Ще ви запознаем с програмата на SUPER7 за 22.08.2016 година – 28.08.2016 година.

22 август 2016, понеделник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, сериал
07:25 Монстър хай
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Пчеличката Мая”, анимация
10:15 „Героите на града”, сериал
10:30 Монстър хай
10:40 Ever after high
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Не дразнете Стивънс”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Монстър хай
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:20 Ever after high
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Монстър хай
19:00 „Пчеличката Мая”, анимация
19:40 Монстър хай
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
21:20 „Не дразнете Стивънс”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

23 август 2016, вторник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, сериал
07:25 Монстър хай
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Пчеличката Мая”, анимация
10:15 „Героите на града”, сериал
10:30 Монстър хай
10:40 Ever after high
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Не дразнете Стивънс”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
13:15 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Монстър хай
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:20 Ever after high
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Монстър хай
19:00 „Пчеличката Мая”, анимация
19:40 Монстър хай
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
20:55 „Училище за звезди”, сериал
21:20 „Не дразнете Стивънс”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

24 август 2016, сряда

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, сериал
07:25 Монстър хай
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Пчеличката Мая”, анимация
10:15 „Героите на града”, сериал
10:30 Монстър хай
10:40 Ever after high
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Не дразнете Стивънс”, сериал
12:25 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
12:50 „Училище за звезди”, сериал
13:15 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Монстър хай
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:45 „Училище за звезди”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:20 Ever after high
17:25 Монстър хай
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Монстър хай
19:00 „Пчеличката Мая”, анимация
19:40 Монстър хай
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди”, сериал
21:20 „Не дразнете Стивънс”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

25 август 2016, четвъртък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, сериал
07:25 Монстър хай
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Пчеличката Мая”, анимация
10:15 „Героите на града”, сериал
10:30 Монстър хай
10:40 Ever after high
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Не дразнете Стивънс”, сериал
12:25 „Училище за звезди”, сериал
13:15 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Монстър хай
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Училище за звезди”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:20 Ever after high
17:25 Монстър хай
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Монстър хай
19:00 „Пчеличката Мая”, анимация
19:40 Монстър хай
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди”, сериал
21:20 „Не дразнете Стивънс”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

26 август 2016, петък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Героите на града”, сериал
07:25 Монстър хай
07:30 „Клуб Уинкс”, сериал
08:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
09:30 „Пчеличката Мая”, анимация
10:15 „Героите на града”, сериал
10:30 Монстър хай
10:40 Ever after high
10:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
11:35 „Не дразнете Стивънс”, сериал
12:25 „Училище за звезди”, сериал
13:15 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Монстър хай
14:05 „Клуб Уинкс”, сериал
15:20 „Училище за звезди”, сериал
16:10 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
17:00 „Героите на града”, сериал
17:20 Ever after high
17:25 Монстър хай
17:30 „Клуб Уинкс”, сериал
18:50 Монстър хай
19:00 „Пчеличката Мая”, анимация
19:40 Монстър хай
19:50 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
20:30 „Училище за звезди”, сериал
21:20 „Не дразнете Стивънс”, сериал
22:10 „Походът за Делтора“, сериал
23:00 Повторения от Тв7

27 август 2016, събота

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:50 „Героите на града“, анимация
08:00 Кой е по-по-най – състезание
08:45 „Рицарят Ръждивко“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най – състезание
14:40 „Рицарят Ръждивко“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
17:10 „Училище за звезди“, сериал
18:00 „Не дразнете Стивънс“, сериал
20:00 „Училище за звезди“, сериал
21:15 „Походът за Делтора“, сериал
23:15 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:30 „Училище за звезди“, сериал
00:55 „Походът за Делтора“, сериал
03:00 Кой е по-по най – състезание
03:50 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:15 Кой е по-по най – състезание

28 август 2016, неделя

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
08:00 Кой е по-по-най – състезание
08:45 „Рицарят Ръждивко“, анимация
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация
12:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
13:00 „Пчеличката Мая”, анимация
14:00 Кой е по-по-най – състезание
14:40 „Рицарят Ръждивко“, анимация
15:30 Мини Мис и Мини Мистър – детско предаване с Илиана Балийска
16:00 Училище за звезди“, сериал
18:00 „Не дразнете Стивънс“, сериал
20:00 „Училище за звезди“, сериал
21:15 „Походът за Делтора“, сериал
23:15 „Училище за звезди“, сериал
00:55 „Походът за Делтора“, сериал
03:00 Кой е по-по най – състезание
03:50 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:15 Кой е по-по най – състезание

39