Ще ви запознаем с програмата на SUPER7 за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

11 април 2016, понеделник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Рицарят Ръждивко”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
08:50 „Мъничета”, анимация
09:30 „Малкото пони“, анимация
10:15 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
10:20 „Рицарят Ръждивко”, анимация
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:40 „Макс Стийл“, сериал
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:00 Зеленият камък “, анимация
15:50 „Макс Стийл “, анимация
16:40 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
17:00 „Рицарят Ръждивко”, анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
19:00 „Малкото пони“, анимация
19:45 Кратка анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди “, сериал
21:20 „Изгубени на острова“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Усещане за жена“, повторение от ТВ7
00:20 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
01:10 Споделено с Камелия, повторение от ТВ7
02:00 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
02:50 „„Усещане за жена“, повторение от ТВ7
04:05 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
04:50 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
05:35 „Какво ви забърка Лео”, повторение от ТВ7

12 април 2016, вторник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Рицарят Ръждивко”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Малкото пони“, анимация
10:15 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
10:20 „Рицарят Ръждивко”, анимация
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
12:25 „Училище за звезди“, сериал
13:15 „Малкото пони“, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:25 „Училище за звезди “, анимация
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
19:00 „Рицарят Ръждивко“, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди “, сериал
21:20 „Изгубени на острова“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Усещане за жена“, повторение от ТВ7
00:20 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
01:10 Споделено с Камелия, повторение от ТВ7
02:00 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
02:50 „„Усещане за жена“, повторение от ТВ7
04:05 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
04:50 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
05:35 „Какво ви забърка Лео”, повторение от ТВ7

13 април 2016, сряда

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Рицарят Ръждивко“, анимация
10:15 „Ever after high”, Книга на легендите, анимация
10:20 „Героите на града”, анимация
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
12:25 „Училище за звезди“, сериал
13:15 „Рицарят Ръждивко“, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:25 „Училище за звезди “, анимация
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
19:00 „Рицарят Ръждивко“, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди “, сериал
21:20 „Изгубени на острова“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Усещане за жена“, повторение от ТВ7
00:20 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
01:10 Споделено с Камелия, повторение от ТВ7
02:00 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
02:50 „„Усещане за жена“, повторение от ТВ7
04:05 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
04:50 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
05:35 „Какво ви забърка Лео”, повторение от ТВ7

14 април 2016, четвъртък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Рицарят Ръждивко“, анимация
10:15 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
10:20 „Героите на града”, анимация
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Училище за звезди“, сериал
13:15 „Рицарят Ръждивко“, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:25 „Училище за звезди “, анимация
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
19:00 „Рицарят Ръждивко“, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди “, сериал
21:20 „Изгубени на острова“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Усещане за жена“, повторение от ТВ7
00:20 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
01:10 Споделено с Камелия, повторение от ТВ7
02:00 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
02:50 „„Усещане за жена“, повторение от ТВ7
04:05 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
04:50 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
05:35 „Какво ви забърка Лео”, повторение от ТВ7

15 април, 2016, петък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Рицарят Ръждивко“, анимация
10:15 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
10:20 „Героите на града”, анимация
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Училище за звезди“, сериал
13:15 „Рицарят Ръждивко“, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:25 „Училище за звезди “, анимация
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Животът на Барби в къщата на мечтите”, анимация
19:00 „Рицарят Ръждивко“, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди “, сериал
21:20 „Изгубени на острова“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Усещане за жена“, повторение от ТВ7
00:20 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
01:10 Споделено с Камелия, повторение от ТВ7
02:00 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
02:50 „„Усещане за жена“, повторение от ТВ7
04:05 „Дневникът на Венета “, повторение от ТВ7
04:50 Терминал 7: Град на ангели, повторение от ТВ7
05:35 „Какво ви забърка Лео”, повторение от ТВ7

16 април 2016, събота

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:50 „Рицарят Ръждивко“, анимация
07:15 „Героите на града”, анимация
08:00 Кой е по-по-най, състезание
08:45 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най, състезание
14:40 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 „Училище за звезди“, сериал
18:00 „Изгубени на острова“, сериал
20:00 „Макс Стийл“, анимация
21:15 „Не дразнете Стивънс”, сериал
23:15 „Макс Стийл“, анимация
00:55 „Не дразнете Стивънс”, сериал
03:00 „Макс Стийл“, анимация
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

17 април 2016, неделя

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:50 „Героите на града“, анимация
08:00 Кой е по-по-най, състезание
08:45 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най, състезание
14:40 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 „Училище за звезди“, сериал
18:00 „Изгубени на острова“, сериал
20:00 „Макс Стийл“, анимация
21:15 „Не дразнете Стивънс”, сериал
23:15 „Макс Стийл“, анимация
00:55 „Не дразнете Стивънс”, сериал
03:00 „Макс Стийл“, анимация
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

48