Ще ви запознаем с програмата на Diema за 09.04.2018 година – 15.04.2018 година:

ПОНЕДЕЛНИК, 09.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Младият Херкулес” – сериал, 2 епизода
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 1 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 18 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Теория за големия взрив“ – сериал, сезон 10
17:00 „Спешна пратка” – екшън с уч. на Джоузеф Гордън–Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 5
22:00 „Зов за завръщане” – екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др.
00:20 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 5 /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Национална лотария” /п/

ВТОРНИК, 10.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Зов за завръщане” – екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 5
22:00 „Агенти на съдбата” – трилър с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Антъни Маки, Джон Слатъри, Майкъл Кели, Терънс Стамп и др.
00:10 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 5 /п/
01:10 Еротичен телепазар

СРЯДА, 11.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „Интернешънъл” – криминален екшън с уч. на с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер–Стал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „G.I. Joe: Изгревът на Кобра” – екшън с уч. Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Марлон Уейънс, Рейчъл Никълс, Сиена Милър, Джоузеф Гордън–Левит, Рей Парк, Кристофър Екелстън и др.
00:20 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Национална лотария” /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 12.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:40 „Агенти на съдбата” – трилър с уч. на Мат Деймън, Емили Блънт, Антъни Маки, Джон Слатъри, Майкъл Кели, Терънс Стамп и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Мисията невъзможна 2“ – екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др.
00:30 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 13.04.2018

06:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Гаражът на Джей Лено” – риалити, сезон 1
07:30 „Мускетарите” – сериал, сезон 2 /п/
08:45 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2 /п/
11:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19 /п/
12:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 /п/
13:00 „Мускетарите” – сериал, сезон 2
14:00 „Досиетата „Грим” – сериал, сезон 5
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 2
16:00 „Питайте Джим“ – сериал, сезон 4
16:30 „G.I. Joe: Изгревът на Кобра” – екшън с уч. Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Марлон Уейънс, Рейчъл Никълс, Сиена Милър, Джоузеф Гордън–Левит, Рей Парк, Кристофър Екелстън и др. /п/
19:00 „Топ Гиър” – предаване за автомобили, сезон 19
20:00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18
21:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6
22:00 „Отмъщението на Уайът Ърп“ – уестърн с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др.
00:00 „Хавай 5–0“ – сериал, сезон 6 /п/
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:20 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 14.04.2018

06:00 „Ченге от миналото” – сериал, сезон 5
07:00 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:30 „Камиони по леда“ – риалити, сезон 4, 3 епизода
11:00 „Сблъсък в Бронкс” – екшън –комедия с уч. на Джаки Чан, Анита Муй, Франсоас Иъп, Бил Тунг, Марк Акъртрийм, Гарвин Крос, Морган Лам и др. /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, 4 епизода
15:20 „Мисията невъзможна 2“ – екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др. /п/
18:00 „Драконови войни” – екшън–фантастика с уч. на Джейсън Бер, Аманда Брукс, Робърт Фостър, Крейг Робинсън и др.
20:00 „Лоши момчета” – екшън–комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Теа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, Мардж Хелгенбергер и др.
22:30 „Тринайсет” – сериал, сезон 1
23:30 Професионална борба: „Първична сила”
00:30 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 15.04.2018

06:00 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 8, 3 епизода /п/
07:30 „Камиони по леда“ – риалити, сезон 4, 3 епизода
11:00 „Драконови войни” – екшън–фантастика с уч. на Джейсън Бер, Аманда Брукс, Робърт Фостър, Крейг Робинсън и др. /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Теория за големия взрив” – сериал, сезон 9, 4 епизода
15:30 „Отмъщението на Уайът Ърп“ – уестърн с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др. /п/
17:30 „Лоши момчета” – екшън–комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Теа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, Мардж Хелгенбергер и др. /п/
20:00 „Лоши момчета 2” – екшън–комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др.
23:00 „Тринайсет” – сериал, сезон 1
00:00 Професионална борба: „Челен сблъсък”
01:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
03:20 Еротичен телепазар

19