Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 18.04.2016 година – 24.04.2016 година.

Понеделник 18 Април
===================

05.00 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
07.00 Хъни – САЩ, романтична драма, 2003 г.
09.00 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
11.00 Супернова – САЩ, фантастика, 2000 г.
12.30 Еквилибриум – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2002 г.
14.15 Да се събудиш в Рино – САЩ, романтична комедия, 2002 г.
15.45 Мистична пица
Комедийна драма – САЩ, 1988 г.
17.30 Аполо 13 – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1995 г.
19.45 Щастлив брак – САЩ, трилър, 2014 г.
21.30 Убий Бил. част 2 – САЩ, екшън – трилър, 2004 г.
23.45 Преследваният – САЩ, екшън – трилър, 2003 г.
01.20 12 маймуни – САЩ, номиниран за „Оскар“ научно-фантастичен трилър, 1995 г.
03.30 Подземен свят – САЩ / Великобритания / Германия, трилър, 2003 г.

Вторник 19 Април
================

05.30 Да се събудиш в Рино – САЩ, романтична комедия, 2002 г.
07.00 Супернова – САЩ, фантастика, 2000 г.
09.00 Мистична пица – Комедийна драма – САЩ, 1988 г.
11.00 Спайс Уорлд – Великобритания, комедия / мюзикъл, 1997 г.
12.40 Вещи от миналото – САЩ, комедийна драма, 2010 г.
14.15 Щастлив брак – САЩ, трилър, 2014 г.
16.00 Раздвоение – САЩ, трилър, 2000 г.
17.50 Менсфийлд парк – Великобритания, комедийна драма, 1999 г.
19.40 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
21.30 12 маймуни – САЩ, номиниран за „Оскар“ научно-фантастичен трилър, 1995 г.
23.40 Подземен свят – САЩ / Великобритания / Германия, трилър, 2003 г.
01.40 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.
03.30 Убий Бил. част 2 – САЩ, екшън – трилър, 2004 г.

Сряда 20 Април
==============

06.00 Спайс Уорлд – Великобритания, комедия / мюзикъл, 1997 г.
07.45 Менсфийлд парк – Великобритания, комедийна драма, 1999 г.
09.40 Мисис Браун – Великобритания / Ирландия / САЩ, номиниран за „Оскар“ биографичен романтичен филм, 1997 г.
11.30 Раздвоение – САЩ, трилър, 2000 г.
13.20 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
15.15 В търсене на Аманда – САЩ, комедия, 2008 г.
16.50 Списъкът на Шиндлер – САЩ, драма, 1993 г.
20.00 Приятели с пари – САЩ, комедийна драма, 2006 г.
21.30 Истината за Чарли – САЩ / Германия, трилър, 2002 г.
23.10 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.
01.00 В името на отца – Игрален филм, Великобритания/Ирландия, 1993 г.
03.10 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.

Четвъртък 21 Април
==================

05.00 Звезден глас – Великобритания, номинирана за „Оскар“ комедийна драма, 1998 г.
06.45 Мисис Браун – Великобритания / Ирландия / САЩ, номиниран за „Оскар“ биографичен романтичен филм, 1997 г.
08.50 В търсене на Аманда – САЩ, комедия, 2008 г.
10.30 Англичанинът, за когото хълмът стана планина – Великобритания, романтична комедия, 1995 г.
12.10 Момчета и момичета – САЩ, романтична комедия, 2000 г.
13.40 Списъкът на Шиндлер – САЩ, драма, 1993 г.
16.50 Приятели с пари – САЩ, комедийна драма, 2006 г.
18.20 Истината за Чарли – САЩ / Германия, трилър, 2002 г.
20.05 Surf’s Up – American Oscar-nominated animation/comedy from 2007
21.30 Върхът на Данте – САЩ, екшън – трилър, 1997 г.
23.15 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.
01.10 Звезден глас – Великобритания, номинирана за „Оскар“ комедийна драма, 1998 г.
02.45 Блек Хоук – САЩ, военна драма, 2001 г.

Петък 22 Април
==============

05.10 Фронтално – САЩ, романтична комедийна драма, 2002 г.
07.00 Англичанинът, за когото хълмът стана планина – Великобритания, романтична комедия, 1995 г.
09.00 Момчета и момичета – САЩ, романтична комедия, 2000 г.
10.40 Лоренцо – Номинирана за „Оскар” драма – САЩ, 1992 г.
12.50 Върни се при мен – САЩ, романтична коледия, 2000 г.
14.45 Surf’s Up – American Oscar-nominated animation/comedy from 2007
16.15 Супернова – САЩ, фантастика, 2000 г.
17.45 Върхът на Данте – САЩ, екшън – трилър, 1997 г.
19.30 Музика от сърцето – САЩ, номинирана за „Оскар“ музикална драма, 1999 г.
21.30 Еквилибриум – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2002 г.
23.15 Блек Хоук – САЩ, военна драма, 2001 г.
01.40 Фронтално – САЩ, романтична комедийна драма, 2002 г.
03.20 Убий Бил. част 2 – САЩ, екшън – трилър, 2004 г.

Събота 23 Април
===============

06.00 Лоренцо – Номинирана за „Оскар” драма – САЩ, 1992 г.
08.20 Върни се при мен – САЩ, романтична коледия, 2000 г.
10.30 Семейство Флинтстоун – САЩ, семейна комедия, 1994 г.
12.10 Музика от сърцето – САЩ, номинирана за „Оскар“ музикална драма, 1999 г.
14.20 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
16.10 Жабокът принц – САЩ, фантастичен романтичен филм, 2001 г.
17.40 Еквилибриум – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2002 г.
19.25 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
21.30 Преводачката – Великобритания / САЩ / Франция, криминална драма, 2005 г.
23.35 Убий Бил. част 2 – САЩ, екшън – трилър, 2004 г.
01.50 Уличен боец. Легендата за Чун Ли – САЩ, екшън, 2009 г.
03.25 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.

Неделя 24 Април
===============

05.20 Семейство Флинтстоун – САЩ, семейна комедия, 1994 г.
06.50 Уличен боец. Легендата за Чун Ли – САЩ, екшън, 2009 г.
08.30 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
10.20 Жабокът принц – САЩ, фантастичен романтичен филм, 2001 г.
11.50 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
14.00 Музата – САЩ, комедия, 1999 г.
15.35 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
17.30 Преводачката – Великобритания / САЩ / Франция, криминална драма, 2005 г.
19.35 Мъжът, който не е бил там – Номинирана за „Оскар” криминална драма – Великобритания/САЩ, 2001 г.
21.30 Дива мишена – Великобритания / Франция, екшън – комедия, 2010 г.
23.10 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.
01.00 Подземен свят – САЩ / Великобритания / Германия, трилър, 2003 г.
03.00 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.

65