Ще ви запознаем с програмата на Diema за 08.08.2016 година – 14.08.2016 година.

ПОНЕДЕЛНИК, 08.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Надпревара” с Долф Лундгрен” – реалити, сезон 1, 2 епизода
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:40 „Сърцето на дракона: Ново начало” – приключенски екшън с уч. на Кристофър Мастерсън, Рона Фигероа, Хари ван Горкъм, Мат Хики, Хенри О и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Ченгета Джен – Х” – екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др.
00:20 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Национална лотария” /п/
03:50 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ВТОРНИК, 09.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:10 „Ченгета Джен – Х” – екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Противоотрова”– трилър с уч. на Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Том Беринджър, Кристофър Фулфорд, Джефри Райт, Крис Кристоферсън и др.
00:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

СРЯДА, 10.08.2016

06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1, /п/
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:40 „Да изгубиш себе си” – трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Нощни ястреби” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Линдзи Уогнър, Найджъл Дейвънпорт, Рутгер Хауър и др.
00:10 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Национална лотария” /п/
03:40 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 11.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1, /п/
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:00 „Младият Херкулес” – сериал
16:30 „Нощни ястреби” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Линдзи Уогнър, Найджъл Дейвънпорт, Рутгер Хауър и др., /п/
18:30 „Господари на ефира” – забавно предаване, /п/
19:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3
20:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Бързи и яростни 2” – екшън с уч. Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес, Кол Хаузър и др.
00:15 „Черният списък” – сериал, сезон 2, /п/
01:15 Еротичен телепазар
03:15 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3, /п/

ПЕТЪК, 12.08.2016

06:15 „Младият Херкулес” – сериал, /п/
06:45 „Зина – принцесата воин” – сериал, сезон 3
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4, /п/
09:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
10:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
11:00 „Клоунът”– сериал, сезон 3, /п/
12:00 „Военни престъпления” – сериал, сезон 8, /п/
13:00 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 1
15:00 „Снайперисти” – сериал, сезон 1
16:15 „Бързи и яростни 2” – екшън с уч. Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Ева Мендес, Кол Хаузър и др., /п/
18:30 Студио „Първа лига”, директно
19:00 Футбол: Монтана – Локомотив (Пловдив), мач от Първа професионална лига, директно
21:00 „Черният списък” – сериал, сезон 2
22:00 „Под прицел” – екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др.
00:40 „Фрактура” – предаване за рок музика, /п/
03:00 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 13.08.2016

06:15 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5, /п/
07:15 „Без багаж” – предаване за туризъм, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 2 епизода
10:00 „Под прицел” – екшън с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилън Макдермът, Гари Коул, Фред Долтън Томпсън, Джон Махони и др., /п/
13:00 „Национална лотария” /п/
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:30 „Рокфелер плаза 30” – сериал, сезон 7
18:00 „Мръсната дузина: Фатална мисия” – екшън с уч. на уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Джеф Конауей, Ърни Хъдсън и др.
20:00 „Смахнатият професор 2” – комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес, Ричард Гант, Джанет Джаксън, Ана Мария Хорсфорд, Уанда Сайкс и др.
22:15 „Психо 2” – трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Вера Майлс, Мег Тили, Робърт Лоджия и др.
00:40 Еротичен телепазар
02:40 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, /п/

НЕДЕЛЯ, 14.08.2016

05:30 „Без граници” – сериал, сезон 2 , /п/
06:45 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1, /п/
07:45 „Уокър – тексаският рейнджър” – сериал, сезон 1, 3 епизода
11:00 „Мръсната дузина: Фатална мисия” – екшън с уч. на уч. на Тели Савалас, Ърнест Борджин, Джеф Конауей, Ърни Хъдсън и др., /п/
13:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
13:30 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 1
14:30 „Ларго Уинч” – сериал, сезон 1
15:30 „Без граници” – сериал, сезон 2
16:30 „Камиони по леда”– реалити, сезон 5
17:40 „Смахнатият професор 2” – комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес,
Ричард Гант, Джанет Джаксън, Ана Мария Хорсфорд, Уанда Сайкс и др., /п/
20:00 „Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника” – приключенски с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О’Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др.
22.00 „Обир” – сериал, сезон 3
00:20 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:45 Еротичен телепазар

67