Ще ви запознаем с програмата на KinoNova за 21.11.2016 година – 27.11.2016 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 21.11.2016

05:45 „Птиците умират сами: Изгубени години” – сериал, /п/
06:45 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17
08:45 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
09:45 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
10:45 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:45 „Романс по ирландски” – семеен с уч. на Ейдриън Пасдар, Ейми Хуберман, Франк О’Съливан, Паскал Скот и др., /п/
13:45 „В ритъма на танца: Революция” – музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др., /п/
15:50 „Принизяването” – драма с уч. на Ал Пачино, Даян Уест, Грета Гъруиг, Кира Седжуик, Чарлз Гродин, Дан Хедая и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Пет пръста” – трилър с уч. на Лорънс Фишбърн, Райън Филипе, Колм Мийни, Турия Хауд, Иса Хойс, Джина Торес, Саид Тагмауи и др.
22:50 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
23:50 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17, /п/

ВТОРНИК, 22.11.2016

05:40 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
06:40 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17
08:40 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
09:40 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
10:40 „Отмъщението” – сериал, сезон 1, /п/
11:40 „Добре дошла в семейството” – романтична комедия с уч. на Кайла Юел, Тад Лъкинбил, Рома Дауни, Том Шанли, Марион Рос и др., /п/
13:40 „Моята вина” – трилър с уч. на Винсънт Линдън, Жил Коен, Надин Лабаки, Велибор Топич, Томи Мей и др.
15:40 „Хора като нас” – драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др.
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Стелт” – приключенски екшън с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг, Джо Мортън и др.
23:30 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:30 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 17, /п/

СРЯДА, 23.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
11:30 „Моята вина” – трилър с уч. на Винсънт Линдън, Жил Коен, Надин Лабаки, Велибор Топич, Томи Мей и др., /п/
13:30 „Няма по-голяма любов” – романтичен филм с уч. на Кели Ръдърфорд, Крис Сарандън, Никълъс Кембъл и др.
15:30 „Стелт” – приключенски екшън с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг, Джо Мортън и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Джони Инглиш се завръща” – екшън-комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Джилиан Андерсън, Доминик Уест и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна”– сериал, сезон 1, /п/
11:30 „Хора като нас” – драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др., /п/
14:00 „Семейна идилия” – романтичен с уч. на Уши Глас, Роберт Гигенбах, Михаел Кьониг, Катя Келер и др., /п/
16:00 „Джони Инглиш се завръща” – екшън-комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Джилиан Андерсън, Доминик Уест и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Не е лесно”– романтична комедия с уч. на Мерил Стрийп, Стив Мартин, Алек Болдуин, Джон Красински, Лейк Бел, Мери Кей Плейс, Рита Уилсън, и др.
23:30 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:30 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

ПЕТЪК, 25.11.2016

06:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1, /п/
07:00 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18
09:00 „Гранд хотел” – сериал, сезон 1
10:00 „Нощна смяна – сериал, сезон 1, /п/
11:30 „Няма по-голяма любов” – романтичен филм с уч. на Кели Ръдърфорд, Крис Сарандън, Никълъс Кембъл и др., /п/
13:30 „Помощ, сестра ми идва на гости” – романтичен с уч. на Юле Ронщед, Михаел Фиц, Маркус Кнуфкен, Чарлз Брауер и др.
15:30 „Не е лесно”– романтична комедия с уч. на Мерил Стрийп, Стив Мартин, Алек Болдуин, Джон Красински, Лейк Бел, Мери Кей Плейс, Рита Уилсън, и др., /п/
18:00 „Нощна смяна” (премиера) – сериал, сезон 1
19:00 „Отмъщението” – сериал, сезон 1
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Гласът на вятъра” – военен екшън с уч. Никълъс Кейдж, Питър Стормеър, Ноа Емерих, Марк Ръфало, Адам Бийч и др.
23:45 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:45 „Убийства в Мидсъмър” – сериен филм, сезон 18, /п/

СЪБОТА, 26.11.2016

05:30 „Синът на дракона” – приключенски с уч. на Джон Риардън, Дейвид Карадайн, Рупърт Грейвс, Дезире Сиан, Тереза Лий и др., I част
07:30 „За нищо на света” – комедия с уч. на Аугуст Цирнер, Каролине Теска, Саскиа Вестер, Ханс-Вернер Майер, Петер Франке и др.
09:30 „Бавачка – милионер” – романтичен с уч. на Юлия Щембергер, Михаел Деген, Грит Бьотчер, Грегор Тьорш и др.
11:30 „Треньор по свалки” – романтичен с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др.
13:20 „Тежка сватба” – комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Даян Кийтън, Сюзън Сарандън, Катрин Хейгъл, Аманда Сийфрид, Робин Уилямс, Бен Барнс, Тофър Грейс и др.
15:15 „Гласът на вятъра” – военен екшън с уч. Никълъс Кейдж, Питър Стормеър, Ноа Емерих, Марк Ръфало, Адам Бийч и др., /п/
18:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 2 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – комедия с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др.
22:50 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
23:50 „ Убийствена страст” – трилър с уч. Катрина Балф, Сара Болгър, Кристъл Рийд, Лукас Тил, Мередит Селинджър, Майкъл Ландис и др.

НЕДЕЛЯ, 27.11.2016

05:30 „Синът на дракона” – приключенски с уч. на Джон Риардън, Дейвид Карадайн, Рупърт Грейвс, Дезире Сиан, Тереза Лий и др., II част
07:30 „Бавачка – милионер” – романтичен с уч. на Юлия Щембергер, Михаел Деген, Грит Бьотчер, Грегор Тьорш и др., /п/
09:30 „Тежка сватба” – комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Даян Кийтън, Сюзън Сарандън, Катрин Хейгъл, Аманда Сийфрид, Робин Уилямс, Бен Барнс, Тофър Грейс и др., /п/
11:20 „Заседнали в рая” – романтична комедия с уч. на Ванеса Марсил, Синди Пикет, Джеймс Дентън и др.
13:15 „За добро или лошо” – романтична комедия с уч. на Лиса Велхел, Антонио Купо, Еди Макрей и др.
15:10 „Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – комедия с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др., /п/
17:00 „София – Ден и Нощ” – реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) – сериал, сезон 2
21:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 3” – комедия с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Франсис Фишър, Бриана Лейн, Седрик Ярбро и др.
23:00 „От местопрестъплението: Кибер атаки” – сериал, сезон 2, /п/
00:00 „Страх ” – трилър с уч. на Марк Уолбърг, Рийз Уидърспун, Уилям Петерсен, Ейми Брененман и др.

56