Ще ви запознаем с програмата на TV7 за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

21 март 2016, понеделник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Неочакван обрат“ –сериал
19:00 „Знакът на българина”, сериал
20:00 „Шменти капели“ – български сериал
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Полицейски участък Рампарт – Лос Анджелис“ – игрален филм
01:00 „Шменти капели“ – български сериал
01:50 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:40 „Полицейски участък Рампарт – Лос Анджелис“ – игрален филм
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал, /п./

22 март 2016, вторник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Неочакван обрат“ –сериал
19:00 „Знакът на българина”, сериал
20:00 „Шменти капели“ – български сериал
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Белият слон“ – игрален филм
00:15 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Шменти капели“ – български сериал
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Белият слон“ – игрален филм
04:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал, /п./

23 март 2016, сряда

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Неочакван обрат“ –сериал
19:00 „Знакът на българина”, сериал
20:00 „Шменти капели“ – български сериал
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Да си остане между нас“ – игрален филм
00:10 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:45 „Шменти капели“ – български сериал
01:35 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:25 „Да си остане между нас“ – игрален филм
03:35 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал, /п./

24 март 2016, четвъртък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Неочакван обрат“ –сериал
19:00 „Кантора Митрани”, сериал
20:00 „Шменти капели“ – български сериал
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Антихрист“ – игрален филм
00:25 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:55 „Шменти капели“ – български сериал
01:45 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:35 „Антихрист“ – игрален филм
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал, /п./

25 март 2016, петък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Неочакван обрат“ –сериал
19:00 „Кантора Митрани”, сериал
20:00 „Шменти капели“ – български сериал
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Мачете“ – игрален филм
00:20 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Шменти капели“ – български сериал
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Мачете“ – игрален филм
04:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Терминал 7: Град на ангели“ – документална поредица, /п./

26 март 2016, събота

06:30 Детска анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
08:10 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
09:10 „Спасете Дядо Коледа” – игрален филм
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова, /п./
12:30 Неразказани приказки, документална поредица
13:00 „Терминал 7: Град на ангели“
14:00 „Морския вълк“, игрален филм, първа част
15:30 „Ах, тази Мери”, Кристина Димитрова
16:30 „Новите досиета“, документална поредица
17:00 „Двамата Дюма”, игрален филм
19:00 Сутрешен блок, комедиен сериал, България
19:30 „Имигранти“ – игрален филм
21:45 „Мръсни пари“ – игрален филм
23:30 „Уейкуд“ – игрален филм
01:15 „Морския вълк“, игрален филм, първа част /п./
02:45 „Двамата Дюма”, игрален филм /п./
04:30 „Ах, тази Мери“ /п./
05:15 Сутрешен блок, комедиен сериал, България
05:45 „Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова

27 март 2016, неделя

06:30 Детска анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
08:10 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
09:30 „Фреди Грозника“, детски филм
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова п
12:30 „Неразказани приказки”, документална поредица
13:00 „Терминал 7: Ангел парк“, документална поредица
13:30 „Терминал 7: Игри на съдбата“, документална поредица
14:00 „Морския вълк“, игрален филм, втора част
15:45 „Агент Винод”, игрален филм
18:30 „Сутрешен блок“, комедиен сериал, България
19:30 „Реджеп Иведик“ – игрален филм
21:30 „Убеждение”, игрален филм
23:35 „Агент Винод”, игрален филм
02:10 „Морския вълк“, игрален филм, втора част /п./
03:40 „Убеждение“, игрален филм /п./
05:40 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал

109