Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 30.05.2016 година – 05.06.2016 година.

Понеделник 30 Май
=================

05.30 Супер яки – САЩ, комедия, 2007 г.
07.30 Къща-чудовище – САЩ, анимационна семейна комедия, 2006 г.
09.00 Американска приказка. Файвъл покорява запада – САЩ, анимационен приключенски филм, 1991 г.
10.30 Балто – САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
12.00 Семейство Флинтстоун – САЩ, семейна комедия, 1994 г.
13.40 Завръщане в бъдещето III – САЩ, комедия / приключенски филм, 1990 г.
15.40 Къща-чудовище – САЩ, анимационна семейна комедия, 2006 г.
17.20 Туистър – САЩ, екшън приключенска драма, 1996 г.
19.15 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
21.30 Списъкът на Шиндлер – САЩ, драма, 1993 г.
00.40 Нос Страх – САЩ, трилър, 1991 г.
02.45 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.

Вторник 31 Май
==============

05.00 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.
07.00 Балто – САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
08.15 Американска приказка. Файвъл покорява запада – САЩ, анимационен приключенски филм, 1991 г.
09.30 Семейство Флинтстоун – САЩ, семейна комедия, 1994 г.
11.00 Завръщане в бъдещето III – САЩ, комедия / приключенски филм, 1990 г.
13.00 Спайс Уорлд – Великобритания, комедия / мюзикъл, 1997 г.
14.30 Туистър – САЩ, екшън приключенска драма, 1996 г.
16.20 Заемателите – Великобритания, семейна драма, 2011 г.
17.50 Шепот на ангели – САЩ, драма, 2000 г.
19.45 Ударът „Пелам 123“. Отвличане в метрото – САЩ / Великобритания, криминален екшън, 2009 г.
21.30 Американския президент – Комедия от САЩ, 1995 г.
23.20 Червеният дракон – Германия / САЩ, криминална драма, 2002 г.
01.20 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
03.30 Супернова – САЩ, фантастика, 2000 г.

Сряда 1 Юни
===========

05.00 Стръв – САЩ, филм на ужасите – екшън, 2012 г.
07.00 Спайс Уорлд – Великобритания, комедия / мюзикъл, 1997 г.
09.00 Заемателите – Великобритания, семейна драма, 2011 г.
10.45 Шепот на ангели – САЩ, драма, 2000 г.
12.20 В какво се превръщат мечтите – САЩ, драма, 1998 г.
14.15 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
16.00 Супернова – САЩ, фантастика, 2000 г.
17.00 Американския президент – Комедия от САЩ, 1995 г.
19.30 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
21.30 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
23.00 Стръв – САЩ, филм на ужасите – екшън, 2012 г.
00.40 Червеният дракон – Германия / САЩ, криминална драма, 2002 г.
03.00 Човекът с чантата – Бахамски острови / САЩ, трилър, 2014 г.

Четвъртък 2 Юни
===============

05.00 В какво се превръщат мечтите – САЩ, драма, 1998 г.
06.50 Забраненото кралство – САЩ / Китай, екшън – комедия, 2008 г.
08.40 Кучето вампир – Канада, комедия, 2012 г.
10.10 Американска приказка. Файвъл покорява запада – САЩ, анимационен приключенски филм, 1991 г.
11.30 Кейт и Леополд – САЩ, номинирана за „Оскар“ романтична комедия, 2001 г.
13.30 Неочакван обрат – САЩ, драма, 2000 г.
15.15 От Прада към нищо – САЩ, романтична комедия, 2011 г.
17.00 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
19.05 Пач Адамс – Номинирана за „Оскар” комедия/драма – САЩ, 1998 г.
21.00 Червеният дракон – Германия / САЩ, криминална драма, 2002 г.
23.00 Човекът с чантата – Бахамски острови / САЩ, трилър, 2014 г.
01.00 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
02.45 Момичето в парка – САЩ, психологическа драма, 2007 г.

Петък 3 Юни
===========

05.00 Американска приказка. Файвъл покорява запада – САЩ, анимационен приключенски филм, 1991 г.
06.20 Кучето вампир – Канада, комедия, 2012 г.
08.00 От Прада към нищо – САЩ, романтична комедия, 2011 г.
09.50 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
12.00 Пач Адамс – Номинирана за „Оскар” комедия/драма – САЩ, 1998 г.
14.00 Приключенията на Шаркбой и Лава Гърл 3-D – САЩ, семеен фантастичен филм, 2005 г.
15.30 Уличен ритъм – САЩ, музикална драма, 2007 г.
17.25 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
19.10 Аполо 13 – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1995 г.
21.30 Джобът на Господ – САЩ, криминална драма, 2014 г.
23.00 Момичето в парка – САЩ, психологическа драма, 2007 г.
00.50 Поздрави от Холивуд – Номинирана за „Оскар” комедийна драма – САЩ, 1990 г.
02.30 Откраднати животи – САЩ, криминална драма, 2009 г.
04.00 Боби – САЩ, драма, 2006 г.

Събота 4 Юни
============

06.00 Уличен ритъм – САЩ, музикална драма, 2007 г.
08.00 Приключенията на Шаркбой и Лава Гърл 3-D – САЩ, семеен фантастичен филм, 2005 г.
09.30 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
11.20 Аполо 13 – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1995 г.
13.40 Малките войници – САЩ, екшън – приключенска комедия, 1998 г.
15.30 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
17.30 Поздрави от Холивуд – Номинирана за „Оскар” комедийна драма – САЩ, 1990 г.
19.15 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
21.30 Страшен филм – САЩ, комедия, 2000 г.
23.00 Откраднати животи – САЩ, криминална драма, 2009 г.
00.30 Джобът на Господ – САЩ, криминална драма, 2014 г.
02.00 Задгробен живот – САЩ, филм на ужасите – трилър, 2009 г.
03.40 Човекът с чантата – Бахамски острови / САЩ, трилър, 2014 г.

Неделя 5 Юни
============

05.25 Страшен филм – САЩ, комедия, 2000 г.
06.50 Американско сватбено одеяло – САЩ, романтична драма, 1995 г.
08.45 Малките войници – САЩ, екшън – приключенска комедия, 1998 г.
10.35 В другия край на линията – Великобритания/ САЩ / Индия, романтична комедия, 2008 г.
12.20 Близки срещи от третия вид – САЩ, научно-фантастична приключенска драма, 1977 г.
14.35 Хъни – САЩ, романтична драма, 2003 г.
16.10 Умни хора – САЩ, комедия, 2008 г.
17.45 Боби – САЩ, драма, 2006 г.
19.40 В какво се превръщат мечтите – САЩ, драма, 1998 г.
21.30 Съпруга по неволя – Великобритания / САЩ, романтична комедия, 2008 г.
23.00 Задгробен живот – САЩ, филм на ужасите – трилър, 2009 г.
00.50 Ярдовете – САЩ, криминална драма / трилър, 2000 г.
03.00 Спънката – Великобритания, криминален трилър 2013 г.

56