Ще ви запознаем с програмата на SUPER7 за 21.03.2016 година – 27.03.2016 година.

21 март 2016, понеделник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Животът на Барби в приказна къщичка“, анимация
08:50 „Героите на града”, анимация
09:30 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
10:15 „Животът на Барби в приказна къщичка“, анимация
10:20 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
10:50 „Макс Стийл“, анимация
11:40 „Зеленият камък “, сериал
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
13:20 „Не дразнете Стивънс“, сериал
14:10 „Изгубени на острова“, сериал
15:00 „Макс Стийл “, анимация
15:50 „Зеленият камък “, анимация
16:40 „Мъничета“, анимация
17:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Монстър Хай“, анимация
19:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
19:45 „Хаш две о, охо“, анимация
19:50 „Героите на града“, анимация
20:30 „Макс Стийл“, анимация
21:20 „Зеленият камък “, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Изгубени на острова“, сериал
23:25 „Училище за звезди”, сериал
23:50 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:40 „Зеленият камък “, сериал
01:55 Кой е по-по-най, състезание
02:40 Мъничета, анимация
02:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
03:45 Мъничета, анимация
03:55 „Зеленият камък “, анимация
05:10 Кой е по-по-най, състезание

22 март 2016, вторник

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Монстър Хай“, анимация
08:50 „Героите на града”, анимация
09:30 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
10:15 „Монстър Хай“, анимация
10:20 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
10:50 „Макс Стийл“, анимация
11:40 „Зеленият камък “, анимация
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
13:20 „Не дразнете Стивънс“, сериал
14:10 „Изгубени на острова“, сериал
14:35 „Училище за звезди”, сериал
15:00 „Макс Стийл “, анимация
15:50 „Зеленият камък “, анимация
16:40 „Мъничета“, анимация
17:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Монстър Хай“, анимация
19:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
19:45 „Хаш две о, охо“, анимация
19:50 „Героите на града“, анимация
20:30 „Макс Стийл“, анимация
21:20 „Зеленият камък “, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Училище за звезди“, сериал
23:50 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:40 „Зеленият камък “, сериал
01:55 Кой е по-по-най, състезание
02:40 Мъничета, анимация
02:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
03:45 Мъничета, анимация
03:55 „Зеленият камък “, сериал
05:10 Кой е по-по-най, състезание

23 март 2016, сряда

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Монстър Хай“, анимация
08:50 „Героите на града”, анимация
09:30 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
10:15 „Монстър Хай“, анимация
10:20 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
10:50 „Зеленият камък “, сериал
11:40 „Макс Стийл“, анимация
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
13:20 „Не дразнете Стивънс“, сериал
14:10 „Училище за звезди”, сериал
15:00 „Макс Стийл “, анимация
15:50 „Зеленият камък “, сериал
16:40 „Мъничета“, анимация
17:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Монстър Хай“, анимация
19:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
19:45 „Хаш две о, охо“, анимация
19:50 „Героите на града“, анимация
20:30 „Зеленият камък “, сериал
21:20 „Макс Стийл“, анимация
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Училище за звезди“, сериал
23:50 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:40 „Зеленият камък “, анимация
01:55 Кой е по-по-най, състезание
02:40 Мъничета, анимация
02:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
03:45 Мъничета, анимация
03:55 „Зеленият камък “, сериал
05:10 Кой е по-по-най, състезание

24 март 2016, четвъртък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Монстър Хай“, анимация
08:50 „Героите на града”, анимация
09:30 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
10:15 „Монстър Хай“, анимация
10:20 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
10:50 „Зеленият камък “, сериал
11:40 „Макс Стийл“, анимация
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
13:20 „Не дразнете Стивънс“, сериал
14:10 „Училище за звезди”, сериал
15:00 Зеленият камък “, сериал
15:50 „Макс Стийл “, анимация
16:40 „Мъничета“, анимация
17:00 „Ризарят Лъждивко”, анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Монстър Хай“, анимация
19:00 „Малкото пони“, анимация
19:45 „Хаш две о, охо“, анимация
19:50 „Героите на града“, анимация
20:30 „Зеленият камък “, сериал
21:20 „Макс Стийл“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Училище за звезди“, сериал
23:50 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:40 „Зеленият камък “, сериал
01:55 Кой е по-по-най, състезание
02:40 Мъничета, анимация
02:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
03:45 Мъничета, анимация
03:55 „Зеленият камък “, сериал
05:10 Кой е по-по-най, състезание

25 март 2016, петък

06:00 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
06:20 „Кой е по-по-най“, телевизионно състезание
07:00 „Рицарят Ръждивко”, анимация
07:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
08:45 „Монстър Хай“, анимация
08:50 „Героите на града”, анимация
09:30 „Малкото пони“, анимация
10:15 „Монстър Хай“, анимация
10:20 „Рицарят Ръждивко”, анимация
10:50 „Зеленият камък “, сериал
11:40 „Макс Стийл“, сериал
12:30 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
13:20 „Не дразнете Стивънс“, сериал
14:10 „Училище за звезди”, сериал
15:00 Зеленият камък “, анимация
15:50 „Макс Стийл “, анимация
16:40 „Мъничета“, анимация
17:00 „Ризарят Лъждивко”, анимация
17:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
18:50 „Монстър Хай“, анимация
19:00 „Малкото пони“, анимация
19:45 „Хаш две о, охо“, анимация
19:50 „Героите на града“, анимация
20:30 „Зеленият камък “, сериал
21:20 „Макс Стийл“, сериал
22:10 „Не дразнете Стивънс“, сериал
23:00 „Училище за звезди“, сериал
23:50 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
00:40 „Зеленият камък “, сериал
01:55 Кой е по-по-най, състезание
02:40 Мъничета, анимация
02:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
03:45 Мъничета, анимация
03:55 „Макс Стийл “, анимация
05:10 Кой е по-по-най, състезание

26 март 2016, събота

06:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
08:00 „Клечко попада в приключение“, детски филм
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
12:30 „Призрачните приключения на Пакман”, анимация
14:35 „Макс Стийл”, анимация
16:00 „Не дразнете Стивънс“, сериал
18:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
20:00 „Изгубени на острова”, сериал
20:25 „Училище за звезди”, сериал
22:00 „Макс Стийл“, анимация
23:40 „Зеленият камък”, сериал
01:30 „Макс Стийл“, сериал
01:55 „Зеленият камък”, сериал
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

27 март 2016, неделя

06:00 „Пчеличката Мая“, 3D анимация
07:05 „Рицарят Ръждивко”, анимация
08:00 „Мъничета: кодът на Марко Поло“, детски филм
09:30 „Клуб Уинкс“, анимация, сезон 6
12:30 „Призрачните приключения на Пакман”, анимация
12:55 „Малкото пони”, анимация
14:35 „Зеленият камък”, сериал
16:00 „Не дразнете Стивънс“, сериал
18:00 „Наръчник за оцеляване в училище“, сериал
20:00 „Училище за звезди”, сериал
22:00 „Зеленият камък”, сериал
00:00 „Макс Стийл“, сериал
01:55 „Зеленият камък”, сериал
03:55 „Призрачните приключения на Пакман“, анимация
05:10 Кой е по-по най – състезание

54