Ще ви запознаем с програмата на VTV за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 15.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Жената на френския лейтенант“ – драма, Великобритания,
сценарий Харолд Пинтър, режисьор Карел Райш,
с участието на Мерил Стрийп, Джеръми Айрънс и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Спусната завеса“ – драма, Иран, режисьор Джафар Панахи, Камбузиа
Партови, участват: Камбузиа Партови, Мариам Могхадам, Джафар Панахи,
Хади Саееди, Азадех Тораби. Награди и номинации: Берлин ’13 – „Сребърна
мечка” за сценарий и номинация за „Златна мечка”; Азия-Пасифик ‘13 –
Номинация за най-добър режисьор и сценарий
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 16.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Публицистика /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Другото мълчание” – филм на Франция, Аржентина, Канада, Бразилия,
режисьор Сантяго Амигорена, с участието на Мари-Жозе Крозе,
Игнасио Роджърс, Тони Нарди, награда за режисура Варшава, 2011/п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Големите надежди” – исторически, Великобритания,
режисьор Майк Нюъл, Юън Бремнър, Ралф Файнс, Хелена Бонъм Картър,
Джеръми Ървин, Холидей Грейнджър и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

СРЯДА, 17.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Господин Никой“ – научно-фантастична драма, Белгия, режисьор Жако
Ван Дормал, Джаред Лето, Диане Крюгер, Рийс Иванс, Лин Дан Фан,
Даниел Мейс, Наташа Литъл и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Любовниците“ – романтика, Италия, режисьор Виторио де Сика,
участват: Фей Дънауей, Марчело Мастрояни, Каролин Мортимър и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 18.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Че: Партизанинът“ – драма/исторически – Франция/Испания/САЩ,
режисьор Стивън Содърбърг, с участието на Джулия Ормонд, Бенисио дел
Торо, Оскар Исаак и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Документален филм
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Геймър“ – фантастика/трилър, САЩ, режисьор Невърдайн Тейлър,
с участието на Джералд Бътлър, Лудакрис, Кира Седжуик, Джон Легуизамо,
Амбър Валета и др.
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ПЕТЪК, 19.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот
07.00 – „Открития” – документална поредица
07.30 – Пътешествия
08.00 – Сериен филм
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот/п/
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм/п/
12.00 – Eкология
12.30 – “Измамата” – криминална комедия, САЩ, режисьор К.С.Баскомб,
участват Шерил Фен, Том Сайзмор, Дейв Фоли и др./п/
14.00 – „БиоЛогика“ – документална поредица
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Eкология
16.00 – Здравословен живот/п/
16.30 – Сериен филм
18.00 – Публицистика
19.00 – „Животът днес” – документална поредица /п/
20.00 – Документален филм
21.00 – „Елена“ – драма, Русия, режисьор Андрей Звягинцев, участват Надежда
Маркина, Андрей Смирнов, Елена Лядова и др.
Награда Sundance/NHK International Filmmakers Award за най-добра сценарна разработка на кинофестивала «Сънданс» 2010 г.
Специална награда на журито в конкурсната програма «Особен поглед» Кан 2011 г.; Най-добър филм за 2011 г. според кинокритиците и киноведите в Русия
23.00 – Сериен филм
24.00 – Eкология
00.30 – „Черна смърт“ – хорър, Германия, Великобритания, режисьор Кристофър
Смит; участват: Шон Бийн, Еди Редмейн, Джон Линч, Тим Макинърни,
Кимбърли Никсън, Анди Найман, Дейвид Уорнър и др./п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Публицистика /п/

СЪБОТА 20.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Злато“ – приключенски, Германия/Канада, режисьор Томас Арслан;
участват: Нина Хосс, Марко Мандич, Петер Курт, Уве Бом, Роза Енскат, Ларс Рудолф, Джон Вай, Стив Такрей, Джим Кристи и др. /п/
14.30 – Eкология
15.00 – „Открития” – документална поредица /п/
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Eкология
16.30 – Тв сериал
18.30 – Документален филм
19.30 – „Колела“ – драма, Сърбия, режисьор Джордже Милосавлевич,
с участието на Драган Мичанович, Аница Добра, Любиша Самарджич,
Никола Койо, Богдан Диклич, Неда Арнерич, Светозар Цветкович и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Любовникът“ – драма, Виетнам, Франция, режисьор Жан Жак Ано,
с участието на Жан Марч, Лиса Фолкнер, Мелвил Поупау,
Тони Люнг Чиу Вай и др.
23.00 – Документална поредица /п/
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/

НЕДЕЛЯ, 21.08.2016 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Публицистика/п/
07.30 – Пътешествия
08.00 – „Открития” – документална поредица
08.30 – Eкология
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – Здравословен живот
10.30 – Пътешествия
11.30 – „Животът днес” – документална поредица /п/
12.00 – Eкология
12.30 – Документална поредица /п/
13.00 – „Деца на слънцето“ – романтика – Македония,
режисьор Антонио Митрикески, с участието на Ивана Павлакович,
Владо Йовановски, Мето Йовановски и др. /п/
14.30 – Eкология
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – „Открития” – документална поредица/п/
16.30 – Тв сериал
18.00 – Документален филм/п/
18.30 – Eкология
19.30 -„Тя е пич“ – комедия, САЩ, режисьор Анди Фикман,
сценарий Иън Лесли, Карън Луц, Кирстен Смит, вдъхновен от комедията „Дванайсета нощ“ на Уилям Шекспир; участват: Аманда Байнс, Джеймс Кърк, Чанинг Тейтъм, Джули Хейгърти и др.
21.00 – Eкология
21.30 – „Толкова много любов” – драма, Франция, режисьор Клод Льолюш, с
участието на Одри Дана, Лорент Кусон, Джаки Идо, Анук Еме и др.
24.00 – Eкология
00.30 – Сериен филм /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.30 – „ТВ меню“/п/
05.00 – Документална поредица /п/
(

42