Ще ви запознаем с програмата на TV7 за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

30 май 2016, понеделник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
10:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
12:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
13:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
14:00 „Споделено с Кали” – избрани повторания
15:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
19:30 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
20:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
21:00 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Американецът“ – игрален филм
00:20 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
01:20 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
02:10 „Американецът“ – игрален филм /п/
03:50 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:15 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:40 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
06:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България

31 май 2016, вторник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
10:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
12:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
13:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
14:00 „Споделено с Кали” – избрани повторания
15:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
19:30 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
20:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
21:00 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Серенада в Ню Йорк“ – игрален филм
00:20 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
01:20 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
02:10 „Серенада в Ню Йорк“ – игрален филм /п/
03:50 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:15 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:40 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
06:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България

01 юни 2016, сряда

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
10:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
12:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
13:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
14:00 „Споделено с Кали” – избрани повторания
15:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
19:30 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
20:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
21:00 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Инстинкт за убиване“ – игрален филм
00:20 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
01:20 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
02:10 „Инстинкт за убиване“ – игрален филм /п/
03:50 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:15 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:40 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
06:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България

02 юни 2016, четвъртък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
10:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
12:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
13:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
14:00 „Споделено с Кали” – избрани повторания
15:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
19:30 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
20:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
21:00 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Мари и Брус“ – игрален филм
00:20 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
01:20 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
02:10 „Мари и Брус“ – игрален филм /п/
03:25 „Неочакван обрат” – сериал
03:50 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:15 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:40 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
06:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България

03 юни 2016, петък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
10:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
12:30 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
13:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
14:00 „Споделено с Кали” – избрани повторания
15:00 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Кантора Митрани“ – сериал, България
19:30 „Сутрешен блок“ – – комедиен сериал, България
20:00 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
21:00 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Гарванът“ – игрален филм
00:20 „Шменти капели: Легендата” – сериал, България /п/
01:20 „Валя и Моро превземат света” – риалити шоу
02:10 „Гарванът“ – игрален филм /п/
03:50 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:15 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:40 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:25 „Пътуващи бизнесмени“ – документална поредица
05:40 „Терминал 7: Град на ангели“ – документално предаване

04 юни 2016, събота

06:30 „Героите на града”, анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
09:00 „Мини мис и мини мистър” с Илиана Балийска – детско предаване
09:30 „Всичко, което искам за Коледа” – игрален филм
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова, /п./
12:30 Неразказани приказки, документална поредица
13:00 „Терминал 7: Град на ангели“
14:00 „Усещане за жена“, предаване на ТВ7, повторение
15:30 „Лятна ваканция” – игрален филм
17:15 „Музикален хокей“, игрален филм
19:00 „Неочакван обрат”, сериал
19:30 „Адел и проклятието на пирамидите”“ – игрален филм
21:30 „Монахът“ – игрален филм
23:30 „Чудовище“, игрален филм
01:35 „Лятна ваканция” – игрален филм /п/
03:20 „Монахът“ – игрален филм /п/
05:00 Терминал7: Град на ангели, документална поредица /п/
05:45 „Дневникът на Венета” – токшоу с водещ Венета Райкова /п/

05 юни 2016, неделя

06:30 „Героите на града”, анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
09:00 „Мини мис и мини мистър” с Илиана Балийска – детско предаване
09:30 „Помощ, аз съм риба“, игрален филм /п/
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Неразказани приказки”, документална порадица
13:00 „Терминал 7: Ангел парк“, документална порадица
13:30 „Терминал 7: Игри на съдбата”, документална поредица
14:00 „Музикален хокей”, игрален филм /п./
15:45 „Адел и проклятието на пирамидите“, игрален филм /п./
17:40 „Принцесата на Хавай“, игрален филм
19:30 „Енигма” – игрален филм
22:00 „Петуния”, игрален филм
00:10 „Принцесата на Хавай“, игрален филм /п./
02:00 „Енигма” – игрален филм /п./
04:05 „Петуния”, игрален филм /п./
06:00 „Сутрешен блок”, сериал

45