/
14:00 „Истории от войната” – военна драма с уч. на Джеф Голдблум, Луиз Ломбард, Джефри Нордлинг, Лейк Бел и др.
16:00 „Последният повелител на въздуха” – приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Ноа Рингер, Дев Пател, Клиф Къртис, Никола Пелц, Шон Тоуб и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Червеният ъгъл” – трилър с уч. на на Ричард Гиър, Бай Линг, Брадли Уитфорд и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:30 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 07.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
11:50 „Истории от войната” – военна драма с уч. на Джеф Голдблум, Луиз Ломбард, Джефри Нордлинг, Лейк Бел и др., /п/
13:45 „Два дни за убиване” – драма с уч. Албер Дюпонтел, Мари-Жозе Кроз, Пиер Ванек и др.
15:30 „Червеният ъгъл” – трилър с уч. на на Ричард Гиър, Бай Линг, Брадли Уитфорд и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Десет неща, които мразя у теб” – романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др.
23:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 12, /п/

ПЕТЪК, 08.04.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 3
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Два дни за убиване” – драма с уч. Албер Дюпонтел, Мари-Жозе Кроз, Пиер Ванек и др., /п/
14:00 „Коледа с Холи” – семеен с уч. на Шон Ферис, Елоиз Мъмфорд, Даниъл Ерик Голд, Дана Уоткинс и др.
16:00 „Десет неща, които мразя у теб” – романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 3
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Тримата мускетари” – приключеснки екшън с уч. на Кийфър Съдърланд, Чарли Шийн, Тим Къри, Оливър Плат, Крис О’Донъл и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 13, /п/

СЪБОТА, 09.04.2016

06:00 „Другата съпруга” – романтичен с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер,
Джон Хана, Хилари Конъл и др., I част, /п/
08:00 „Коледа с Холи” – семеен с уч. на Шон Ферис, Елоиз Мъмфорд, Даниъл Ерик Голд, Дана Уоткинс и др., /п/
10:00 „Старомодна благодарност” – драма с уч. на Пола Бодро, Хелен Джой, Жаклин Бисе и др., /п/
12:00 „Били Медисън” – комедия с уч. Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Бриджит Уилсън, Брадли Уитфорд, Норм Макдоналд, Джош Мостъл и др.
13:45 „Флашданс” – романтичен с уч. на Майкъл Нури, Дженифър Бийлс, Кайл Хефнър, Лилия Скала, Съни Джонсън, Белинда Бауер и др.
15:45 „Тримата мускетари” – приключеснки екшън с уч. на Кийфър Съдърланд, Чарли Шийн, Тим Къри, Оливър Плат, Крис О’Донъл и др., /п/
18:00 „Майка под наем”– комедия с уч. на Стив Мартин, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Романи Малко, Дакс Шепърд, Ейми Поулър и др.
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Константин” – екшън-фантастика с уч. Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Джимон Хонсу, Тилда Суинтън, Питър Стормеър и др.
23:20 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
00:20 „Секс и смърт, 101 жени” – комедия с уч. на Саймън Бейкър, Уинона Райдър, Лесли Биб, Джули Боуен, Робърт Уиздъм и др.

НЕДЕЛЯ, 10.04.2016

06:00 „Другата съпруга” – романтичен с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер, Джон Хана, Хилари Конъл и др., II част, /п/
08:00 „Били Медисън” – комедия с уч. Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Бриджит Уилсън, Брадли Уитфорд, Норм Макдоналд, Джош Мостъл и др., /п/
10:00 „Флашданс” – романтичен с уч. на Майкъл Нури, Дженифър Бийлс, Кайл Хефнър, Лилия Скала, Съни Джонсън, Белинда Бауер и др., /п/
12:00 „Майка под наем”– комедия с уч. на Стив Мартин, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Романи Малко, Дакс Шепърд, Ейми Поулър и др., /п/
14:00 „Доброто момче” – романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Браян Грийнбърг, Скот Портър, Колин Егълсфийлд и др.
16:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 4 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4
21:00 „Пет пръста” – трилър с уч. на Лорънс Фишбърн, Райън Филипе, Колм Мийни, Турия Хауд, Иса Хойс, Джина Торес, Саид Тагмауи и др.
22:50 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 4, /п/
23:50 „Константин” – екшън-фантастика с уч. Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Джимон Хонсу, Тилда Суинтън, Питър Стормеър и др., /п/

70