Ще ви запознаем с програмата на Нова тв за 16.04.2018 година – 22.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 16.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода“ – забавно предаване, 6 сезон
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/
ВТОРНИК, 17.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

СРЯДА, 18.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 19.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ПЕТЪК, 20.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Полицаите от края на града” (премиера) – комедиен сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
04.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
06.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/

СЪБОТА, 21.04.2018 год.

07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Бавачки в действие” (премиера) – с уч. на Сабрина Карпентър, София Карсън, Ники Хан, Кевин Куни и др.
15.00 „Убийци“ – с уч. на Катрин Хейгъл, Аштън Къчър, Том Селек, Катрийн О’Хара и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20.00 „Идеалната непозната” – с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др.
22.15 „Трасьори“ – с уч. на Рафи Гаврон, Скот Джонсън, Мери Авгеропулос, Тейлър Лаутнър, Адам Рейнър, Сам Медина и др.
00.15 „Най-сладкият пай“ – с уч. на Джули Гонсало, Ерик Арагон, Долорес Дрейк, Ронда Дент и др.
04.30 „Идеалната непозната” – с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 22.04.2018 год.

06.30 „Иконостас”
07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Героят на моите мечти” (премиера) – с уч. на Антонио Сабато мл., Мегън Прайс, Джейк Сандвиг, Брук Невин и др.
14.10 „Дървото на любовта” (премиера) – с уч. на Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Брауни др.
16.00 „Аз обичам България“ – забавно предаване на NOVA
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Отмъстителите: Ерата на Ултрон” (премиера) – с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Джеймс Спейдър, Самюел Джаксън и др.
23.00 „Гласът на вятъра”– с уч. на Никълъс Кейдж, Питър Стормеър, Ноа Емерих, Марк Ръфало, Адам Бийч и др.
01.40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
02.10 „Бавачки в действие” – с уч. на Сабрина Карпентър, София Карсън, Ники Хан, Кевин Куни и др./п/
04.00 „Героят на моите мечти” – с уч. на Антонио Сабато мл., Мегън Прайс, Джейк Сандвиг, Брук Невин и др. /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

22