Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 22.08.2016 година – 28.08.2016 година.

Понеделник 22 Август
====================

05.30 Луди години – САЩ / Германия, удостоена с „Оскар“ драма, 1999 г.
07.50 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
09.45 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
11.20 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
13.10 Стоманени магнолии – САЩ, комедийна драма, 1989 г.
15.10 Боксьорът – Спортна драма, САЩ/Ирландия, 1997 г.
17.10 Талантливият мистър Рипли – САЩ, номинирана за „Оскар“ криминална драма, 1999 г.
19.30 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
21.30 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002
23.40 Студио 54 – САЩ, драма, 1998 г.
01.20 Луди години – САЩ / Германия, удостоена с „Оскар“ драма, 1999 г.
03.30 Дама Пика. черен ритуал – Русия, филм на ужасите, 2015 г.

Вторник 23 Август
=================

05.00 Дон МакКей – САЩ, криминален – трилър, 2009 г.
06.30 Стоманени магнолии – САЩ, комедийна драма, 1989 г.
08.30 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
10.00 Деца шпиони. Островът на изгубените мечти – САЩ, приключенска научна фантастика, носител на награди, 2002
11.40 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
13.40 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
15.10 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
16.40 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002
18.50 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
20.25 Холивудленд – САЩ, криминална драма, 2006 г.
22.30 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.
00.10 Дама Пика. черен ритуал – Русия, филм на ужасите, 2015 г.
01.40 Дон МакКей – САЩ, криминален – трилър, 2009 г.
03.10 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.

Сряда 24 Август
===============

05.00 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.
06.45 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
08.20 Деца шпиони. Островът на изгубените мечти – САЩ, приключенска научна фантастика, носител на награди, 2002
10.00 The Making of Spy Kids 3D. Game Over
11.30 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
13.20 Самозванец – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2001 г.
15.10 Холивудленд – САЩ, криминална драма, 2006 г.
17.30 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
19.30 Смахнатия професор – Комедия – САЩ, 1996 г.
21.00 Дивата река – Игрален филм от САЩ, 1994 г.
22.50 Смъртта й прилича – Комедия от САЩ, 1992 г.
00.30 Джаки Браун – САЩ, номиниран за „Оскар“ криминален трилър, 1997 г.
03.00 30-дневна нощ – САЩ, филм на ужасите, 2007 г.

Четвъртък 25 Август
===================

05.00 Деца шпиони 3D. Краят на играта – САЩ, приключенски екшън, 2003 г.
06.30 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
08.30 Самозванец – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2001 г.
10.10 Смъртта й прилича – Комедия от САЩ, 1992 г.
12.00 Дивата река – Игрален филм от САЩ, 1994 г.
14.00 Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара – САЩ, комедия, 2001 г.
16.00 Смахнатия професор – Комедия – САЩ, 1996 г.
17.45 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
20.00 Джобът на Господ – САЩ, криминална драма, 2014 г.
21.30 Джаки Браун – САЩ, номиниран за „Оскар“ криминален трилър, 1997 г.
00.00 30-дневна нощ – САЩ, филм на ужасите, 2007 г.
01.50 Двойни игри – САЩ, екшън – трилър, 1999 г.
03.30 Усещане за жена – Игрален филм от САЩ, 1992 г.

Петък 26 Август
===============

06.00 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
08.00 Вещи от миналото – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
09.40 Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара – САЩ, комедия, 2001 г.
11.30 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
13.40 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
15.10 Далече, далече – САЩ, уестърн, 1992 г.
17.25 Предел на риска – САЩ, драма, 2011 г.
19.10 Блек Хоук – САЩ, военна драма, 2001 г.
21.30 Американския президент – Комедия от САЩ, 1995 г.
23.20 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
01.20 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
03.00 Малена – Италия, номинирана за „Оскар“ драма, 2000 г.

Събота 27 Август
================

05.00 Вещи от миналото – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
06.40 Далече, далече – САЩ, уестърн, 1992 г.
09.00 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
10.45 Заемателите – Великобритания/ САЩ, семейна комедия, 1997 г.
12.15 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
13.50 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
15.30 Американския президент – Комедия от САЩ, 1995 г.
17.20 Елизабет – Великобритания, удостоена с „Оскар“ историческа драма, 1998 г.
19.20 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002
21.30 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
23.40 W.E. – Великобритания, романтична драма, 2011 г.
01.40 Малена – Италия, номинирана за „Оскар“ драма, 2000 г.
03.10 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.

Неделя 28 Август
================

05.00 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
07.00 Заемателите – Великобритания/ САЩ, семейна комедия, 1997 г.
08.40 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
10.20 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
12.00 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002
14.10 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
15.45 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
17.50 W.E. – Великобритания, романтична драма, 2011 г.
19.50 Исус Хенри Христос – САЩ, комедия, 2012 г.
21.30 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
23.25 W. – САЩ / Австралия, биографична драма, 2008 г.
01.30 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.
03.10 Блекууд – Великобритания, трилър 2014 г.

42