Ще ви запознаем с програмата на Nova Sport за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година.

Понеделник, 14 ноември 2016 г.
09:45 Дартс: Гранд Слам 2016, втори ден, първа сесия, повторение
13:45 Футбол: Честърфилд – Шефилд Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
15:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 12-и епизод, повторение
16:15 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед (2002-03), повторение
16:45 Дартс: Гранд Слам 2016, втори ден, втора сесия, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, трети ден, директно
22:15 „Голямата игра“, турнир по покер, 19-и епизод
23:15 Дартс: Гранд Слам 2016, трети ден, запис
02:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
02:15 Еротичен телепазар
04:15 Край на програмата

Вторник, 15 ноември 2016 г.
09:45 Дартс: Гранд Слам 2016, трети ден, повторение
13:45 Футбол: Ковънтри Сити – Скънторп Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
15:45 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
17:15 Футбол: Питърбъро Юнайтед – Болтън Уондърърс, мач от английската Лига 1, повторение
19:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, четвърти ден, директно
01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:15 Еротичен телепазар
03:15 Край на програмата

Сряда, 16 ноември 2016 г.
09:45 Дартс: Гранд Слам 2016, четвърти ден, повторение
13:45 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
15:15 Футбол: Суиндън Таун – Чарлтън Атлетик, мач от английската Лига 1, повторение
17:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
18:45 Футбол: Честърфилд – Шефилд Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, пети ден, директно
01:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение
01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
01:45 Еротичен телепазар
03:45 Край на програмата

Четвъртък, 17 ноември 2016 г.
09:45 Дартс: Гранд Слам 2016, пети ден, повторение
13:45 Футбол: Питърбъро Юнайтед – Болтън Уондърърс, мач от английската Лига 1, повторение
15:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
17:15 Футбол: Ковънтри Сити – Скънторп Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
19:15 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, шести ден, директно
22:15 „Голямата игра“, турнир по покер, 20-и епизод
23:15 Електронни спортове: CS:GO, магазинно предаване, 6-и епизод
23:45 Дартс: Гранд Слам 2016, шести ден, запис
03:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
03:15 Еротичен телепазар
05:00 Край на програмата

Петък, 18 ноември 2016 г.
09:45 Дартс: Гранд Слам 2016, шести ден, повторение
13:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
15:15 Футбол: Честърфилд – Шефилд Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
17:15 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
18:45 Футбол: Суиндън Таун – Чарлтън Атлетик, мач от английската Лига 1, повторение
20:45 Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, седми ден, директно
21:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно
23:15 Дартс: Гранд Слам 2016, седми ден, запис
01:50 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
02:05 Еротичен телепазар
04:05 Край на програмата

Събота, 19 ноември 2016 г.
10:00 Дартс: Гранд Слам 2016, седми ден, повторение
13:00 Футбол: Лориен – Метц, мач от френската Лига 1, повторение
15:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
17:00 Футбол: Барнзли – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно
19:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение
19:30 Футбол: Ипсуич Таун – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21:30 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Арсенал (2004-05), повторение
22:00 Дартс: Гранд Слам 2016, осми ден, директно
01:00 Електронни спортове: CS:GO, турнир в Оукланд, САЩ, първи ден, директно

Неделя, 20 ноември 2016 г.
09:45 Футбол: Барнзли – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
11:30 Футбол: Ипсуич Таун – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
13:30 Баскетбол: Барселона Ласа – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, директно
15:15 Дартс: Гранд Слам 2016, девети ден, първа сесия, директно
16:00 Футбол: Гингам – Бордо, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, директно
20:00 Дартс: Гранд Слам 2016, девети ден, първа сесия, запис
21:00 Дартс: Гранд Слам 2016, девети ден, втора сесия, директно
23:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 13-и епизод
23:30 Електронни спортове: CS:GO, турнир в Оукланд, САЩ, втори ден, директно

45