Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

Понеделник 11 Април
===================

05.00 Мансардата – САЩ, комедия, 2003 г.
07.00 Момчета и момичета – САЩ, романтична комедия, 2000 г.
09.00 В търсене на Аманда – САЩ, комедия, 2008 г.
11.00 Жабокът принц – САЩ, фантастичен романтичен филм, 2001 г.
12.40 Завръщане в бъдещето III – САЩ, комедия / приключенски филм, 1990 г.
14.40 Мансардата – САЩ, комедия, 2003 г.
16.10 Англичанинът, за когото хълмът стана планина – Великобритания, романтична комедия, 1995 г.
17.45 Перфектният обир – Великобритания, криминална драма, 2007 г.
19.30 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
21.30 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.
23.20 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.
01.10 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
03.15 Сянката на смъртта – Комедиен филм на ужасите – Нова Зеландия/САЩ, 1996 г.

Вторник 12 Април
================

05.10 Жабокът принц – САЩ, фантастичен романтичен филм, 2001 г.
06.50 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
09.00 Англичанинът, за когото хълмът стана планина – Великобритания, романтична комедия, 1995 г.
10.40 Доказателство – САЩ, драма, 2005 г.
12.20 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
14.15 Войната вкъщи – САЩ, драма, 1996 г.
16.15 Площад „Колумб“ – САЩ, драма – трилър, 2012 г.
17.40 Twelve Monkeys – USA movie from 1995
19.45 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.
21.30 Завръщане в бъдещето III – САЩ, комедия / приключенски филм, 1990 г.
23.30 Сянката на смъртта – Комедиен филм на ужасите – Нова Зеландия/САЩ, 1996 г.
01.20 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.
03.10 Мистична пица – Комедийна драма – САЩ, 1988 г.

Сряда 13 Април
==============

05.00 Фронтално – САЩ, романтична комедийна драма, 2002 г.
06.40 Доказателство – САЩ, драма, 2005 г.
08.25 Площад „Колумб“ – САЩ, драма – трилър, 2012 г.
09.50 Менсфийлд парк – Великобритания, комедийна драма, 1999 г.
11.40 Twelve Monkeys – USA movie from 1995
13.45 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.
15.30 The Return – British crime/drama from 2003
17.25 Завръщане в бъдещето III – САЩ, комедия / приключенски филм, 1990 г.
19.20 Разум и чувства – САЩ / Великобритания, романтична драма, 1995 г.
21.30 Роки V – САЩ, екшън – драма, 1990 г.
23.15 Мистична пица – Комедийна драма – САЩ, 1988 г.
01.00 Фронтално – САЩ, романтична комедийна драма, 2002 г.
03.00 Психо – Трилър/филм на ужасите – САЩ, 1998 г.

Четвъртък 14 Април
==================

05.00 Return to Paradise – German drama from 1998
06.50 Менсфийлд парк – Великобритания, комедийна драма, 1999 г.
08.40 Върни се при мен – САЩ, романтична коледия, 2000 г.
10.45 Уличен боец. Легендата за Чун Ли – САЩ, екшън, 2009 г.
12.30 Разум и чувства – САЩ / Великобритания, романтична драма, 1995 г.
14.45 Списъкът на Шиндлер – САЩ, драма, 1993 г.
18.00 Роки V – САЩ, екшън – драма, 1990 г.
19.45 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
21.30 Дневна светлина – Номиниран за „Оскар” екшън трилър – САЩ, 1996 г.
23.20 Психо – Трилър/филм на ужасите – САЩ, 1998 г.
01.00 Return to Paradise – German drama from 1998
02.50 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.

Петък 15 Април
==============

05.10 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
07.20 Уличен боец. Легендата за Чун Ли – САЩ, екшън, 2009 г.
09.00 Уличен ритъм – САЩ, музикална драма, 2007 г.
11.00 Конспирацията Ешелон – САЩ, екшън – трилър, 2009 г.
13.00 Раздвоение – САЩ, трилър, 2000 г.
14.50 Да се събудиш в Рино – САЩ, романтична комедия, 2002 г.
16.20 Смахнатият професор 2. Семейство Клъмп – САЩ, комедия, 2000 г.
18.10 Дневна светлина – Номиниран за „Оскар” екшън трилър – САЩ, 1996 г.
20.00 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
21.30 Сектор 9 – САЩ, номиниран за Оскар научнофантастичен трилър, 2009
23.20 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
01.25 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.
03.40 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.

Събота 16 Април
===============

05.30 Сянката на смъртта – Комедиен филм на ужасите – Нова Зеландия/САЩ, 1996 г.
07.20 Раздвоение – САЩ, трилър, 2000 г.
09.15 Балто – САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
11.00 Смахнатият професор 2. Семейство Клъмп – САЩ, комедия, 2000 г.
13.00 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
14.50 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
16.20 Момиче от Джърси – САЩ, романтична комедия, 2004 г.
18.00 Сектор 9 – САЩ, номиниран за Оскар научнофантастичен трилър, 2009
19.50 Животът ми до тук – Великобритания / САЩ, комедийна драма, 1999 г.
21.30 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
23.10 Убий Бил. част 1 – САЩ, удостоен с редица награди екшън – трилър, 2003 г.
01.00 Сянката на смъртта – Комедиен филм на ужасите – Нова Зеландия/САЩ, 1996 г.
03.00 Червеният дракон – Германия / САЩ, криминална драма, 2002 г.

Неделя 17 Април
===============

05.00 Балто – САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
07.00 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
09.00 Момиче от Джърси – САЩ, романтична комедия, 2004 г.
11.00 Хъни – САЩ, романтична драма, 2003 г.
12.40 Животът ми до тук – Великобритания / САЩ, комедийна драма, 1999 г.
14.15 Октомврийско небе – САЩ, биографична драма, 1999 г.
16.00 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
18.00 Духът – САЩ, криминален екшън, 2008 г.
19.45 Еквилибриум – САЩ, научно-фантастичен трилър, 2002 г.
21.30 Аполо 13 – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1995 г.
23.45 Червеният дракон – Германия / САЩ, криминална драма, 2002 г.
01.45 Площад „Колумб“ – САЩ, драма – трилър, 2012 г.
03.10 Преследваният – САЩ, екшън – трилър, 2003 г.

74