Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport 2 HD за 11.04.2016 година – 17.04.2016 година.

Понеделник, 11 април 2016 г.
08:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Суонси Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, повторение
14:00 „Светът на Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 41-и епизод, повторение
14:30 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Астън Вила (08-09), повторение
15:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Футбол: Марсилия – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 33-и епизод
20:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
21:45 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
22:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
00:45 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 33-и епизод, повторение
01:45 Край на програмата

Вторник, 12 април 2016 г.
08:00 Футбол: Ливърпул – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 33-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Берое – ЦСКА, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
17:00 Футбол: Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 33-и епизод, директно
20:00 Студио „Формула 1”, повторение
20:30 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
21:40 Студио „Формула 1”, повторение
22:00 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бахрейн, повторение
00:00 „Формула 1 Токшоу”, предаване за Формула 1, повторение
01:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 33-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 13 април 2016 г.
08:00 Футбол: ПАОК Солун – Левадиакос, мач от гръцката Суперлига, повторение
10:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
12:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 33-и епизод, повторение
15:00 “Класика от Висшата Лига” – Челси – Манчестър Сити (09-10), повторение
15:30 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
18:30 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 28-и епизод
19:00 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 33-и епизод
19:30 Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Далас Мавърикс, мач от НБА, повторение
22:00 Футбол: Кристъл Палас – Евертън, мач от английската Висша Лига, директно
23:55 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Манчестър Юнайтед, преиграване от 6-я кръг за Купата на Футболната Асоциация, повторение
01:55 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 28-и епизод, повторение
02:25 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 33-и епизод, повторение
02:55 Край на програмата

Четвъртък, 14 април 2016 г.
08:00 Футбол: Сент Етиен – Троа, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Футбол: Локомотив – Славия, мач от „А” професионална футболна група, повторение
12:00 Футбол: Кристъл Палас – Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 „Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 28-и епизод, повторение
14:30 „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 32-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Ница – Рен, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
19:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 26-и епизод, директно
20:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
23:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
01:00 Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
03:00 Край на програмата

Петък, 15 април 2016 г.
04:55 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Китай, директно
06:40 Футбол: Монтана – Берое, мач от „А” професионална футболна група, повторение
08:55 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Китай, директно
11:00 „Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 33-и епизод, повторение
12:00 Футбол: ПАОК Солун – Левадиакос, мач от гръцката Суперлига, повторение
14:00 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 26-и епизод, повторение
15:00 Футбол: Монтана – Литекс, полуфинал за Купата на България, първи мач, повторение
17:15 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
19:00 Преди кръга във френската Лига 1 (2015-16), магазинно предаване, 34-и епизод, повторение
19:30 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 34-и епизод
20:00 Студио „А група”, директно
20:15 Футбол: Лудогорец – Черно море, мач от „А” професионална футболна група, директно
22:10 Студио „А група”, директно
22:35 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
00:20 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
02:20 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 34-и епизод, повторение
02:50 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
04:35 Край на програмата

Събота, 16 април 2016 г.
05:10 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
06:55 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Китай, директно
08:10 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 33-и епизод, повторение
09:30 Студио „Формула 1”, директно
09:55 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Китай, директно
11:00 Студио „Формула 1”, директно
11:45 Преди кръга във Висшата Лига” (2015-16), магазинно предаване, 34-и епизод
12:15 „Висшата лига в цифри”, магазинно предаване, 34-и епизод, повторение
12:45 “Класика от Висшата Лига” – Челси – Манчестър Сити (09-10), повторение
13:15 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
14:30 Студио „Vivacom Football Live”, директно
14:45 Футбол: Норич Сити – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, директно
16:40 Студио „Vivacom Football Live”, директно
17:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Астън Вила, мач от английската Висша Лига, директно
18:55 Студио „Vivacom Football Live”, директно
19:30 Футбол: Челси – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
21:25 Студио „Vivacom Football Live”, директно
21:45 Професионален бокс: Международна галавечер в Лийдс, Великобритания, директно
01:30 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Китай, повторение
02:45 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Китай, повторение
03:45 Футбол: Берое – Локомотив, мач от „А” професионална футболна група, повторение
05:45 Футбол: Ботев – Монтана, мач от „А” професионална футболна група, повторение
07:45 Край на програмата

Неделя, 17 април 2016 г.
08:00 “Класика от Висшата Лига” – Манчестър Юнайтед – Астън Вила (08-09), повторение
08:30 Студио „Формула 1”, директно
08:55 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Китай, директно
11:00 Студио „Формула 1”, директно
11:30 „НБА Екшън”, предаване за баскетбол от НБА (2015-16), 26-и епизод, повторение
12:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига, 34-и епизод
13:30 “Класика от Висшата Лига” – Челси – Манчестър Сити (07-08), повторение
14:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1, 34-и епизод, повторение
14:30 Студио „Лига 1”, директно
15:00 Футбол: Нант – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
16:55 Студио „Лига 1”, директно
17:00 Студио „А група”, директно
17:15 Футбол: Славия – Пирин, мач от „А” професионална футболна група, директно
19:10 Студио „А група”, директно
19:45 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Китай, повторение
21:45 Студио „Лига 1”, директно
22:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
23:55 Студио „Лига 1”, директно
00:15 Футбол: Арсенал – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
02:15 Футбол: АФК Борнемут – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
04:15 Футбол: Лестър Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
06:15 Край на програмата

60