Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 04.04.2016 година – 10.04.2016 година.

Понеделник, 4 април 2016 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
11:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
13:00 Футбол: Лудогорец – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
15:15 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
17:00 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
18:45 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
20:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 27-и епизод
21:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 32-и епизод
22:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
00:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 27-и епизод, повторение
01:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 32-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 5 април 2016 г.
08:00 Футбол: Локомотив – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
10:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 27-и епизод, повторение
11:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
14:00 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
16:00 Студио „Формула 1”, повторение
16:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
17:30 Студио „Формула 1”, повторение
17:40 Студио „Формула 1”, повторение
18:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
20:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, директно
21:00 Футбол: Астън Вила – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 32-и епизод, повторение
00:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 6 април 2016 г.
08:00 Футбол: Бастия – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, повторение
11:00 Футбол: Монтана – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 27-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Арсенал – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, повторение
16:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 40-и епизод, повторение
16:30 Студио „Купа на България”, директно
17:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, директно
18:55 Студио „Купа на България”, директно
19:15 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, директно
21:10 Студио „Купа на България”, директно
21:30 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 32-и епизод, директно
22:30 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън (08-09), повторение
23:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
01:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 32-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Четвъртък, 7 април 2016 г.
08:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
10:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 32-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Лориен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
15:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод
17:30 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 33-и епизод
18:00 Футбол: Левски – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
20:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 6-и епизод, директно
21:00 Дартс: Висша Лига, състезание в Шефилд, директно
00:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод, повторение
00:30 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 33-и епизод, повторение
01:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 6-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 8 април 2016 г.
08:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 32-и епизод, повторение
09:00 Обзор на кръга в А” професионална футболна група (15-16), 27-и епизод, повторение
10:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 6-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Локомотив – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, повторение
14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1, 32-и епизод, повторение
17:00 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
19:00 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 26-и епизод, директно
20:00 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 33-и епизод, повторение
20:30 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод, повторение
21:00 Студио „Лига 1”, директно
21:30 Футбол: Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, директно
23:25 Студио „Лига 1”, директно
23:45 Футбол: Левски – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
01:45 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 26-и епизод, повторение
02:45 Край на програмата

Събота, 9 април 2016 г.
08:00 Футбол: Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Преди кръга в „А” група, предаване за български футбол, 26-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
13:00 „А група токшоу”, предаване за български футбол, 32-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
16:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 6-и епизод, повторение
17:00 Студио „А група”, директно
17:15 Футбол: Черно море – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, директно
19:10 Студио „А група”, директно
20:00 Футбол: Левски – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, директно
21:55 Студио „А група”, директно
22:30 Футбол: Сент Етиен – Троа, мач от френската Лига 1, запис
00:30 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
02:30 Футбол: Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
04:30 Футбол: Суонси Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
06:30 Край на програмата

Неделя, 10 април 2016 г.
08:00 „Пътят към УЕФА ЕВРО 2016”, представяне на финалистите, 6-и епизод, повторение
09:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
11:00 Футбол: Левски – Ботев, мач от „А” професионална футболна група, повторение
13:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1, 33-и епизод
13:30 Баскетбол: Лаборал Куча Баскония – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
15:05 Студио „Vivacom Football Live”, директно
15:30 Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
17:25 Студио „Vivacom Football Live”, директно
18:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
19:55 Студио „Vivacom Football Live”, директно
20:20 Баскетбол: Реал Мадрид – Доминион Билбао Баскет, мач от испанската баскетболна лига, запис
21:40 Студио „Лига 1”, директно
22:00 Футбол: Марсилия – Бордо, мач от френската Лига 1, директно
23:55 Студио „Лига 1”, директно
00:15 Футбол: Ница – Рен, мач от френската Лига 1, запис
02:15 Футбол: Локомотив – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
04:15 Футбол: Монтана – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
06:15 Край на програмата

63