Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 12.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 13.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 14.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 15.04.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Непростимо” – сериен филм, /п/
09:30 „Вила край езерото” – мини-сериал с уч. на Уши Глас, Рут Дрексел, Герт Антхоф, Алекзандер Хелд и др.
11:30 „Сезони на любовта” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Непростимо”(премиера) – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „Сезони на любовта” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Феномени” – телевизионен пазар
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 16.04.2016

05:40 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:45 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „В долината на дивите рози I: По заповед на сърцето” – романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Оливър Буц, Елеоноре Вайсгербер, Мигел Херц-Кещранек, Мориц Линдберг и др.
14:10 „Корабът на мечтите: Канада”(премиера) – романтичен филм с уч. на Хайди Келер, Ники Вилдер, Йохен Хорст, Карстен Шпек и др.
16:00 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Горчиво вино” – романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Роберт Зеелигер, Рут-Мария Кубичек, Барбара Вусов, Алберт Фортел и др
21:50 „Корабът на мечтите: Канада” – романтичен филм с уч. на Хайди Келер, Ники Вилдер, Йохен Хорст, Карстен Шпек и др., /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

НЕДЕЛЯ, 17.04.2016

05:40 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:45 „Малката булка” – сериен филм
10:40 „Перла” – сериен филм
12:15 „В долината на дивите рози II:Да откажеш от любов” – романтичен филм с уч. на Зонзее Ной, Силвия Лайфхайт, Щефан Гюбсер, Герлинде Локер и др.
14:10 „Учен под наем” (премиера) – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
16:00 „Великолепният век” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Любовен еликсир”– романтичен филм с уч. на Михаела Мей, Михаел Мендл, Елземарике де Вос, Константин Гастман, Хари Бланк, Роберт Зеелигер и др.
21:50 „Учен под наем” – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др., /п/
23:45 „Феномени” – телевизионен пазар
01:45 Еротичен телепазар
03:45 „Перла” – сериен филм, /п/

52