Ще ви запознаем с програмата на BiT за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 08.08.16

06.30 Избрано: “Просто Диков”

09.30 “Аз уча английски” с Николая

10.00 Избрано: “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

10.30 “Търсачи на приключения”, игрален филм, Франция

12.10 “Нашите Герои”

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано: “Просто Диков”

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 Избрано: “Прозорецът”, коментарно предаване с Явор Стаматов и Емилия Милчева

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (премиера)

21.30 “Иван Кирков или Да се спасиш в спомена” док. филм, сценарист и режисьор Атанас Киряков

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Търсачи на приключения”, игрален филм, Франция

03.10 Избрано: “Прозорецът”, коментарно предаване с Явор Стаматов и Емилия Милчева

04.10 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински

05.40 “Нашите Герои”

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ВТОРНИК 09.08.16

06:30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая

09.30 Избрано: “Прозорецът”, коментарно предаване с Явор Стаматов и Емилия Милчева (п)

10.30 ”През времето”, игрален филм, Русия

12.15 “Нашите Герои”

12.30 Кратки Новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 Избрано: “Прозорецът”, коментарно предаване с Явор Стаматов и Емилия Милчева

14.00 “Нашите Герои”

14.30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 Избрано: “Епизод”

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-син и др.

22.00 “Нашите Герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински

03.00 Избрано: “Епизод”

04.00 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-сини др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

СРЯДА 10.08.16

06:30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая

09.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

10.30 “Пушкин – последният дуел”, игрален филм, Русия

12.15 “Нашите Герои”

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

14.00 “Нашите Герои”

14.15 ”Гогол- най-близкият”, игрален филм, Русия

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 Избрано: “КултурНо”, предаване на BiT с водещ Кремена Николова

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

22.00 “Нашите Герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Пушкин – последният дуел”, игрален филм, Русия

03.15 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

04.15 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

ЧЕТВЪРТЪК 11.08.16

06:30 Новини с Петя Кертикова (п)

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая

09.30 Избрано: “КултурНо”, предаване на BiT с водещ Кремена Николова

10.30 ”Гогол- най-близкият”, игрален филм, Русия

12.15 “Нашите Герои”

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 Избрано: “КултурНо”, предаване на BiT с водещ Кремена Николова

14.00 “Нашите Герои”

14.15 “Пале Роял”, игрален филм, Белгия

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 Избрано: “Минало (не)свършено”, авторско предаване на режисьора Евгений Михайлов

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 ”Скрито покрито”, Франция, Германия, Австрия; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Мурис Биеншу, Ани Жирардо и др.

22.00 “Нашите Герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 ”Гогол- най-близкият”, игрален филм, Русия

03.15 Избрано: “Минало (не)свършено”, авторско предаване на режисьора Евгений Михайлов (п)

04.15 ”Скрито покрито”, Франция, Германия, Австрия; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Мурис Биеншу, Ани Жирардо и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ПЕТЪК 12.08.16

06.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая

09.30 Избрано: “Минало (не)свършено”, авторско предаване на режисьора Евгений Михайлов

10.30 “Пале Роял”, игрален филм, Белгия

12.10 “Нашите Герои”

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 Избрано: “Минало (не)свършено”, авторско предаване на режисьора Евгений Михайлов

14.00 “Нашите Герои”

14.20 “Търсачи на приключения”, игрален филм, Франция

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Иван Георгиев-Рембранда”, Документален филм. България, 2011г., Сценарий: Анна Петкова, Юлия Станкова; Режисьор Анна Петкова; Оператор Константин Занков; Продуценти – Галина Тонева, Кирил Кирилов; Продукция – Гала Филм

21.30 Избрано: “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

22.00 “Нашите Герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Пале Роял”, игрален филм, Белгия

03.00 Избрано: “Епизод”

04.00 “Иван Георгиев-Рембранда”, Документален филм. България, 2011г., Сценарий: Анна Петкова, Юлия Станкова; Режисьор Анна Петкова; Оператор Константин Занков; Продуценти – Галина Тонева, Кирил Кирилов; Продукция – Гала Филм

05.30 “Нашите герои”

06.00 Новини с Петя Кертикова, (п)

СЪБОТА 13.08.16

06:30 “Иван Кирков или Да се спасиш в спомена” док. филм, сценарист и режисьор Атанас Киряков

07.30 еМисия България (п)

09.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

10.30 ”През времето”, игрален филм, Русия

12.15 “Нашите Герои”

12.30 Избрано: “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

13.00 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-син и др.

15.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

15.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

16.30 “Пушкин – последният дуел”, игрален филм, Русия

18.15 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT

19.30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE

20.00 „Ароматът на успеха“, игрален филм, САЩ, режисьор: Майкъл Полиш; в ролите: Били Боб Торнтън, Теа Леони, Кайл Маклоклан

21.30 “Нашите Герои”

22.00 “Иван Кирков или Да се спасиш в спомена” док. филм, сценарист и режисьор Атанас Киряков

23.00 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

01.00 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-син и др.

03.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT

04.00 „Ароматът на успеха“, игрален филм, САЩ, режисьор: Майкъл Полиш; в ролите: Били Боб Торнтън, Теа Леони, Кайл Маклоклан

05.30 “Нашите герои”

06.00 Уикенд новини с Жени Цанев (п)

НЕДЕЛЯ 14.08.16

06.30 “Аз уча английски” с Николая (п)

08.00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (премиера)

09.00 “Пале Роял”, игрален филм, Белгия

10.45 ”Скрито покрито”, Франция, Германия, Австрия; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Мурис Биеншу, Ани Жирардо и др.

12.40 “Нашите Герои”

13.00 Избрано: “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов

14.00 “Иван Георгиев-Рембранда”, Документален филм. България, 2011г., Сценарий: Анна Петкова, Юлия Станкова; Режисьор Анна Петкова; Оператор Константин Занков; Продуценти – Галина Тонева, Кирил Кирилов; Продукция – Гала Филм

15.30 “Аз уча английски” с Николая (п)

16.30 “Иван Кирков или Да се спасиш в спомена” док. филм, сценарист и режисьор Атанас Киряков

17.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова

18.30 Избрано: “Просто Диков”

19.30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE

20.00 Избрано: “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков

22.00 “Бикът от Бронкс”, САЩ, 2014, Режисьор: Мартин Гуиджу, в ролите: Уилям Форсайт, Джо Мантеня, Пол Сорвино, Наташа Хенстридж

23.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

00.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT

01.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

01.30 Избрано: “Епизод”

02.30 Избрано: “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

03.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова премиера

04.00 “Бикът от Бронкс”, САЩ, 2014, Режисьор: Мартин Гуиджу, в ролите: Уилям Форсайт, Джо Мантеня, Пол Сорвино, Наташа Хенстридж

05.30 “Аз уча английски” с Николая (п)

06.00 Уикенд новини с Жени Цанев (п)