Ще ви запознаем с програмата на BiT за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 04.04.16

06.30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

09.30 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, премиера

10.00 “Всеки изгаря различно” док.филм на Би Ай Ти

10.30 “Концертът”, игрален филм, Франция, Русия, Италия,Румъния, Белгия

12.30 Кратки новини

12.35 “Филомена”, игрален филм, Великобритания

14.15 Би Ай Ти интервю

14.30 еМисия България LIVE

18.00 Би Ай Ти интервю

18.30 “Прозорецът”, коментарно предаване с Петко Георгиев и Явор Стаматов

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Легендата за Михаел Колхаас”, игрален филм, Германия, Франция, режисьор: Арнауд дес Палиерес; в ролите: Бруно Ганц, Мадс Микелсен, Серджи Лопез, Амира Касар, Роксан Дуран

22.00 “Видения” док.филм на Би Ай Ти, режисьор Неда Кирилова

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Концертът”, игрален филм, Франция, Русия, Италия,Румъния, Белгия

03.30 “Всеки изгаря различно” док.филм на Би Ай Ти

04.00 “Легендата за Михаел Колхаас”, игрален филм, Германия, Франция, режисьор: Арнауд дес Палиерес; в ролите: Бруно Ганц, Мадс Микелсен, Серджи Лопез, Амира Касар, Роксан Дуран

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ВТОРНИК 05.04.16

06.30 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, премиера

09.30 “Прозорецът”, коментарно предаване с Петко Георгиев и Явор Стаматов (п)

10.30 “Филомена”, игрален филм, Великобритания

12.10 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

12.30 Кратки Новини

12.35 “Казанова 70”, игрален филм Италия

14.30 еМисия България LIVE

18.00 Би Ай Ти интервю

18.30 “Епизод”, предаване на BIT с Ивайло Везенков

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Един особен ден”, игрален филм, Италия, режисьор: Еторе Скола; в ролите: Марчело Мастрояни, София Лорен, Джон Върнън, Антонио Гарибалди и др.

21.45 “За къде пътуваме”, документален филм за Георги Данаилов

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Филомена”, игрален филм, Великобритания

03.10 “Епизод”, предаване на BIT с Ивайло Везенков (п)

04.10 “Един особен ден”, игрален филм, Италия, режисьор: Еторе Скола; в ролите: Марчело Мастрояни, София Лорен, Джон Върнън, Антонио Гарибалди и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

СРЯДА 06.04.16

06.30 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, премиера

09.30 “Епизод”, предаване на BIT с Ивайло Везенков (п)

10.30 “Казанова 70”, игрален филм Италия

12.30 Кратки новини

12.35 “Любовниците”, игрален филм, Италия

14.00 Би Ай Ти интервю

14.30 еМисия България LIVE

18.00 Би Ай Ти интервю

18.30 “КултурНо”, предаване на BiT с водещ Кремена Николова

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Превъплъщенията на Казанова”, Австрия, Германия, режисьор: Михаел Щурмингер; в ролите: Джон Малкович, Вероника Ферес, Керстин Авемо, Мария Жоао Бастуш, Фани Ардан, Йонас Кауфман и др.

22.00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Казанова 70”, игрален филм Италия

03.30 “ Отвъд границите на село Плъстина“ док. филм на Би Ай Ти

04.00 “Превъплъщенията на Казанова”, Австрия, Германия, режисьор: Михаел Щурмингер; в ролите: Джон Малкович, Вероника Ферес, Керстин Авемо, Мария Жоао Бастуш, Фани Ардан, Йонас Кауфман и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ЧЕТВЪРТЪК 07.04.16

06.30 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, премиера

09.30 “КултурНо”, предаване на BiT с водещ Кремена Николова (п)

10.30 “Любовниците”, игрален филм, Италия

12.00 Би Ай Ти интервю

12.30 Кратки новини

12.35 “Вчера, днес и утре”, игрален филм, Италия

14.30 еМисия България LIVE

18.00 “Кариера в Америка”, премиера

18.10 Би Ай Ти интервю

18.30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 ”Висоцки. Благодаря, че съм жив!”, игрален филм, Русия, режисьор: Петър Буслов; в ролите: Андрей Смоляков, Оксана Акиншина, Иван Ургант, Максим Леонидов и др.

22.10 “Отвъд границите на село Плъстина“ док. филм на Би Ай Ти

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Любовниците”, игрален филм, Италия

03.00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п)

04.00 ”Висоцки. Благодаря, че съм жив!”, игрален филм, Русия, режисьор: Петър Буслов; в ролите: Андрей Смоляков, Оксана Акиншина, Иван Ургант, Максим Леонидов и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ПЕТЪК 08.04.16

06.30 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, премиера

09.30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п)

10.30 “Вчера, днес и утре”, игрален филм, Италия

12.30 Новини

12.35 “Концертът”, игрален филм, Франция, Русия, Италия,Румъния, Белгия

14.30 еМисия България LIVE

18.00 Би Ай Ти интервю

18.30 “Майсторски клас”, токшоу на Би Ай Ти (п)

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Баща в командировка”, игрален филм, Сърбия, режисьор: Емир Костурица, в ролите: Мики Манойлович, Морено де Бартоли, Миряна Каранович и др.

22.00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Вчера, днес и утре”, игрален филм, Италия

03.30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова

04.00 “Баща в командировка”, игрален филм, Сърбия, режисьор: Емир Костурица, в ролите: Мики Манойлович, Морено де Бартоли, Миряна Каранович и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова, (п)

СЪБОТА 09.04.16

06.30 еМисия България (п)

09.30 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, (п)

10.30 “ Отвъд границите на село Плъстина“ док. филм на Би Ай Ти

11.00 “Любовниците”, игрален филм, Италия

12.30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова

13.00 “Вчера, днес и утре”, игрален филм, Италия

15.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон, (п)

15.30 “Един особен ден”, игрален филм, Италия, режисьор: Еторе Скола; в ролите: Марчело Мастрояни, София Лорен, Джон Върнън, Антонио Гарибалди и др.

17.15 Би Ай Ти интервю

17.30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT

18.30 “Културно”, предаване за култура (п)

19.30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE

20.00 Кино Европа: “Лоша прическа”, Венецуела, Перу, Аржентина, Германия,2013, сценарист и режисьор Мариана Рондон, В ролите са Бето Бенитес, Саманта Кастиийо, Самуел Ланге Замбрано, Нели Рамос

21.30 “Концертът”, игрален филм, Франция, Русия, Италия,Румъния, Белгия

23.30 “Любовниците”, игрален филм, Италия

01.00 “Аз уча английски” с Николая нов сезон (п)

02.00 “Прозорецът”, коментарно предаване с Петко Георгиев и Явор Стаматов (п)

03.00 “КултурНо”, предаване за култура (п)

04.00 Кино Европа: “Лоша прическа”, Венецуела, Перу, Аржентина, Германия,2013, сценарист и режисьор Мариана Рондон, В ролите са Бето Бенитес, Саманта Кастиийо, Самуел Ланге Замбрано, Нели Рамос

05.30 Би Ай Ти интервю

06.00 Уикенд новини с Жени Цанев (п)

НЕДЕЛЯ 10.04.16

06.30 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон (п)

07.30 “Филомена”, игрален филм, Великобритания

08.45 Би Ай Ти интервю

09.00 “Отвъд границите на село Плъстина“ док. филм на Би Ай Ти

09.30 “Баща в командировка”, игрален филм, Сърбия, режисьор: Емир Костурица, в ролите: Мики Манойлович, Морено де Бартоли, Миряна Каранович и др.

11.45 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

12.00 “Пътят на желанието” док. филм на Би Ай Ти

12.30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова

13.00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов

14.00 “Епизод”, предаване на BIT с Ивайло Везенков (п)

15.00 “Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон (п)

16.00 ”Видения” док.филм на Би Ай Ти, на режисьора Неда Кирилова

16.30 “Легендата за Михаел Колхаас”, игрален филм, Германия, Франция, режисьор: Арнауд дес Палиерес; в ролите: Бруно Ганц, Мадс Микелсен, Серджи Лопез, Амира Касар, Роксан Дуран

18.30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков

19.30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE

20.00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков

22.00 “Пъзел”, игрален филм, Румъния

23.30 “Превъплъщенията на Казанова”, Австрия, Германия, режисьор: Михаел Щурмингер; в ролите: Джон Малкович, Вероника Ферес, Керстин Авемо, Мария Жоао Бастуш и др.

01.30 “Епизод”, предаване на BIT с Ивайло Везенков, (п)

02.30 ”Видения” док.филм на Би Ай Ти, на режисьора Неда Кирилова

03.00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, (п)

04.00 “Пъзел”, игрален филм, Румъния

05.30 Аз уча английски” с Николая, 6-ти сезон (п) “

06.00 Уикенд новини с Жени Цанев (п)

95