Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 21.03.2016

05:40 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
06:45 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11
08:50 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2
09:50 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
10:50 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
11:50 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част
13:50 „Дъщерята на мускетаря” – приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
15:40 „Затворник на миналото” – драма с уч. на Колин Фърт, Никол Кидман, Джереми Ървин, Сам Рейд, Хироюки Санада, Стелан Скарсгард, Юън Лесли и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Димящи аса 2” – екшън с уч. на Том Беринджър, Клейн Крауфорд, Вини Джоунс, Томи Фланаган, Маури Стърлинг и др.
22:50 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
23:50 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11, /п/

ВТОРНИК, 22.03.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
12:00 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част
14:00 „Дъщерята на мускетаря” – приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част
15:50 „Краен квартал” – комедия с уч. на Том Ханкс, Кери Фишър, Брус Дърн и др. Том Ханкс, Кери Фишър, Брус Дърн и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Игрите на глада: Възпламеняване” – приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др.
00:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
01:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11, /п/

СРЯДА, 23.03.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
12:00 „Будни цяла нощ” – сериал, сезон 2
12:30 „Маска”- драма с уч. на Шер, Сам Елиът, Ерик Столц, Лора Дърн и др.
15:00 „Игрите на глада: Възпламеняване” – приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи,Филип Сиймур Хофман и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Игрите на глада: Сойка-присмехулка – Част 1” – приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др.
23:30 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:30 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.03.2016

05:40 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
06:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11
08:45 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2
09:45 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
10:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
11:45 „Лятно слънцестоене” – романтичен филм с уч. на Жаклин Бисе, Лара Джой Кьорнер, Ян Никлас, Франко Неро, Шиниъд Кюсак, Джейсън Дър и др., I част
13:45 „Звезден сблъсък” – комедия с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл,
Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др.
15:30 „Игрите на глада: Сойка-присмехулка – Част 1” – приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Грозна като смъртта” – романтична комедия с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:10 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11, /п/

ПЕТЪК, 25.03.2016

06:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11
09:00 „Въпрос на чест” – сериал, сезон 2
10:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2, /п/
11:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2, /п/
12:00 „Лятно слънцестоене” – романтичен филм с уч. на Жаклин Бисе, Лара Джой Кьорнер, Ян Никлас, Франко Неро, Шиниъд Кюсак, Джейсън Дър и др., II част
14:00 „Сняг 2: Коледна забрава” – семеен с уч. на Том Кавана, Ашли Уилямс, Линли Хол, Вив Лийкок, Хол Уилямс и др.
16:00 „Грозна като смъртта” – романтична комедия с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др., /п/
18:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 2
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 2
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Дух” – романтична драма с уч. на Патрик Суейзи, Деми Мур, Упи Голдбърг, Тони Голдуин и др.
23:40 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 11, /п/

СЪБОТА, 26.03.2016

06:00 „Лятно слънцестоене” – романтичен филм с уч. на Жаклин Бисе, Лара Джой Кьорнер, Ян Никлас, Франко Неро, Шиниъд Кюсак, Джейсън Дър и др., I част, /п/
08:00 „Виолета” – сериен филм, сезон 2
08:50 „Любопитният Джорд” – анимационен сериал, сезон 6
09:20 „Звезден сблъсък” – комедия с уч. на Стърлинг Найт, Даниел Кембъл, Маги Касъл,
Брандън Смит, Мат Уинстън, Тони Тръкс, Дан О’Конър и др., /п/
11:00 „102 Далматинци” – семейна комедия с уч. на Жерар Депардийо, Глен Клоуз, Ерик Айдъл, Йън Ричардсън, Алис Евънс, Адриан Бидъл, Йоан Гръфъд, Рон Кук, Тим Маканърни и др.
13:10 „Странният случай на Шерлок Холмс и Артър Конан Дойл” – детективски с уч. Тим Макинъри, Джон Бет, Емили Блънт, Дъглас Хеншоу, Браян Кокс, Шиниъд Кюсак и др.
15:15 „Дух” – романтична драма с уч. на Патрик Суейзи, Деми Мур, Упи Голдбърг, Тони Голдуин и др., /п/
18:00 „Да пропуснеш Коледа”– семейна комедия с уч. на Тим Алън, Джейми Лий Къртис, Дан Акройд, М. Емет Уолш, Елизабет Франц, Ерик Пер Съливан, Чеч Марин и др.
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Иронии на съдбата” – драма с уч. Харисън Форд, Кристи Скот Томас, Чарлз Дътън, Бони Хънт, Сидни Полак, Ричард Дженкинс и др.
23:45 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:45 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част, /п/

НЕДЕЛЯ, 27.03.2016

06:00 „Лятно слънцестоене” – романтичен филм с уч. на Жаклин Бисе, Лара Джой Кьорнер, Ян Никлас, Франко Неро, Шиниъд Кюсак, Джейсън Дър и др., II част, /п/
08:00 „Виолета” – сериен филм, сезон 2
08:50 „Любопитният Джорд” – анимационен сериал, сезон 6
09:20 „Сняг 2: Коледна забрава” – семеен с уч. на Том Кавана, Ашли Уилямс, Линли Хол, Вив Лийкок, Хол Уилямс и др., /п/
11:10 „Да пропуснеш Коледа”– семейна комедия с уч. на Тим Алън, Джейми Лий Къртис, Дан Акройд, М. Емет Уолш, Елизабет Франц, Ерик Пер Съливан, Чеч Марин и др., /п/
13:15 „Иронии на съдбата” – драма с уч. Харисън Форд, Кристи Скот Томас, Чарлз Дътън, Бони Хънт, Сидни Полак, Ричард Дженкинс и др., /п/
16:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 4 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3
21:00 „Пурпурните реки” – криминален трилър с уч. Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Жан-Пиер Касел и др.
23:10 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 3, /п/
00:10 „Алиса ” – фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част, /п/

109