Ще ви запознаем с програмата на Diema за 01.08.2016 година – 07.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 01.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1 /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити, сезон 1, 2 епизода
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:10 „Нощ се спуска над Манхатън”– криминален с уч. на Анди Гарсия, Ричард Драйфус, Лена Олин, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Колм Феоре и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 2
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Операция: „Край на играта” – екшън с уч. на Роб Кордри, Елън Баркин, Одет Анабел, Маги Кю, Зак Галифанакис, Адам Скот и др.
23:45 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
00:45 Еротичен телепазар
02:45 „Национална лотария” /п/
03:15 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ВТОРНИК, 02.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 2, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Безмилостна игра” – екшън с уч. на Джордж Ийдс, Вини Джоунс, Стивън Сегал,
Анна Лин Маккорд, Тед Ливайн, Стивън Ланг, Тиа Карере и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Внезапна смърт”– екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
00:15 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

СРЯДА, 03.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:15 „Внезапна смърт”– екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Обратно броене” – екшън с уч. Куба Гудинг мл., Нийл Макдоноу, Ники Айкокс, Остин Ейбрамс и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 04.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3, /п/
09:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Ударна сила” – екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Лиса Ловбранд, Дейвид Кенеди, Дани Уеб, Адам Кроусдел и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Бързи и яростни ” – екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др.
00:15 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ПЕТЪК, 05.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:40 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:15 „Бързи и яростни ” – екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др., /п/
18:30 Студио „Футбол”, директно
19:00 Футбол: Нефтохимик (Бургас) – Дунав (Русе), мач от Първа професионална лига, директно
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Кодът” – екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Рада Мичъл, Робърт Форстър и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
02:40 Еротичен телепазар
03:40 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

СЪБОТА, 06.08.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1
10:50 „Кодът” – екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Рада Мичъл, Робърт Форстър и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
18:00 „Мръсната дузина: Смъртоносна мисия” – екшън с уч. на уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Винс Едуардс, Винсент Ван Патън и др.
20:00 „Смахнатият професор” – комедия с уч. на Еди Мърфи, Джейда Пинкет-Смит,
Джеймс Кобърн, Лари Милър, Дейв Чапел, Джон Ейлс и др.
22:00 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7, 2 епизода
23:00 „Jackass: Кретените 3” – комедия с уч. на Джони Ноксвил, Стив- О, Бам Маргера и др.
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 07.08.2016

05:30 „Без граници” – сериал, сезон 2 /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 3 епизода
11:00 „Мръсната дузина: Смъртоносна мисия” – екшън с уч. на уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Винс Едуардс, Винсент Ван Патън и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
18:00 „Смахнатият професор” – комедия с уч. на Еди Мърфи, Джейда Пинкет-Смит,
Джеймс Кобърн, Лари Милър, Дейв Чапел, Джон Ейлс и др.
20:00 „Сърцето на дракона: Ново начало” – екшън с уч. на Кристофър Мастерсън, Рона Фигероа, Хари ван Горкъм, Мат Хики, Хенри О и др.
22.00 „Ангели от Ада” – сериал, сезон 2
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:20 Еротичен телепазар

51