Ще ви запознаем с програмата на TV7 за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

11 април 2016, понеделник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Жизнени показатели с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Споделено с Камелия”, избрано
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
19:00 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал
20:00 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Рейн-Сан: Специални убийства“ – игрален филм
00:20 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Рейн-Сан: Специални убийства“ – игрален филм
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „„Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал, /п./

12 април 2016, вторник

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Медицински новости с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Споделено с Камелия”, избрано
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
19:00 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал
20:00 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Мамут“ – игрален филм
00:50 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Мамут“ – игрален филм
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал, /п./
06:25 Хороскоп

13 април 2016, сряда

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Медицински новости с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Споделено с Камелия”, избрано
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
19:00 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал
20:00 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Пет дни война“ – игрален филм
00:20 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Пет дни война“ – игрален филм
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал, /п./
06:25 Хороскоп

14 април 2016, четвъртък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Медицински новости с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Споделено с Камелия”, избрано
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
19:00 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал
20:00 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Горчива любов“ – игрален филм
00:20 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Горчива любов“ – игрален филм
04:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал, /п./
06:25 Хороскоп

15 април 2016, петък

06:30 Детски сутрешен блок на Супер7
08:00 „Усещане за жена” – предаване на ТВ7, повторение
09:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
10:30 „Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 „Медицински новости с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00 „Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00 „Споделено с Камелия”, избрано
15:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
15:30 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
17:00 „Усещане за жена“ – предаване на ТВ7, повторение
18:30 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
19:00 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал
20:00 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
21:00 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
22:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
22:30 „Изгревът на Валхала“ – игрален филм
00:20 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
00:50 „Валя и Моро превземат Европа“ – риалити шоу
01:40 „Х Милионер търси съпруга” – риалити шоу
02:30 „Изгревът на Валхала“ – игрален филм
04:00 „Сутрешен блок“ – комедиен сериал, България
04:25 „Какво ви забърка Лео“ – кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50 „Дневникът на Венета“ – токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Терминал 7: Град на ангели, документална поредица

16 април 2016, събота

06:30 „Рицарят Ръждивко”, анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
09:00 „Мини мис и мини мистър” с Илиана Балийска – детско предаване
09:30 „Омагьосаното езеро” – детски филм
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова, /п./
12:30 Неразказани приказки, документална поредица
13:00 „Терминал 7: Град на ангели“
14:00 „Романтична комедия“, игрален филм, първа част
16:00 Сутрешен блок, комедиен сериал, България
16:30 „Новите досиета“, документална поредица
17:00 „Писмо до краля”, игрален филм
19:00 Сутрешен блок, комедиен сериал, България
19:30 „Първа любов“ – игрален филм
21:40 „Джак Казиното“ – игрален филм
23:40 „Белият слон“ – игрален филм
01:25 „Романтична комедия“, игрален филм, първа част /п./
03:20 „Първа любов“ – игрален филм /п./
05:20 Сутрешен блок, комедиен сериал, България
05:45 „Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
05:40 „Шменти капели: Легендата – вариант 17”, български сериал

17 април 2016, неделя

06:30 „Рицарят Ръждивко”, анимация
07:15 „Клуб Уинкс“, анимация
09:00 „Мини мис и мини мистър” с Илиана Балийска – детско предаване
09:30 „Клечко попада в приключение“, детски филм
11:00 „Какво ви забърка Лео“, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 „Дневникът на Венета“, токшоу с водещ Венета Райкова п
12:30 „Неразказани приказки”, документална поредица
13:00 „Терминал 7: Ангел парк“, документална поредица
13:30 „Терминал 7: Игри на съдбата“, документална поредица
14:00 „Романтична комедия“, игрален филм, втора част
16:00 „Пътешествие до Делхи”, игрален филм
18:00 „Сутрешен блок“, комедиен сериал, България
19:30 „Игра на чувства“ – игрален филм
21:30 „Диамант 13”, игрален филм
23:30 „Пътешествие до Делхи”, игрален филм /п./
01:25 „Романтична комедия“, игрален филм, втора част /п./
03:10 „Игра на чувства“ – игрален филм /п./
04:50 „Сутрешен блок“, комедиен сериал, България
05:40 „Терминал 7: Ангел парк“, документална поредица /п./

73