Ще ви запознаем с програмата на Nova Sport за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник, 30 май 2016 г.
10:00 Футбол: Хъл Сити – Шефилд Уенздей, финален плейоф в Чемпиъншип, повторение
12:00 Футбол: Барнзли – Милуол, финален плейоф в Лига 1, повторение
14:00 Дартс: Мастърс 2016, състезание в Дубай, първи ден, повторение
18:00 Баскетбол: Лаборал Куча Баскония – Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №1, повторение
19:30 Баскетбол: Валенсия Баскет – Уникаха, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №1, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Обзор на финалния плейоф в Чемпиъншип, 37-и епизод
21:45 Футбол: Финален плейоф в Лига 2, повторение
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Вторник, 31 май 2016 г.
10:00 Баскетбол: Лаборал Куча Баскония – Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №1, повторение
11:30 Баскетбол: Валенсия Баскет – Уникаха, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №1, повторение
13:00 Дартс: Мастърс 2016, състезание в Дубай, втори ден, повторение
17:00 Футбол: Хъл Сити – Шефилд Уенздей, финален плейоф в Чемпиъншип, повторение
19:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Плимут Аргай, финален плейоф в Лига 2, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Обзор на финалните плейофи в Лига 1 и Лига 2, 38-и епизод
21:45 Футбол: Барнзли – Милуол, финален плейоф в Лига 1, повторение
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Сряда, 1 юни 2016 г.
10:00 Футбол: Барнзли – Милуол, финален плейоф в Лига 1, повторение
12:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Плимут Аргай, финален плейоф в Лига 2, повторение
14:00 Баскетбол: Четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
15:30 Баскетбол: Четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
17:00 Дартс: Мастърс 2016, състезание в Дубай, първи ден, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
21:45 Футбол: Хъл Сити – Шефилд Уенздей, финален плейоф в Чемпиъншип, повторение
23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 2 юни 2016 г.
10:00 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Барселона Ласа, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №2, повторение
11:30 Баскетбол: Хербалайф Гран Канария – Лаборал Куча Баскония, четвъртфинален плейоф в испанската баскетболна лига, мач №2, повторение
13:00 Футбол: Барнзли – Милуол, финален плейоф в Лига 1, повторение
15:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Плимут Аргай, финален плейоф в Лига 2, повторение
17:00 Дартс: Мастърс 2016, състезание в Дубай, втори ден, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Дартс: Световна Купа 2016, първи ден, директно
01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:15 Еротичен телепазар
03:15 Край на програмата

Петък, 3 юни 2016 г.
10:00 Дартс: Световна Купа 2016, първи ден, повторение
14:00 Футбол: Хъл Сити – Шефилд Уенздей, финален плейоф в Чемпиъншип, повторение
16:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
17:30 Футбол: Барнзли – Милуол, финален плейоф в Лига 1, повторение
19:30 Обзор на финалния плейоф в Чемпиъншип, 37-и епизод, повторение
20:00 Обзор на финалните плейофи в Лига 1 и Лига 2, 38-и епизод, повторение
20:30 Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Дартс: Световна Купа 2016, втори ден, директно
01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:15 Еротичен телепазар
03:15 Край на програмата

Събота, 4 юни 2016 г.
10:00 Дартс: Световна Купа 2016, втори ден, повторение
14:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 35-и епизод, повторение
14:30 Обзор на финалния плейоф в Чемпиъншип, 37-и епизод, повторение
15:00 Дартс: Световна Купа 2016, трети ден, първа сесия, директно
19:00 Баскетбол: Полуфинален плейоф в испанската баскетболна лига, повторение
20:30 Обзор на финалните плейофи в Лига 1 и Лига 2, 38-и епизод, повторение
21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21:15 Дартс: Световна Купа 2016, трети ден, втора сесия, директно
01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:15 Еротичен телепазар
03:15 Край на програмата

Неделя, 5 юни 2016 г.
07:00 Дартс: Световна Купа 2016, трети ден, първа сесия, повторение
11:00 Дартс: Световна Купа 2016, трети ден, втора сесия, повторение
15:00 Дартс: Световна Купа 2016, четвърти ден, първа сесия, директно
19:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Плимут Аргай, финален плейоф в Лига 2, повторение
21:00 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21:15 Дартс: Световна Купа 2016, трети ден, втора сесия, директно
00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00:15 Еротичен телепазар
02:15 Край на програмата

28