Ще ви запознаем с програмата на Нова тв за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 09.04.2018 год.

07.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Най-доброто от Любо Киров“ – концерт
14.00 „Скок-подскок” – с уч. на Джеймс Марсдън, Кайли Куоко, Гари Коул, Елизабет Пъркинс, Дейвид Хаселхоф и др.
16.00 „Бевърли Хилс Чихуахуа” – с уч. на Пайпър Перабо, Джейми Лий Къртис, Маноло Кардона, Маури Стърлинг и др.
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода“ – забавно предаване, 6 сезон
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 1 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
03.45 „Скок-подскок” – с уч. на Джеймс Марсдън, Кайли Куоко, Гари Коул, Елизабет Пъркинс, Дейвид Хаселхоф и др. /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ВТОРНИК, 10.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 1 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

СРЯДА, 11.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 1 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 12.04.2018 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 1 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
03.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ПЕТЪК, 13.04.2018 год.

07.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Войната на розите“ – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
14.30 „Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
17.30 „Господари на ефира“ – забавно предаване /п/
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Критична точка“ (премиера) – сериен филм, 5 сезон
21.00 „Полицаите от края на града” (премиера) – комедиен сериал
23.00 „Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Черният списък” – сериен филм, 2 сезон
02.00 „Непростимо“ – сериен филм
04.00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
06.00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/

СЪБОТА, 14.04.2018 год.

07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Операция „Четири лапи” – с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Кен Джонг, Уолъс Шоун и др.
15.00 „Улични танци“ – с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20.00 „Отмъстителите”– с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Самюел Джаксън, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън и др.
23.00 „Игра на нерви“ – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др.
01.00 „Под прицел“ – с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони и др.
04.45 „Игра на нерви“ – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018 год.

06.30 „Иконостас”
07.00 „Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Трябваше да си ти” (премиера) – с уч. на Корбин Бърнсен, Дженифър Луис, Тори ДеВито, Майкъл Рейди и др.
14.15 „Най-сладкият пай” (премиера) – с уч. на Джули Гонзало, Ерик Арагон, Долорес Дрейк, Ронда Дент и др.
16.00 „Аз обичам България“ – забавно предаване на NOVA
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка”
18.00 „Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Лудакрис, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън и др.
22.40 „Операция „Ескобар” (премиера) – с уч. Брайън Кранстън, Джон Легуизиамо, Даян Крюгер, Джейсън Айзъкс и др.
01.20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01.50 „Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Лудакрис , Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън и др. /п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

38