Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 05.09.2016 година – 11.09.2016 година.

Понеделник 5 Септември
======================

05.15 Приятели с пари – САЩ, комедийна драма, 2006 г.
06.40 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
08.30 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
10.15 Венчален шок – САЩ, романтична комедия, 2006 г.
11.45 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
13.20 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
15.05 Рей – САЩ, удостоена с „Оскар“ биографична драма, 2004 г.
17.35 Разум и чувства – САЩ / Великобритания, романтична драма, 1995 г.
19.50 Старски и Хъч – САЩ, екшън – комедия, 2004 г.
21.30 Изгубени в превода – САЩ/Япония, удостоена с „Оскар“ романтична комедийна драма, 2003 г.
23.10 РадвамсеБлагодаряОщеМоля – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
00.50 Стръв – САЩ, филм на ужасите – екшън, 2012 г.
02.30 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002

Вторник 6 Септември
===================

05.00 Усещане за жена – Игрален филм от САЩ, 1992 г.
07.40 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
09.30 Рей – САЩ, удостоена с „Оскар“ биографична драма, 2004 г.
12.15 Старски и Хъч – САЩ, екшън – комедия, 2004 г.
14.00 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
15.50 Войната – САЩ, драма, 1994 г
18.00 Изгубени в превода – САЩ/Япония, удостоена с „Оскар“ романтична комедийна драма, 2003 г.
19.45 Смъртта й прилича – Комедия от САЩ, 1992 г.
21.30 Факултетът – САЩ, научно-фантастичен трилър, 1999 г.
23.10 The Four Feathers – American/British war/drama from 2002
01.20 Усещане за жена – Игрален филм от САЩ, 1992 г.
03.50 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.

Сряда 7 Септември
=================

05.30 Факултетът – САЩ, научно-фантастичен трилър, 1999 г.
07.10 Войната – САЩ, драма, 1994 г
09.10 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
10.50 Червен колан – САЩ, екшън – драма, 2008 г.
12.30 Смъртта й прилича – Комедия от САЩ, 1992 г.
14.15 Перфектният обир – Великобритания, криминална драма, 2007 г.
16.00 Далече, далече – САЩ, уестърн, 1992 г.
18.20 Роки V – САЩ, екшън – драма, 1990 г.
20.00 Знак на съдбата – САЩ, романтична комедия, 2001 г.
21.30 Приятели с пари
САЩ, комедийна драма, 2006 г.
23.00 Суингърс – САЩ, комедийна драма, 1996 г.
00.35 Страшен филм – САЩ, комедия, 2000 г.
02.00 Малена – Италия, номинирана за „Оскар“ драма, 2000 г.
03.30 Дива мишена – Великобритания / Франция, екшън – комедия, 2010 г.

Четвъртък 8 Септември
=====================

05.10 Страшен филм – САЩ, комедия, 2000 г.
06.40 Боксьорът – Спортна драма, САЩ/Ирландия, 1997 г.
08.40 Перфектният обир – Великобритания, криминална драма, 2007 г.
10.30 Далече, далече – САЩ, уестърн, 1992 г.
12.50 Роки V – САЩ, екшън – драма, 1990 г.
14.40 Знак на съдбата – САЩ, романтична комедия, 2001 г.
16.15 Червен колан – САЩ, екшън – драма, 2008 г.
18.00 Приятели с пари – САЩ, комедийна драма, 2006 г.
19.30 Сектор 9 – САЩ, номиниран за Оскар научнофантастичен трилър, 2009
21.30 Стаята на Марвин – САЩ, драма, 1996 г.
23.10 Малена – Италия, номинирана за „Оскар“ драма, 2000 г.
01.00 Боксьорът – Спортна драма, САЩ/Ирландия, 1997 г.
03.00 Снайперисти – САЩ / Германия, екшън – драма, 2005 г.

Петък 9 Септември
=================

05.00 В името на отца – Игрален филм, Великобритания/Ирландия, 1993 г.
07.10 Червен колан – САЩ, екшън – драма, 2008 г.
09.00 Бутилка Шок – САЩ, комедия, 2008 г.
10.50 Шест степени на разделение – САЩ, комедия, драма, 1993 г.
12.40 В името на отца – Игрален филм, Великобритания/Ирландия, 1993 г.
14.50 Сектор 9 – САЩ, номиниран за Оскар научнофантастичен трилър, 2009
16.45 Дива мишена – Великобритания / Франция, екшън – комедия, 2010 г.
18.20 Стаята на Марвин – САЩ, драма, 1996 г.
20.00 Приет – САЩ, комедия, 2006 г.
21.30 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
23.15 Снайперисти – САЩ / Германия, екшън – драма, 2005 г.
01.15 Изгубени в превода – САЩ/Япония, удостоена с „Оскар“ романтична комедийна драма, 2003 г.
03.00 Стръв – САЩ, филм на ужасите – екшън, 2012 г.

Събота 10 Септември
===================

05.00 Шест степени на разделение – САЩ, комедия, драма, 1993 г.
07.00 Дива мишена – Великобритания / Франция, екшън – комедия, 2010 г.
08.50 Приет – САЩ, комедия, 2006 г.
10.25 Върни се при мен – САЩ, романтична коледия, 2000 г.
12.20 Бутилка Шок – САЩ, комедия, 2008 г.
14.05 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
16.00 Мисия „Серенити“ – САЩ, научно-фантастична драма, 2005 г.
17.55 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
19.40 Съдружникът – Комедия – САЩ, 1996 г.
21.30 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
23.10 Изгубени в превода – САЩ/Япония, удостоена с „Оскар“ романтична комедийна драма, 2003 г.
01.00 Капоти – Награден с „Оскар” биографичен филм – САЩ, 2005 г.
03.00 Гроги от любов – САЩ, романтична комедия, 2002 г.

Неделя 11 Септември
===================

05.00 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.
07.00 Върни се при мен – САЩ, романтична коледия, 2000 г.
09.00 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
11.00 Мисия „Серенити“ – САЩ, научно-фантастична драма, 2005 г.
13.00 Съдружникът – Комедия – САЩ, 1996 г.
15.00 Червен колан – САЩ, екшън – драма, 2008 г.
16.40 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
19.00 Рей – САЩ, удостоена с „Оскар“ биографична драма, 2004 г.
21.30 Капоти – Награден с „Оскар” биографичен филм – САЩ, 2005 г.
23.20 Гроги от любов – САЩ, романтична комедия, 2002 г.
01.00 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.
02.50 Джаки Браун – САЩ, номиниран за „Оскар“ криминален трилър, 1997 г.

62