Ще ви запознаем с програмата на BiT за 07.11.2016 година – 13.11.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК 07.11.16

05.30 “Нашите герои”

06.00 Новини (п)

06.30 Студио “България избира: резултатите” (п)

09.00 “Холивуд в България: на снимачната площадка на филма “Категория 5”, док. филм на Би Ай Ти, автор Ирина Асьова

09.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

10.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

10.30 “Момичето с перлената обица”,драма, Великобритания, Люксембург, 2003 г., режисьор: Питър Уебър; в ролите: Килиън Мърфи, Колин Фърт, Алакина Ман, Скарлет Йохансон, Том Уилкинсън

12.10 “Нашите герои”

12.30 Кратки Новини

12.35 “Сибирският бръснар”, игрален филм, Франция, Русия, Италия, Чехия, режисьор: Никита Михалков; в ролите: Джулия Ормънд, Алексей Петренко, Ричард Харис, Олег Меншиков

15.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон

16.00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, специално издание

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (премиера)

21.30 “Призраците на Алепо”. док. филм на Би Ай Ти

22.00 “Нашите герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, специално издание (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, специално издание (п)

03.00 “Призраците на Алепо”, док. филм на Би Ай Ти
03.30 “Нашите герои”

04.00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п)

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ВТОРНИК 08.11.16

06.30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, специално издание (п)

10.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

10.30 “Анна: от 6 до 18”, игрален филм, режисьор: Никита Михалков

12.10 “Нашите герои”

12.30 Кратки Новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

14.00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п)

15.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон

16.00 еМисия България LIVE

18.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, нов сезон

18.30 Избрано: “Епизод”

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-син, Мирей Дарк, Мадс Оусдал

22.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п)

03.00 Президентски избори в САЩ: Новини

03.15 Музика от Доспатския край

04.00 Президентски избори в САЩ: Новини

04.15 “За къде пътуваме”, документален филм на Би Ай Ти

05.00 Президентски избори в САЩ: Новини

05.10 Майсторски клас: Георги Мишев

СРЯДА 09.11.16

06.00 Президентски избори в САЩ: Студио “Америка Избира” на живо от Чикаго и София

09.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

09.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

10.30 “Ловецът”, драма, Русия, 2011, режисьор: Бакур Бакурадзе, в ролите: Михаил Барскович, Оксана Семенова, Сергей Долгошейн, Татьяна Шаповалова

12.30 Кратки новини

12.35 Президентски избори в САЩ: Студио “Америка Избира” на живо от Чикаго и София (п)

15.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 Избрано: “КултурНо”

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

22.05 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Ловецът”, драма, Русия, 2011, режисьор: Бакур Бакурадзе, в ролите: Михаил Барскович, Оксана Семенова, Сергей Долгошейн, Татьяна Шаповалова

03.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

04.30 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

06.30 Новини с Петя Кертикова (п)

ЧЕТВЪРТЪК 10.11.16

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

09.30 Избрано: “КултурНо”

10.30 “Макондо”, драма, Австрия, 2014, режисьор: Судабех Мортезаи; в ролите: Рамазан Минкаилов, Аслан Елбиев, Кхеда Газиева, Аскхаб Умаев, Роза Минкаилова

12.10 “Нашите герои”

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано: “КултурНо”

13.30 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

15.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти“

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 ”Скрито покрито”, Франция, Германия, Австрия; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Мурис Биеншу, Ани Жирардо и др.

22.00 “Нашите герои”

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

01.30 “Макондо”, драма, Австрия, 2014, режисьор: Судабех Мортезаи; в ролите: Рамазан Минкаилов, Аслан Елбиев, Кхеда Газиева, Аскхаб Умаев, Роза Минкаилова

03.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти“

04.00 ”Скрито покрито”, Франция, Германия, Австрия; режисьор: Михаел Ханеке; в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Мурис Биеншу, Ани Жирардо и др.

06.00 Новини с Петя Кертикова (п)

ПЕТЪК 11.11.16

06.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

09.30 “Сибирският бръснар”, игрален филм, Франция, Русия, Италия, Чехия, режисьор: Никита Михалков; в ролите: Джулия Ормънд, Алексей Петренко, Ричард Харис, Олег Меншиков

12.30 Кратки новини

12.35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

13.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти
(п)

14.00 “Макондо”, драма, Австрия, 2014, режисьор: Судабех Мортезаи; в ролите: Рамазан Минкаилов, Аслан Елбиев, Кхеда Газиева, Аскхаб Умаев, Роза Минкаилова

15.30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон

16.00 еМисия България LIVE

18.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

18.30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

19.30 Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 “Изгубените”, Франция, Великобритания 2003, режисьор: Андре Тешине; в ролите: Клеменс Майер , Самуел Лабарт, Гаспар Юлиел

21.30 Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти нов сезон (п)

22.00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

22.30 Новините с Ралица Василева (п)

23.00 еМисия България (п)

01.00 Новини с Петя Кертикова LIVE

00.30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти

01.30 “Сибирският бръснар”, игрален филм, Франция, Русия, Италия, Чехия, режисьор: Никита Михалков; в ролите: Джулия Ормънд, Алексей Петренко, Ричард Харис, Олег Меншиков

04.30 “Изгубените”, Франция, Великобритания 2003, режисьор: Андре Тешине; в ролите: Клеменс Майер , Самуел Лабарт, Гаспар Юлиел

06.00 Новини с Петя Кертикова, (п)

СЪБОТА 12.11.16

06.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 еМисия България (п)

09.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

10.00 “Макондо”, драма, Австрия, 2014, режисьор: Судабех Мортезаи; в ролите: Рамазан Минкаилов, Аслан Елбиев, Кхеда Газиева, Аскхаб Умаев, Роза Минкаилова

11.30 “Изгубените”, Франция, Великобритания 2003, режисьор: Андре Тешине; в ролите: Клеменс Майер , Самуел Лабарт, Гаспар Юлиел

13.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

13.30 “Анна: от 6 до 18”, игрален филм, режисьор: Никита Михалков

15.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

15.30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

16.30 “Хиляди пъти лека нощ”, Норвегия, Ирландия, Швеция; режисьор: Ерик Попe; в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костър-Уалдау, Мария Дойл Кенеди, Лари Мълън-син, Мирей Дарк, Мадс Оусдал

18.30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

19.30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE

20.00 “Пътят на Халима”, драма, Босна и Херцеговина, Хърватия, Словения; режисьор: Арсен Антон Остоич; в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.

21.40 “Нашите герои”

22.00 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

00.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

01.00 “Ловецът”, драма, Русия, 2011, режисьор: Бакур Бакурадзе, в ролите: Михаил Барскович, Оксана Семенова, Сергей Долгошейн, Татьяна Шаповалова

03.00 Избрано: “КултурНо”

04.00 “Пътят на Халима”, драма, Босна и Херцеговина, Хърватия, Словения; режисьор: Арсен Антон Остоич; в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.

05.40 “Нашите герои”

06.00 Уикенд новини с Жени Цанев (п)

НЕДЕЛЯ 13.11.16

06.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

07.00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон, (п)

08.00 Избрано: “Епизод”

09.00 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

11.00 “Момичето с перлената обица”,драма, Великобритания, Люксембург, 2003 г., режисьор: Питър Уебър; в ролите: Килиън Мърфи, Колин Фърт, Алакина Ман, Скарлет Йохансон, Том Уилкинсън

13.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

14.00 “Пътят на Халима”, драма, Босна и Херцеговина, Хърватия, Словения; режисьор: Арсен Антон Остоич; в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.

15.40 “Нашите герои”

16.00 Новини

16.15 “Облаците на Силс Мария”, драма, Франция, Германия, Швейцария, 2014, режисьор: Оливие Асаяс; в ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Клои Грейс Морец, Ларс Айдингер, Ангела Винклер, Ханс Цишлер, Брейди Корбет

18.30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (премиера)

19.30 Новини от студиата в София и Чикаго LIVE

20.00 Студио “България избира: Президентът”

22.00 “Пъзел”, игрален филм, Румъния, 2013, режисьор: Андрей Зинка, в ролите: Родика Мандаке, Каталина Мустата, Дан Нуту и др.

23.30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти

00.00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

01.00 Избрано: “Епизод”

02.00 “Нашите герои”

02.30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

03.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова

04.00 “Пъзел”, игрален филм, Румъния, 2013, режисьор: Андрей Зинка, в ролите: Родика Мандаке, Каталина Мустата, Дан Нуту и др.

05.30 “Пътят на Халима”, драма, Босна и Херцеговина, Хърватия, Словения; режисьор: Арсен Антон Остоич; в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.

57