Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 15.08.2016 година – 21.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 15.08.2016

05:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др.
08:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
09:45 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Клюкарката ” – сериал, сезон 6, /п/
11:45 „Тенекиеният човек” – мини сериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
13:45 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., I част, /п/
15:45 „Високо в небето” – романтичен с уч. Джордж Клуни, Вера Фармига, Ана Кендрик, Джейсън Бейтман, Дани Макбрайд, Ейми Мортън, Сам Елиът, Зак Галифианакис и др.
18:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4
19:00 „Клюкарката ” – сериал, сезон 6
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК” – Зрителят избира между пет филма на facebook.com/kinonova
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
00:10 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др., /п/

ВТОРНИК, 16.08.2016

06:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
07:00 „Съдбовен калейдоскоп“ – романтичен филм с уч. на Жаклин Смит, Пери Кинг, Патриша Каламбер и др.
09:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
10:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4, /п/
11:00 „Клюкарката ” – сериал, сезон 6, /п/
12:00 „Тенекиеният човек” – мини сериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
14:00 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част, /п/
16:00 Игрален филм , /п/
18:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4
19:00 „Просветление” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „Невъзможното” – драма с уч. на Наоми Уотс, Юън Макгрегър, Тод Холанд, Самюел Джослин и др.
23:15 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
00:15 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др., /п/

СРЯДА, 17.08.2016

05:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Паломино“ – романтичен филм с уч. на Линдзи Фрост, Ева Мари Сейнт, Даниел Дейвис, Род Тейлър и др.
08:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
09:45 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Просветление” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Тенекиеният човек” – мини сериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
13:45 „Пътешествие до края на света” – приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., III част, /п/
15:45 „Невъзможното” – драма с уч. на Наоми Уотс, Юън Макгрегър, Тод Холанд, Самюел Джослин и др., /п/
18:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4
19:00 „Просветление” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „Момичето на отбора” – комедия с уч. на Джордж Клуни, Рене Зелуегър, Джон Красински, Джонатан Прайс, Тим Грифин и др.
23:20 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
00:20 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др., /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 18.08.2016

05:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Татко” – романтичен с уч. на Патрик Дъфи, Линда Картър, Бен Афлек, Кейт Мългрю, Джон Андерсън и др.
08:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
09:45 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Просветление” – сериал, сезон 1 /п/
11:45 „Старомодна благодарност” – драма с уч. на Пола Бодро, Хелен Джой, Жаклин Бисе и др.
13:40 „Неочаквано приятелство” – драма с уч. на Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др.
15:40 „Момичето на отбора” – комедия с уч. на Джордж Клуни, Рене Зелуегър, Джон Красински, Джонатан Прайс, Тим Грифин и др., /п/
18:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4
19:00 „Просветление” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „40-годишният девственик”– комедия с уч. на Стив Карел, Катрин Кийнър, Пол Ръд, Романи Малко, Сет Роугън, Елизабет Банкс, Лесли Ман, Джейн Лунч и др.
23:20 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
00:20 „Татко” – романтичен с уч. на Патрик Дъфи, Линда Картър, Бен Афлек, Кейт Мългрю, Джон Андерсън и др., /п/

ПЕТЪК, 19.08.2016

05:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Смелостта да обичаш“ – романтичен филм с уч. на Черил Лад, Майкъл Нури, Крис Гартин, Ранди Хелър и др.
08:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
09:45 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4, /п/
10:45 „Просветление” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Влюбен в съседката” – комедия с уч. на Кристал Алън, Кен Марино, Пати Дюк, Патрик Дъфи, Шели Лонг, Бриджит Брана и др.
13:40 „Пълна каша” – семеен с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др.
15:30 „40-годишният девственик”– комедия с уч. на Стив Карел, Катрин Кийнър, Пол Ръд, Романи Малко, Сет Роугън, Елизабет Банкс, Лесли Ман, Джейн Лунч и др., /п/
18:00 „Тайнствени афери”– сериал, сезон 4
19:00 „Просветление” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „Далече, далече” – драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др.
00:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
01:00 „Смелостта да обичаш“ – романтичен филм с уч. на Черил Лад, Майкъл Нури, Крис Гартин, Ранди Хелър и др., /п/

СЪБОТА, 20.08.2016

06:00 „Джи Ай Джо: Ренегати” – анимационен сериал, 3 епизода
07:20 „Неочаквано приятелство” – драма с уч. на Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др., /п/
09:20 „Сняг” – комедия с уч. Том Кавана, Ашли Уилямс, Патрик Фабиан, Джаки Бъроуз и др.
11:15 „Пълна каша” – семеен с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др., /п/
13:15 „Евтиното е скъпо“ – комедия с уч. на Том Ханкс, Шели Лонг, Александър Годунов, Джо Мантеня, Морийн Стейпълтън и др.
15:15 „Далече, далече” – драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Барбара Бабкок, Мишел Джонсън, Уейн Грейс, Робърт Проски, Колм Мийни и др., /п/
18:10 „Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас” – комедия с уч. на Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Алън Къминг, Томас Гибсън и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „Горещо кънтри” – драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др.
23:20 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
00:20 „Формула на унищожението” – екшън-фантастика с уч. на Марина Сиртис, Люк Гос,
Колин Салмън и др.

НЕДЕЛЯ, 21.08.2016

06:00 „Джи Ай Джо: Ренегати” – анимационен сериал, 2 епизода
07:00 „Сняг” – комедия с уч. Том Кавана, Ашли Уилямс, Патрик Фабиан, Джаки Бъроуз и др., /п/
09:00 „Евтиното е скъпо“ – комедия с уч. на Том Ханкс, Шели Лонг, Александър Годунов, Джо Мантеня, Морийн Стейпълтън и др., /п/
11:00 „Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас” – комедия с уч. на Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Алън Къминг, Томас Гибсън и др., /п/
13:00 „Поле на мечтите” – драма с уч. на Кевин Костнър, Ейми Мадиган, Рей Лиота, Джеймс Ърл Джоунс и др.
15:00 „Горещо кънтри” – драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др., /п/
17:30 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 5 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5
21:00 „Подмяната” – трилър с уч. на Анджелина Джоли, Джон Малкович, Майкъл Кели, Колм Феоре, Джефри Донован и др.
00:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 5, /п/
01:00 „Поле на мечтите” – драма с уч. на Кевин Костнър, Ейми Мадиган, Рей Лиота, Джеймс Ърл Джоунс и др., /п/