Ще ви запознаем с програмата на VTV за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 09.04.2018 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот /п/
07.30 – Пътешествия/п/
08.30 – Спорт
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа“ – документална поредица
10.00 – Eкология
10.30 – Документален филм /п/
11.30 – Публицистика /п/
12.00 – „Географски ширини“ – документална поредица
12.30 – „Испанска афера 2”- комедия/ романтичен, Испания,
режисьор: Емилио Мартинес-Ласаро; участват: Дани Ровира,
Клара Лаго и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – История/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Спорт
16.00 – Здравословен живот
16.30 – Ретро музика
17.00 – Публицистика
18.00 – „Безценна перла“ – тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло
Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос
Монтанер, Наталия Дил и др., 40 еп.
19.00 – „Футболни герои“ – документална поредица
19.30 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
20.00 – Екология
20.30 – „Географски ширини“ – документална поредица
21.00 – „Трите красавици“ – комедия, Венецуела,
режисьор: Карлос Каридад Монтеро,с участието на: Диана Пенялвер,
Хосет Видал, Фабиола Араче и др.
23.00 – Документален филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

ВТОРНИК, 10.04.2018 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот /п/
07.30 – Пътешествия/п/
08.30 – Спорт
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа“ – документална поредица
10.00 – Eкология
10.30 – Сериен филм /п/
11.30 – Публицистика /п/
12.00 – „Географски ширини“ – документална поредица
12.30 – „ Моята майка” , драма, Италия/Франция,
режисьор: Нани Морети,
участват: Маргерита Буй, Джон Туртуро, Джулия Лазарини, Нани Морети,
Беатриче Манчини/п/
14.00 – Eкология
14.30 – История/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Спорт
16.00 – Здравословен живот
16.30 – Ретро музика
17.00 – Публицистика
18.00 – „Безценна перла“ – тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло
Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос
Монтанер, Наталия Дил и др., 41 еп.
19.00 – „Футболни герои“ – документална поредица
19.30 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
20.00 – Екология
20.30 – „Географски ширини“ – документална поредица
21.00 – „Слънчев удар” – 1 част драма/ трилър, Русия
режисьор:Никита Михалков ;участват: Мартинс Калита,
Виктория Соловьова, Милош Бикович и др.
23.00 – Документален филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

СРЯДА, 11.04.2018 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот /п/
07.30 – Пътешествия/п/
08.30 – Спорт
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа“ – документална поредица
10.00 – Eкология
10.30 – Сериен филм /п/
11.30 – Публицистика /п/
12.00 – „Географски ширини“ – документална поредица
12.30 – „Новини от планетата Марс” – комедия,Франция/Белгия,
режисьор Доминик Мол, участват: Франсис Дамиен, Леа Друкер,
Мишел Омон и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – История/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Спорт
16.00 – Здравословен живот
16.30 – Ретро музика
17.00 – Документален филм
18.00 – „Безценна перла“ – тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло
Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос
Монтанер, Наталия Дил и др., 42 еп.
Награда „Еми” за най – добър латино сериал 2014
19.00 – „Футболни герои“ – документална поредица
19.30 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
20.00 – Екология
20.30 – „Географски ширини“ – документална поредица
21.00 – „Слънчев удар” – 2 част драма/ трилър, Русия
режисьор:Никита Михалков ;участват: Мартинс Калита,
Виктория Соловьова, Милош Бикович и др.
23.00 – Документален филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 12.04.2018 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот /п/
07.30 – Пътешествия/п/
08.30 – Спорт
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа“ – документална поредица
10.00 – Eкология
10.30 – Сериен филм /п/
11.30 – Публицистика /п/
12.00 – „Географски ширини“ – документална поредица
12.30 – „Домошарят” – драма, Франция, САЩ, режисьор Томи Лий Джоунс;
участват: Хилъри Суонк, Мерил Стрийп, Джон Литгоу, Джеймс Спейдър,
Уилям Фикнър, Тим Блейк Нелсън, Хейли Стайнфелд, Миранда Ото и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – История/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Спорт
16.00 – Здравословен живот
16.30 – Ретро музика
17.00 – Документален филм
18.00 – „Безценна перла“ – тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло
Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос
Монтанер, Наталия Дил и др., 43 еп.
19.00 – „Футболни герои“ – документална поредица
19.30 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
20.00 – Екология
20.30 – „Географски ширини“ – документална поредица
21.00 – „Невестата”- драма, Испания-Турция- Германия;
режисьор: Паула Ортиз; участват: Инма Куеста, Азиер Ексеандиа,
Алекс Гарсиа и др.
23.00 – Документален филм /п/
24.00 – Eкология
01.00 – Документална поредица/п/
02.00 – Eкология /п/
03.00 – Документален филм /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Документален филм /п/

ПЕТЪК, 13.04.2018 г.

06.00 – Eкология
06.30 – Здравословен живот /п/
07.30 – Пътешествия/п/
08.30 – Спорт
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа“ – документална поредица
10.00 – Eкология
10.30 – Сериен филм /п/
11.30 – Публицистика /п/
12.00 – „Географски ширини“ – документална поредица
12.30 – „Две жени” – драма, Русия/Франция/Великобритания/Латвия,
режисьор – Вера Глаголева, по пиесата на Иван Тургенев
участват: Анна Астраханцева, Ралф Файс, Александър Балуев, Никита Волков,
Анна Леванова и др./п/
14.00 – Eкология
14.30 – История/п/
15.00 – „ТВ меню“/п/
15.30 – Спорт
16.00 – Здравословен живот
16.30 – Ретро музика
17.00 – Публицистика
18.00 – „Безценна перла“ – тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло
Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос
Монтанер, Наталия Дил и др., 44 еп.
19.00 – „Футболни герои“ – премиера
19.30 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
20.00 – Екология
20.30 – „Географски ширини“ – документална поредица
21.00 – „Моята голяма нощ” – комедия, Испания,
режисьор: Алекс де ла Иглесиа; участват: Рафаел, Марио Касас,
Пепон Нието, Бланка Суарес и др.
23.00 – „Къде беше ти?“ – документална поредица
24.00 – Eкология
00.30 – „Малкият остров” – трилър, криминален, Испания,
режисьор Алберто Родригес; участват: Хавиер Гутиерес,
Раул Аревало, Мария Варод и др. /п/
02.00 – Документална поредица/п/
03.00 – Eкология /п/
04.00 – Документална поредица /п/
05.00 – Публицистика /п/

СЪБОТА, 14.04.2018 г.

06.00 – Eкология
07.30 – Пътешествия
08.00 – Ретро музика
08.30 – История
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа”- док. поредица
10.00 – Спорт
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Къде беше ти?” – док.поредица
13.00 – „Лоло“- комедия, романтичен , Франция, режисьор: Жюли Делпи,
с участието на: Дани Буун, Жюли Делпи, Венсан Лакост, Карин Виар, Йоргос
Корафас и Карл Лагерфелд и др./п/
14.30 – Спорт
15.00 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Здравословен живот /п/
16.30 – Сериен филм/п/
17.30 – „Географски ширини” – док. поредица
18.30 – „Футболни герои”
19.00 – Ретро музика
19.30 – „Пътуване във времето” – документален филм, САЩ,
режисьор и сценарист – Терънс Малик
21.00 – Екология
21.30 – „Тото героят“ – драма, Белгия/Франция/Германия,
режисьор Жако ван Дормаел; участват: Мишел Буке, Мирей Перие,
Джо Де Бейкър и др.
„Златна камера” – Кан, 1991;„Сезар”, 1992 за най-добър чуждестранен филм
4 награди на Европейската киноакадемия /вкл.за режисура,
сценарий и главна мъжка роля/ – 1992
24.00 – Eкология
00.30 – Документална поредица /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.00 – „ТВ меню“/п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Сериен филм /п/

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018 г.

06.00 – Eкология
07.30 – Пътешествия
08.00 – Ретро музика
08.30 – История
09.00 – „ТВ меню“
09.30 – „Тяло и душа”- док. поредица
10.00 – Спорт
10.30 – Пътешествия
11.00 – Документален филм /п/
12.00 – Eкология
12.30 – „Къде беше ти?” – док.поредица
13.00 – „Последната целувка” – драма /романтика, САЩ,
режисьор: Тони Голдуин; участват: Зак Браф, Хасинда Барет, Кейси Афлек,
Рейчъл Билсън и др./п/
14.30 – Спорт
15.00 – „Холивудски знаменитости” – документална поредица
15.30 – „ТВ меню“
16.00 – Здравословен живот /п/
16.30 – Сериен филм/п/
17.30 – „Географски ширини” – док. поредица
18.30 – „Футболни герои”
19.00 – Ретро музика
19.30 – “Мацки параноички” – комедия, Испания,
режисьор Педро дел Санто; участват: Патрисия Вали, Барбара де Лема,
Антонио Ибанез, Марта Мир Мартин
21.00 – Екология
21.30 – „Тихата планина”- военна драма, Австрия/ Италия/ САЩ,
режисьор Ернст Госнер, участват: Уилям Моусли, Еугения Константини,
Клаудия Кардинале, Уорнър Даехн, Корадо Инвернези, Емили Кокс,
Лаура Билгери и др.
24.00 – Eкология
00.30 – Документална поредица /п/
03.30 – Документален филм/п/
04.00 – „ТВ меню“/п/
04.30 – Документална поредица /п/
05.00 – Сериен филм /п/

15