Ще ви запознаем с програмата на BiT за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК 09.04.18
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Поруганият храм”, документален филм на BiT, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Орфеево изворче”
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Поруганият храм”, документален филм на BiT, (п)
17.00 “Историята оживява”, (п)
17.30 “Епизод”, (п)
18.30 “Джаз влак”, документален филм на Би Ай Ти
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
21.30 “Поруганият храм”, документален филм на BiT, (п)
22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 “Историята оживява”, (п)
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 BIT СПОРТ, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ВТОРНИК 10.04.18
06.00 Новини, (п)
06.30 BIT СПОРТ, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
17.00 “Историята оживява”, (п)
17.30 “Епизод”, (п)
18.30 Централни Новини на BIT LIVE
19.00 BIT СПОРТ LIVE
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
21.30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
22.00 BIT СПОРТ, (п)
22.30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 BIT СПОРТ, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

СРЯДА 11.04.18
06.00 Новини, (п)
06.30 BIT СПОРТ, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
17.00 “Историята оживява”, (п)
17.30 “Епизод”, (п)
18.30 Централни Новини на BIT LIVE
19.00 BIT СПОРТ LIVE
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
21.30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 BIT СПОРТ, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ЧЕТВЪРТЪК 12.04.18
06.00 Новини, (п)
06.30 BIT СПОРТ, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
17.00 “Историята оживява”, (п)
17.30 “Епизод”, (п)
18.30 Централни Новини на BIT LIVE
19.00 BIT СПОРТ LIVE
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
21.30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
22.00 BIT СПОРТ, (п)
22.30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 BIT СПОРТ, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ПЕТЪК 13.04.18
06.00 Новини, (п)
06.30 BIT СПОРТ, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
17.00 “Историята оживява”, (п)
17.30 “Епизод”, (п)
18.30 Централни Новини на BIT LIVE
19.00 BIT СПОРТ LIVE
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Епизод”, (п)
21.30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
22.00 BIT СПОРТ
22.30 “Историята оживява”, (п)
23.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Епизод”, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 BIT СПОРТ, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

СЪБОТА 14.04.18
06.00 Новини, (п)
06.30 BIT СПОРТ, (п)
07.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
08.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
11.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
15.15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
17.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
18.30 БЛИЦ НОВИНИ
18.35 “Историята оживява”, (п)
19.00 “Епизод”, (п)
20.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
21.00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
01.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
03.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
05.00 “Историята оживява”, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
06.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

НЕДЕЛЯ 15.04.18
07.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
08.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
11.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
13.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
14.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Епизод”, (п)
17.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
18.30 БЛИЦ НОВИНИ
18.35 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
19.30 “Историята оживява”, (п)
20.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
21.00 “Епизод”, (п)
22.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
01.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
03.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Историята оживява”, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
06.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

17