Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 30.05.2016

05:30 „Благословени от любовта” – сериал , /п/
06:45 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:45 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3, /п/
10:50 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
11:50 „Дъщерята на мускетаря” – приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част, /п/
13:45 „Елизабет I” – историческа драма с уч. на Хелън Мирън, Хю Данси, Тоби Джоунс,Джеръми Айрънс, Патрик Малъхайд и др., I част
16:00 „Призрачен ездач: Духът на отмъщението” – екшън-фантастика с уч. на Никълъс Кейдж, Идрис Елба, Киаран Хиндс, Виоланте Плачидо, Кристофър Ламбер, Джони Уитуърт и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3
19:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12
21:00 „Дяволски възел” (премиера) – криминален с уч. на Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Ейми Райън, Мирей Инос, Стивън Мойер, Алесандро Нивола, Дейн Дехаан и др.
23:20 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12, /п/
00:20 „Не умирай днес” – екшън с уч. на Пиърс Броснан, Холи Бери, Тоби Стивънс, Майкъл Медсън, Джуди Денч, Розамунд Пайк и др., /п/
03:00 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/

ВТОРНИК, 31.05.2016

05:40 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал, /п/
06:45 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:45 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3, /п/
10:50 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
11:50 „Дъщерята на мускетаря” – приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част, /п/
13:45 „Елизабет I” – историческа драма с уч. на Хелън Мирън, Хю Данси, Тоби Джоунс,Джеръми Айрънс, Патрик Малъхайд и др., II част
16:00 „Пожелай си този ден” – романтична комедия с уч. на Отън Рийзър, Антонио Купо, Шон Робъртс, Али Либерт и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3
19:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12
21:00 „Хана” – екшън-трилър с уч. на Сирша Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Оливия Уилямс, Джейсън Флеминг, Том Холандър, Тим Бекман, Джесика Барден и др.
23:15 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12, /п/
00:15 „Дяволски възел” – криминален с уч. на Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Ейми Райън, Мирей Инос, Стивън Мойер, Алесандро Нивола, Дейн Дехаан и др., /п/
02:30 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/

СРЯДА, 01.06.2016

05:30 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал, /п/
06:40 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:40 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал
09:45 „Костюмари” – сериал, сезон 3, /п/
10:45 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
11:45 „Сватбени съмнения” – романтична комедия с уч. на Ариел Кебъл, Андрю Уокър, Дейвид Хейдън-Джоунс, Джейслин Смит, Барбара Нивън и др., /п/
13:45 „Голямото сърце на Лъки ” – драма с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др., /п/
15:45 „Хана” – екшън-трилър с уч. на Сирша Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Оливия Уилямс, Джейсън Флеминг, Том Холандър, Тим Бекман, Джесика Барден и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3
19:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12
21:00 „Арбитраж”– трилър с уч. на Ричард Гиър, Сюзън Сарандън, Тим Рот, Летисия Каста, Нейт Паркър и др.
23:15 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 12, /п/
00:15 „Терапията на Малер” – драма с уч. на Йоханес Силбершнайдер, Барбара Романер, Карл Фишер, Ева Матес, Карл Марковиц и др

ЧЕТВЪРТЪК, 02.06.2016

05:45 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал, /п/
06:50 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:50 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3, /п/
11:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
12:00 „Розамунде Пилхер: Имението Нанчероу” – романтичен филм с уч. на Джоана Лъмли, Лара Джой Кьорнер, Сюзън Хемпшир, Емили Хамилтън и др., I част
14:00 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част
15:50 „Арбитраж”– трилър с уч. на Ричард Гиър, Сюзън Сарандън, Тим Рот, Летисия Каста, Нейт Паркър и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3
19:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13
21:00 „Неуловим” – екшън с уч. на Джеймс МакАвой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др.
23:15 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13, /п/
00:15 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част, /п/

ПЕТЪК, 03.06.2016

05:30 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал, /п/
06:40 „Виолета ” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:45 „Титаник: Кръв и стомана” – сериал
10:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3, /п/
11:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7, /п/
11:50 „Розамунде Пилхер: Имението Нанчероу” – романтичен филм с уч. на Джоана Лъмли, Лара Джой Кьорнер, Сюзън Хемпшир, Емили Хамилтън и др., II част
13:50 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част
15:45 „Неуловим” – екшън с уч. на Джеймс МакАвой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др., /п/
18:00 „Костюмари” – сериал, сезон 3
19:00 „Осмо чувство” – сериал, сезон 7
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13
21:00 „Умираща светлина” – трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Антон Йелчин, Александър Карим, Ирене Якоб и др.
00:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13, /п/
01:00 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част, /п/

СЪБОТА, 04.06.2016

05:20 „Розамунде Пилхер: Имението Нанчероу” – романтичен филм с уч. на Джоана Лъмли, Лара Джой Кьорнер, Сюзън Хемпшир, Емили Хамилтън и др., I част, /п/
07:20 „Гръм от ясно небе” – романтична комедия с уч. на Хилари Бъртън, Пол Кембъл, Тим Конуей, Пати Алън и др.
09:20 „Кой е моят мъж” – романтична комедия с уч. на Натали Хол, Дарин Брукс, Раян Дуум, Франсис Фишър, Джордж Уенд и др.
11:20 „Щастливо влюбена” – романтичен с уч. на Джесика Зор, Бен Холингсуърт, Раян Кенеди и др.
13:20 „Господари на вълните” – приключенски с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др.
15:45 „Умираща светлина” – трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Антон Йелчин, Александър Карим, Ирене Якоб и др., /п/
17:45 „Тайната на моя успех ” – комедия с уч. на Ричард Джордан, Джон Панков, Хелън Слейтър, Маргарет Уитън, Майкъл Джей Фокс и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13
21:00 „Дневникът на Бриджит Джоунс” – романтична комедия с уч. на Рене Зелуегър, Колин Фърт, Хю Грант, Джема Джоуонс, Джим Броудбент, Шърли Хендерсън и др.
23:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13, /п/
00:00 „Елизабет I” – историческа драма с уч. на Хелън Мирън, Хю Данси, Тоби Джоунс,Джеръми Айрънс, Патрик Малъхайд и др., I част, /п/

НЕДЕЛЯ, 05.06.2016

05:20 „Розамунде Пилхер: Имението Нанчероу” – романтичен филм с уч. на Джоана Лъмли, Лара Джой Кьорнер, Сюзън Хемпшир, Емили Хамилтън и др., II част, /п/
07:20 „Щастливо влюбена” – романтичен с уч. на Джесика Зор, Бен Холингсуърт, Раян Кенеди и др., /п/
09:20 „Господари на вълните” – приключенски с уч. на Джерард Бътлър, Елизабет Шу, Джони Уестън, Абигейл Спенсър и др., /п/
11:45 „Тайната на моя успех ” – комедия с уч. на Ричард Джордан, Джон Панков, Хелън Слейтър, Маргарет Уитън, Майкъл Джей Фокс и др., /п/
14:00 „Дневникът на Бриджит Джоунс” – романтична комедия с уч. на Рене Зелуегър, Колин Фърт, Хю Грант, Джема Джоуонс, Джим Броудбент, Шърли Хендерсън и др., /п/
16:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 4 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13
21:00 „Бриджит Джoунс: На ръба на разума” – романтична комедия с уч. на Рене Зелуегър, Колин Фърт, Хю Грант, Джема Джоуонс, Джасинда Барет, Джим Броудбент, Джеймс Колис, Джеймс Фулкнер и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 13, /п/
00:10 „Елизабет I” – историческа драма с уч. на Хелън Мирън, Хю Данси, Тоби Джоунс,Джеръми Айрънс, Патрик Малъхайд и др., II част, /п/

72