Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 04.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 05.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 06.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 07.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 08.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др.
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 09.04.2016

06:00 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
08:45 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „Домът на водните лилии” – романтичен филм с уч. на Лара Джой Кьорнер, Хайко Рупрехт, Диана Кьорнер, Клаудия Ришел и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Малайзия”(премиера) – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др.
16:00 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Чучулигата”(премиера) – сериен филм, 2 епизода
21:50 „Корабът на мечтите: Малайзия” – романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др., /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

НЕДЕЛЯ, 10.04.2016

05:40 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
08:15 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „Майките на моя съпруг” – романтичен филм с уч. на Оливър Буц, Таня Ведхорн, Гудрун Ландгребе, Рут-Мария Кубичек и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Пърт” (премиера) – романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др.
16:00 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Къщата на тайните”– романтичен филм с уч. на Сузан Анбее, Ингеборг Вестфал, Туре Райфенщайн и др.
21:50 „Корабът на мечтите: Пърт” – романтичен филм с уч. на Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер, Катя Флинт и др., /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

119