Ще ви запознаем с програмата на BiT за 08.10.2018 година – 14.10.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК 08.10.18
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 Документален филм
17.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
18.00 “Историята оживява”, (п)
18.30 “Епизод”, (п)
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
21.30 Документален филм
22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 Документален филм
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ВТОРНИК 09.10.18
06.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
17.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
18.00 “Историята оживява”, (п)
18.30 “Епизод”, (п)
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
21.30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
22.30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Документален филм
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

СРЯДА 10.10.18
06.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
17.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
18.00 “Историята оживява”, (п)
18.30 “Епизод”, (п)
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
21.30 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 Документален филм
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ЧЕТВЪРТЪК 11.10.18
06.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Майсторски клас”
17.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
18.00 “Историята оживява”, (п)
18.30 “Епизод”, (п)
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
21.30 “Майсторски клас”
22.30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Документален филм
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

ПЕТЪК 12.10.18
06.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
11.00 “Епизод”, (п)
12.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Майсторски клас”
17.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
18.00 “Историята оживява”, (п)
18.30 “Епизод”, (п)
19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
20.30 “Епизод”, (п)
21.30 “Майсторски клас”
22.30 “Историята оживява”, (п)
23.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
00.00 Документален филм
00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
02.00 “Епизод”, (п)
03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

СЪБОТА 13.10.18
06.00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)
07.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
08.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
11.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
14.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
17.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
18.30 “Историята оживява”, (п)
19.00 “Епизод”, (п)
20.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
21.00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
00.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
01.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
03.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
05.00 “Историята оживява”, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
06.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

НЕДЕЛЯ 14.10.18
06.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
08.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
10.00 “Историята оживява”, (п)
10.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
11.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
13.00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
14.00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п)
15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
16.30 “Епизод”, (п)
17.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
18.30 “Завърналите се”, рубрика на BiT с Петя Кертикова
18.35 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
19.30 “Историята оживява”, (п)
20.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)
21.00 “Епизод”, (п)
22.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
23.00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
01.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
03.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п)
04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)
05.00 “Историята оживява”, (п)
05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)
06.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

1