Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

Понеделник, 4 април 2016 г.
08:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
10:00 Футбол: Астън Вила – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Левски – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
14:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 40-и епизод, повторение
14:30 “Класика от Висшата Лига” – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (95-96), повторение
15:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Лориен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 32-и епизод
20:00 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
22:00 Футбол: Бастия – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
00:00 Футбол: Арсенал – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
02:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 32-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Вторник, 5 април 2016 г.
08:00 Футбол: Ливърпул – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 32-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Локомотив – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
17:00 Футбол: Астън Вила – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, директно
20:00 Футбол: Лориен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
22:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
00:00 Футбол: Газелек Аячо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Сряда, 6 април 2016 г.
08:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Футбол: Ливърпул – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
15:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 32-и епизод, повторение
16:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
19:00 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
21:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод
21:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 32-и епизод
22:00 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
00:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
02:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
02:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
03:00 Край на програмата

Четвъртък, 7 април 2016 г.
08:00 Футбол: Пари Се.н Жермен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
12:00 Футбол: Астън Вила – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение
14:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 25-и епизод, директно
20:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
23:00 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
01:00 Футбол: АФК Борнемут – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 8 април 2016 г.
08:00 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
10:00 Футбол: Газелек Аячо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
14:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 25-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Бастия – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 33-и епизод, повторение
19:30 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 33-и епизод
20:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
22:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
00:00 Футбол: Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
02:00 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 33-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Събота, 9 април 2016 г.
08:00 Футбол: Газелек Аячо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Преди кръга във Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 33-и епизод
13:30 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 33-и епизод, повторение
14:00 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън (08-09), повторение
14:30 Студио „Vivacom Football Live”, директно
14:45 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
16:40 Студио „Vivacom Football Live”, директно
17:00 Футбол: Суонси Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Vivacom Football Live”, директно
19:30 Футбол: Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Vivacom Football Live”, директно
21:45 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, директно
01:30 Футбол: Левски – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
03:30 Футбол: Черно море – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
05:30 Край на програмата

Неделя, 10 април 2016 г.
08:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 25-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод, повторение
13:30 Събота обзор на кръга в английската Висша Лига, 33-и епизод
14:30 Студио „Лига 1”, директно
15:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, директно
16:55 Студио „Лига 1”, директно
17:00 Студио „А група”, директно
17:15 Футбол: Монтана – Берое, мач от „А” професионална футболна група, директно
19:10 Студио „А група”, директно
20:00 Футбол: Локомотив – Славия, мач от „А” професионална футболна група, директно
21:55 Студио „А група”, директно
22:15 Студио „Баскетбол”, директно
22:30 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Далас Мавърикс, мач от НБА, директно
00:40 Студио „Баскетбол”, директно
01:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
03:00 Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
05:00 Край на програмата

61