Ще ви запознаем с програмата на VTV за 04.07.2016 година – 10.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Роман Полански: Филмов мемоар“ – документален –
САЩ/Италия/Германия, режисьор Лоран Бузеро, с участието на
Роман Полански, Андрю Браунсбърг, Катрин Деньов, Павел Еделман,
Шарън Тейт, Анджей Вайда и др. /п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Живот назаем“ – драма, трилър, Франция, режисьор : Ерик Латиго,
сценарий: Лоран де Бартия, по романа Живот назаем на американския
писател Дъглас Кенеди, участват: Ромен Дюрис, Марина Фоис,
Нилс Ареструп, Катрин Деньов, Бранка Катич и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 05.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Ако не го направиш ти, ще го направя аз“ – комедия, Франция,
режисьор Софи Филиер,участват: Еманюел Дево, Матю Амалрик,
Ан Броше и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Че: Аржентинецът“ – драма/исторически – Франция/Испания/САЩ,
режисьор Стивън Содърбърг, с участието на Джулия Ормонд, Бенисио дел
Торо, Оскар Исаак и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

СРЯДА, 06.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Другото мълчание” – филм на Франция, Аржентина, Канада, Бразилия,
режисьор Сантяго Амигорена, с участието на Мари-Жозе Крозе,
Игнасио Роджърс, Тони Нарди, награда за режисура Варшава, 2011/п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Че: Партизанинът“ – драма/исторически – Франция/Испания/САЩ,
режисьор Стивън Содърбърг, с участието на Джулия Ормонд, Бенисио дел
Торо, Оскар Исаак и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 07.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Хвърчила“ – романтичен Индия, режисьор Анураг Басу,
участват: Барбара Мори, Ритик Рошан, Стивън Майкъл Кюзада, Никълъс Браун, Люк Рейнс, Кабир Беди/п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Господин Никой“ – научно-фантастична драма, Белгия, режисьор Жако
Ван Дормал, Джаред Лето, Диане Крюгер, Рийс Иванс, Лин Дан Фан,
Даниел Мейс, Наташа Литъл и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ПЕТЪК, 08.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Лятото на пинг понга“ – семейна комедия, САЩ, режисьор Майкъл Тули, с участието на Леа Томпсън, Сюзън Сарандън, Ейми Седарис, Джон Хана,
Джуда Фридлендер и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Боргман“ – Холандия/ Дания/Белгия, режисьор Алекс ван Вармердам,
с участието на Ян Бейвут, Хадевих Минис, Джероен Персевал, Алекс ван
Вармердам, Том Девиспелар, Сара Йорт Дитлевсен, Елве Лейбарт,
Дирке ван дер Пейл, Питер-Бас де Вард, Ева ван де Вийдевен и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
00.30 – „Мухоловка“ – криминална комедия, САЩ, режисьор Роб Минков,
участват : Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън,
Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър и др./п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Публицистика /п/

СЪБОТА 09.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Спътникът“ – драма, Австралия, режисьор Катриона МакКензи,
участват: Дейвид Гилпилил, Камерън Уолиби, Джозеф Педли, Руана Ангас,
Дин Дейли–Джонс и др./п/
14.30 – Eкология
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
18.30 – Документален филм
19.30 – „Големите надежди” – исторически, Великобритания,
режисьор Майк Нюъл, Юън Бремнър, Ралф Файнс, Хелена Бонъм Картър,
Джеръми Ървин, Холидей Грейнджър и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Бунтовничка“ – военна драма, Канада, режисьор Ким Нгуен,
с участието на Рейчъл Мванза, Алан Лино, Мик Ели Бастиен и др.
Награда за най-добра женска роля на Рейчъл Мванза, Берлинале 2012 г.
Номинация за „Оскар“ 2013 г. за чуждестранен филм
23.00 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/

НЕДЕЛЯ, 10.07.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – “Измамата” – криминална комедия, САЩ, режисьор К.С.Баскомб,
участват Шерил Фен, Том Сайзмор, Дейв Фоли и др./п/
14.30 – Eкология
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 – „Деца на слънцето“ – романтика – Македония,
режисьор Антонио Митрикески, с участието на Ивана Павлакович,
Владо Йовановски, Мето Йовановски и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Жената на френския лейтенант“ – драма, Великобритания,
сценарий Харолд Пинтър, режисьор Карел Райш,
с участието на Мерил Стрийп, Джеръми Айрънс и др.
23.00 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/

69