Ще ви запознаем с програмата на Nova Sport за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

Понеделник, 4 април 2016 г.
10:00 Дартс: Висша Лига, състезание в Кардиф, повторение
13:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
15:00 „Класика от Висшата Лига” – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (95-96), повторение
15:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 30-и епизод, повторение
16:00 Баскетбол: Сарагоса – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
17:30 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън (08-09), повторение
21:45 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, запис
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Вторник, 5 април 2016 г.
10:00 Баскетбол: Сарагоса – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
11:30 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:00 Футбол: Стоук Сити – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, запис
15:00 Дартс: Висша Лига, състезание в Кардиф, повторение
18:00 „Класика от Висшата Лига” – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (95-96), повторение
18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 30-и епизод, повторение
19:00 Футбол: Съндърланд – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, запис
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Фрийрайд Уърлд Тур 2016, 7-и епизод
21:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Бърнли, мач от Чемпиъншип, повторение
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Сряда, 6 април 2016 г.
10:00 Футбол: Норич Сити – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша Лига, запис
12:00 Футбол: Хъл Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 Футбол: Съндърланд – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Дартс: Висша Лига, състезание в Кардиф, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
23:15 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 7 април 2016 г.
10:00 Футбол: Хъл Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
12:00 Футбол: Норич Сити – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Футбол: Стоук Сити – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
18:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Бърнли, мач от Чемпиъншип, повторение
20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 30-и епизод, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Голф: US Masters, първи кръг, директно
01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:45 Еротичен телепазар
03:45 Край на програмата

Петък, 8 април 2016 г.
10:00 Голф: US Masters, първи кръг, повторение
14:30 Дартс: Висша Лига, състезание в Шефилд, повторение
17:30 Баскетбол: Сарагоса – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:00 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Голф: US Masters, втори кръг, директно
01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:45 Еротичен телепазар
03:45 Край на програмата

Събота, 9 април 2016 г.
09:45 Голф: US Masters, втори кръг, повторение
14:15 Студио „Чемпиъншип”, директно
14:30 Футбол: Бърнли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
16:25 Студио „Чемпиъншип”, директно
16:40 Фрийрайд Уърлд Тур 2016, 7-и епизод, повторение
17:10 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън (08-09), повторение
18:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
19:50 „Новините на Нова Спорт“, – новини, интервюта, репортажи, директно
20:00 „Класика от Висшата Лига” – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (95-96), повторение
20:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
21:00 Голф: US Masters, трети кръг, директно
01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:45 Еротичен телепазар
03:45 Край на програмата

Неделя, 10 април 2016 г.
10:00 Голф: US Masters, трети кръг, повторение
14:30 Футбол: Сент Етиен – Троа, мач от френската Лига 1, повторение
16:30 Футбол: Бърнли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 31-и епизод
19:00 Футбол: ПАОК Солун – Левадиакос, мач от Чемпиъншип, повторение
21:00 Голф: US Masters, четвърти кръг, директно
01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:45 Еротичен телепазар
03:45 Край на програмата

72