Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

Понеделник 8 Август
===================

05.00 W. – САЩ / Австралия, биографична драма, 2008 г.
07.05 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
08.50 Рей – САЩ, удостоена с „Оскар“ биографична драма, 2004 г.
11.20 Дон МакКей – САЩ, криминален – трилър, 2009 г.
12.50 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
14.30 Перфектният обир – Великобритания, криминална драма, 2007 г.
16.15 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
18.00 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
20.20 Приет – САЩ, комедия, 2006 г.
22.00 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
00.10 Човекът с чантата – Бахамски острови / САЩ, трилър, 2014 г.
01.00 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
02.00 Дон МакКей – САЩ, криминален – трилър, 2009 г.
03.30 30-дневна нощ – САЩ, филм на ужасите, 2007 г.

Вторник 9 Август
================

05.20 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
07.00 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
09.15 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
11.00 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
13.00 Приет – САЩ, комедия, 2006 г.
14.40 Осмата миля – САЩ / Германия, музикална драма, 2002 г.
16.30 Стоманени магнолии – САЩ, комедийна драма, 1989 г.
17.45 Мисия „Серенити“ – САЩ, научно-фантастична драма, 2005 г.
18.30 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
20.40 РадвамсеБлагодаряОщеМоля – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
22.15 Боксьорът – Спортна драма, САЩ/Ирландия, 1997 г.
00.10 30-дневна нощ – САЩ, филм на ужасите, 2007 г.
02.00 Двойни игри – САЩ, екшън – трилър, 1999 г.
03.40 Талантливият мистър Рипли – САЩ, номинирана за „Оскар“ криминална драма, 1999 г.

Сряда 10 Август
===============

06.00 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
08.00 Осмата миля – САЩ / Германия, музикална драма, 2002 г.
09.50 Стоманени магнолии -САЩ, комедийна драма, 1989 г.
11.50 Заемателите – Великобритания/ САЩ, семейна комедия, 1997 г.
13.15 РадвамсеБлагодаряОщеМоля – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
14.50 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
16.20 Двойни игри – САЩ, екшън – трилър, 1999 г.
18.00 Боксьорът – Спортна драма, САЩ/Ирландия, 1997 г.
19.50 Мисия „Серенити“ – САЩ, научно-фантастична драма, 2005 г.
21.45 Усещане за жена – Игрален филм от САЩ, 1992 г.
00.15 Талантливият мистър Рипли – САЩ, номинирана за „Оскар“ криминална драма, 1999 г.
02.30 Слипърс – Номиниран за „Оскар” криминален трилър – САЩ, 1996 г.

Четвъртък 11 Август
===================

05.00 Заемателите – Великобритания/ САЩ, семейна комедия, 1997 г.
06.30 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
08.10 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
09.40 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
11.20 Мисия „Серенити“ – САЩ, научно-фантастична драма, 2005 г.
13.20 Всички кучета отиват в рая 2 – САЩ, анимационен приключенски филм, 1996 г.
14.45 Исус Хенри Христос – САЩ, комедия, 2012 г.
16.20 Усещане за жена – Игрален филм от САЩ, 1992 г.
18.50 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
20.40 Холивудленд – САЩ, криминална драма, 2006 г.
22.45 Слипърс – Номиниран за „Оскар” криминален трилър – САЩ, 1996 г.
01.10 Зад свещника – САЩ, биографична драма, 2013 г.
03.10 Студио 54 – САЩ, драма, 1998 г.

Петък 12 Август
===============

05.00 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
06.30 Исус Хенри Христос – САЩ, комедия, 2012 г.
08.10 Всички кучета отиват в рая 2 – САЩ, анимационен приключенски филм, 1996 г.
09.35 Рифът – САЩ, анимационен семеен приключенски филм, 2006 г.
10.50 В добра компания – САЩ, комедийна драма, 2004 г.
12.45 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
14.30 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
16.20 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
18.00 Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара – САЩ, комедия, 2001 г.
19.50 Смахнатия професор – Комедия – САЩ, 1996 г.
21.30 Зад свещника – САЩ, биографична драма, 2013 г.
23.30 Студио 54 – САЩ, драма, 1998 г.
01.10 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
02.40 Греховен – САЩ, криминален трилър, 2012 г.
04.40 Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара – САЩ, комедия, 2001 г.

Събота 13 Август
================

06.30 Рифът – САЩ, анимационен семеен приключенски филм, 2006 г.
07.50 В добра компания – САЩ, комедийна драма, 2004 г.
09.40 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
11.25 Смахнатия професор – Комедия – САЩ, 1996 г.
12.45 Заемателите – Великобритания/ САЩ, семейна комедия, 1997 г.
13.00 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
14.30 Деца шпиони. Островът на изгубените мечти -САЩ, приключенска научна фантастика, носител на награди, 2002
16.10 Деца шпиони 3D. Краят на играта – САЩ, приключенски екшън, 2003 г.
17.40 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
19.40 Съдружникът – Комедия – САЩ, 1996 г.
21.30 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
23.40 Греховен – САЩ, криминален трилър, 2012 г.
01.30 Джобът на Господ – САЩ, криминална драма, 2014 г.
03.00 Луди години – САЩ / Германия, удостоена с „Оскар“ драма, 1999 г.

Неделя 14 Август
================

05.10 Старски и Хъч – САЩ, екшън – комедия, 2004 г.
07.00 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
08.25 Деца шпиони. Островът на изгубените мечти – САЩ, приключенска научна фантастика, носител на награди, 2002
10.05 Деца шпиони 3D. Краят на играта – САЩ, приключенски екшън, 2003 г.
11.30 Съдружникът
Комедия – САЩ, 1996 г.
13.30 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
15.30 Старски и Хъч – САЩ, екшън – комедия, 2004 г.
17.10 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
19.20 Смъртта й прилича – Комедия от САЩ, 1992 г.
21.00 Джобът на Господ – САЩ, криминална драма, 2014 г.
22.30 Луди години – САЩ / Германия, удостоена с „Оскар“ драма, 1999 г.
00.40 Самозванец – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2001 г.
01.20 Да плуваш с акули – САЩ, комедия / драма, 1994 г.
03.50 Зад свещника – САЩ, биографична драма, 2013 г.

55