Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 01.08.2016 година – 07.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 01.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 02.07.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 03.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 04.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 05.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Любов от втори поглед” – романтичен с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Ервин Щайнхауер, Михаел Мендел, Хилде Далик, Кристоф фон Фридъл и др.
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 06.08.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Медици” – сериен филм, сезон 1
12:15 „Две сестри” – романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Андреас Елсхолц, Криси Шулц, Герхард Олшевски, Ингеборг Шьонер, Кристиан Оливер и др.
14:10 „Ваканция с татко” – романтична комедия с уч. Юлия Стинсхоф, Щефен Грот, Ламберт Хамел, Бетина Лампрехт и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
22:00 „Ваканция с татко” – романтична комедия с уч. Юлия Стинсхоф, Щефен Грот, Ламберт Хамел, Бетина Лампрехт и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 07.08.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Медици” – сериен филм, сезон 1
12:15 „Цената на любовта”– романтичен филм с уч. на Аня Шюте, Рудигер Йосвиг, Кристиан Леонард, Карин Дор и др.
14:10 „Леля Инге” – комедия с уч. на Габи Дом, Петер Сатман, Юлия Стинсхоф, Оливър Буц и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
22:00 „Леля Инге” – комедия с уч. на Габи Дом, Петер Сатман, Юлия Стинсхоф, Оливър Буц и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар

61