Ще ви запознаем с програмата на Sport+ за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

Понеделник 08.08

00:30 Рио 2016: Стрелба (запис) трап жени
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 56 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Стрелба с лък (запис) отборно жени
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:15 Рио 2016: Баскетбол (мъже) Испания – Хърватия (повторение)
08:00 Рио 2016: Футбол (мъже) Бразилия – Ирак (повторение)
09:30 Рио 2016: Волейбол (мъже) Русия – Куба (повторение)
11:15 Рио 2016: Волейбол (мъже) Италия – Франция (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
18:00 Пряко: Рио 2016: Стрелба 10 м пушка (мъже)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
20:15 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) Австралия – Франция
22:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика отборно (мъже)

Вторник 09.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Венецуела
03:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 Рио 2016 (повторение)
11:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
20:15 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк в бързи води едноместно кану (мъже)
22:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика отборно (жени)

Сряда 10.08

00:15 Рио 2016: Джудо (запис) категории до 63 кг (жени), до 81 кг (мъже)
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 69 кг (мъже)
03:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 Рио 2016: Скокове във вода (запис) 10 м синхронно жени
07:00 Рио 2016 (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
18:00 Пряко: Рио 2016: Стрелба 50 м пистолет (мъже)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
21:00 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
22:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика многобой (мъже)

Четвъртък 11.08

00:15 Рио 2016 (запис)
00:45 Рио 2016: Кану-каяк в бързи води (запис) едноместен каяк (мъже)
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 77 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Стрелба (запис) двоен трап мъже
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 Рио 2016: Тенис на маса (запис) индивидуално жени
07:00 Рио 2016 (повторение)
13:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
14:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
14:15 Рио 2016: Програма за деня
14:30 Пряко: Рио 2016: Академично гребане (серии)
17:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол
18:00 Рио 2016 (запис)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
21:00 Пряко: Рио 2016: Кану-каяк в бързи води едноместен каяк (жени)
22:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика многобой (жени)

Петък 12.08

00:00 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта
00:45 Пряко: Рио 2016: Фехтовка шпага (жени) отборно
01:45 Рио 2016: Кану-каяк в бързи води (запис) двуместен каяк (мъже)
03:00 Рио 2016: Стрелба (запис) 50 м пушка жени
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
06:00 Рио 2016: Тенис на маса (запис) индивидуално мъже
07:00 Рио 2016 (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
19:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (серии)
21:15 Пряко: Рио 2016: Скокове на батут жени
22:30 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта

Събота 13.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Баскетбол (мъже) САЩ – Франция
02:45 Рио 2016: Джудо (запис) категории над 78 кг (жени), над 100 кг (мъже)
03:15 Рио 2016: Вдигане на тежести (запис) категория до 85 кг (мъже)
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
05:30 Рио 2016: Фехтовка запис рапира (мъже) отборно
06:30 Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
07:00 Рио 2016 (повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
18:45 Пряко: Рио 2016: Стрелба 25 м пистолет (мъже)
19:45 Рио 2016: Плажен волейбол (запис)
21:00 Пряко: Рио 2016: Скокове на батут (мъже)
22:15 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта

Неделя 14.08

00:15 Рио 2016: Стрелба (запис) скийт мъже
01:15 Пряко: Рио 2016: Вдигане на тежести категория до 94 кг (мъже)
03:00 Рио 2016: Фехтовка запис сабя (жени) отборно
04:00 Пряко: Рио 2016: Плуване (финали)
05:30 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол осминафинали
06:30 “Footbrazil”- 29 еп., обзорно предаване
07:05 “На колела” – 22 еп., обзорно предаване
07:40 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Австрия – първо състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – запис)
08:45 Мото: 2016 Swedish FIM Speedway Grand Prix (FIM Speedway World Championship 2016 – запис)
11:45 Пряко: Мото: MOTORRAD GRAND PRIX VON ÖSTERREICH – състезание в Moto3 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
13:05 Пряко: Мото: MOTORRAD GRAND PRIX VON ÖSTERREICH – състезание в Moto2 (MotoGP WORLD CHAMPIONSHIP 2016)
14:30 “IAAF Athletix” – 16 еп., обзорно предаване
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика маратон (жени)
18:00 Пряко: Рио 2016: Тенис мъже, жени, смесени двойки (финали)
22:30 Пряко: Суперкупа на Испания: Коментарно студио
23:00 Пряко: Севиля – Барселона (Суперкупа на Испания 2016, в паузата: коментарно студио)
00:50 Пряко: Суперкупа на Испания: Коментарно студио

Понеделник 15.08

01:00 Пряко: Рио 2016: Тенис мъже, жени, смесени двойки (финали)
02:00 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
04:30 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
06:30 Рио 2016: Фехтовка запис шпага (мъже) отборно
07:30 Рио 2016 (повторение)
11:00 “Световен спорт” – 15-27 еп., обзорно предаване
12:00 Футбол: Севиля – Барселона (Суперкупа на Испания 2016, повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (серии)
18:00 Рио 2016: Плуване (запис) финали
19:00 Пряко: Рио 2016: Конен спорт (обездка)
20:00 Пряко: Рио 2016: Спортна гимнастика халки (мъже), прескок (мъже), греда (жени)
22:15 Пряко: Рио 2016: Колоездене на писта

Вторник 16.08

00:45 Пряко: Рио 2016: Бокс (финали)
02:10 Пряко: Рио 2016: Лека атлетика (финали)
05:00 Пряко: Рио 2016: Плажен волейбол четвъртфинали
07:00 Рио 2016 (повторение)
11:30 “Код Спорт” – спортно обзорно предаване (повторение)
13:00 Мото: Red Bull Rookies Cup 2016, Австрия – първо състезание (Red Bull MotoGP Rookies Cup – повторение)
14:00 Рио 2016: Обзор на изминалия ден
15:00 Рио 2016: Обзор на българското участие в Рио 2016
15:15 Рио 2016: Програма за деня
15:30 …

44