Ще ви запознаем с програмата на SUPER7 за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

30 май 2016, понеделник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:45 Barbie life in a dreamhouse
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Героите на града”, анимация
10:15 Barbie life in a dreamhouse
10:20 „Пчеличката Мая”, сериал
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Героите на града”, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Пчеличката Мая”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Barbie life in a dreamhouse
19:00 „Героите на града”, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Изгубени на острова”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

31 май 2016, вторник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:45 Barbie life in a dreamhouse
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Героите на града”, анимация
10:15 Barbie life in a dreamhouse
10:20 „Пчеличката Мая”, сериал
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Героите на града”, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Пчеличката Мая”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Barbie life in a dreamhouse
19:00 „Героите на града”, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Изгубени на острова”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

1 юни 2016, сряда

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:45 Barbie life in a dreamhouse
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Героите на града”, анимация
10:15 Barbie life in a dreamhouse
10:20 „Пчеличката Мая”, сериал
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Героите на града”, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Пчеличката Мая”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Barbie life in a dreamhouse
19:00 „Героите на града”, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Изгубени на острова”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

2 юни 2016, четвъртък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:45 Barbie life in a dreamhouse
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Героите на града”, анимация
10:15 Barbie life in a dreamhouse
10:20 „Пчеличката Мая”, сериал
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Героите на града”, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Пчеличката Мая”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Barbie life in a dreamhouse
19:00 „Героите на града”, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Изгубени на острова”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

3 юни 2016, петък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:45 Barbie life in a dreamhouse
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Героите на града”, анимация
10:15 Barbie life in a dreamhouse
10:20 „Пчеличката Мая”, сериал
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Изгубени на острова”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Героите на града”, анимация
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Пчеличката Мая”, сериал
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Barbie life in a dreamhouse
19:00 „Героите на града”, анимация
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Изгубени на острова”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

4 юни 2016, събота

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:50 „Пчеличката Мая”, анимация
08:00 Кой е по-по-най – състезание
08:45 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най – състезание
14:40 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 „Ever after dragon games“
17:35 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
18:00 „Изгубени на острова”, сериал
20:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
21:15 „Училище за звезди”, сериал
23:15 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:55 „Училище за звезди”, сериал
03:00 „Походът за Делтора“, сериал
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

5 юни 2016, неделя

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:50 „Пчеличката Мая”, анимация
08:00 Кой е по-по-най – състезание
08:45 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация
11:00 „Ever after dragon games“
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най – състезание
14:40 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
18:00 „Изгубени на острова”, сериал
20:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
21:15 „Училище за звезди”, сериал
23:15 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:55 „Училище за звезди”, сериал
03:00 „Походът за Делтора“, сериал
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

37