Ще ви запознаем с програмата на Diema Family за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 08.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 09.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 10.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите” – сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 11.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Законите на съдбата” – сериен филм, 2 епизода, /п/
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 12.08.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода
07:00 „Триумф на любовта” – сериен филм, /п/
08:00 „Забраненият плод” – сериен филм, /п/
09:30 „Любовен полъх от миналото” – романтичен филм с уч. на Марион Митерхамер, Мирослав Немец, Петер Кремер и др.
11:30 „До последен дъх” – сериен филм, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Бон апети”, /п/
14:00 „Триумф на любовта” – сериен филм
15:00 „Забраненият плод” – сериен филм
16:00 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм, /п/
17:00 „Войната на розите”– сериен филм, /п/
18:00 „До последен дъх” – сериен филм
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Малката булка” – сериен филм, /п/
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериен филм
22:30 „Войната на розите”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Индия: Любовна история” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, 2 епизода, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 13.08.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Медици” – сериен филм, сезон 1
12:15 „Утре ще мечтаем заедно” – романтичен филм с уч. на Зузане Михел, Карл-Хайнц Восгерау, Бруно Ейрон, Ева Пфлуг и др.
14:10 „Глътка свеж въздух” – комедия с уч. на Кристине Нойбауер, Гезине Цукровски, Маркус Кнуфкен, Екхард Пройс и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
22:00 „Глътка свеж въздух” – комедия с уч. на Кристине Нойбауер, Гезине Цукровски, Маркус Кнуфкен, Екхард Пройс и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 14.08.2016

05:30 „Клонинг” – сериен филм, 2 епизода
07:40 „Малката булка” – сериен филм
11:15 „Медици” – сериен филм, сезон 1
12:15 „Тръни в долината на цветята”– романтичен филм с уч. на Ева-Ингеборг Шолц, Урсула Карвен, Мирослав Немец, Изолде Барт и др.
14:10 „Не казвай на татко” – комедия с уч. на Сузане Гартнер, Ламберт Хамел, Ане-Софи Брийст, Ангелика Томас и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, сезон 1, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода
22:00 „Не казвай на татко” – комедия с уч. на Сузане Гартнер, Ламберт Хамел, Ане-Софи Брийст, Ангелика Томас и др., /п/
00:00 „Наследството на Гулденбург” – сериен филм, сезон 2, 2 епизода, /п/
02:00 Еротичен телепазар

82