Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 04.07.2016 година – 10.07.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.07.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 05.07.2016

06:30 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:00 Еротичен телепазар

СРЯДА, 06.07.2016

06:30 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 07.07.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 08.07.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Мечтата на Паула” – романтичен с уч. на Ева Херциг, Харди Крюгер мл., Енци Фукс, Лоурънс Руп и др.
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 09.07.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Женени от пръв поглед” – реалити, сезон 1
12:15 „Пътища към щастието” – романтичен филм с уч. на Лара Джой Кьорнер, Диана Кьорнер, Оле Айсфелд, Кристиан Карман и др.
14:10 „Круиз към щастието: Хърватия”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Зигфрид Раух, Маркус Грюсер, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
22:00 „Круиз към щастието: Хърватия”– романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Зигфрид Раух, Маркус Грюсер, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Гранд хотел” – сериен филм, сезон 2

НЕДЕЛЯ, 10.07.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Женени от пръв поглед” – реалити, сезон 1
12:15 „Една специална любов”– романтичен филм с уч. на Габи Дом, Фридрих фон Тюн, Кристиан Волф и др.
14:10 „Круиз към щастието: Австралия”– романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
22:00 „Круиз към щастието: Австралия”– романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар
04:00 „Гранд хотел” – сериен филм, сезон 2

139