Ще ви запознаем с програмата на TV1000 за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година:

Понеделник 14 Ноември
=====================

05.00 Секси ботуши – САЩ / Великобритания, комедия / драма, 2005 г.
06.50 Стаята на Марвин – САЩ, драма, 1996 г.
08.35 Градски каубои – САЩ, комедиен уестърн, 1991 г.
10.30 Деветките – САЩ, фантастична драма, 2007 г.
12.10 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
14.00 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
16.15 Спасение! – Комедия – САЩ/Канада, 2004 г.
18.00 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
19.45 О като Отело – САЩ, драма, 2001 г.
21.30 Нотинг Хил – Удостоена с награди романтична комедия – САЩ/Великобритания, 1999 г.
23.30 Двойни игри – САЩ, екшън – трилър, 1999 г.
01.10 Психо – Трилър/филм на ужасите – САЩ, 1998 г.
02.55 Играта – Екшън трилър – САЩ, 1997 г.

Вторник 15 Ноември
==================

05.00 Умни хора – САЩ, комедия, 2008 г.
06.35 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
08.10 Уличен ритъм – САЩ, музикална драма, 2007 г.
10.00 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
12.15 Ултравайълет – САЩ, научно-фантастичен екшън, 2006 г.
13.45 Цялото кралско войнство – Германия / САЩ, драма, 2006 г.
15.50 Приключенията на Шаркбой и Лава Гърл 3-D – САЩ, семеен фантастичен филм, 2005 г.
17.30 Нотинг Хил – Удостоена с награди романтична комедия – САЩ/Великобритания, 1999 г.
19.35 Спомените на неудачника – Великобритания, драма, 2008 г.
21.30 Небеса – Германия / Италия / САЩ, драма, 2002 г.
23.05 Роден на Четвърти юли – Наградена с „Оскар” биографична драма – САЩ, 1989 г.
01.25 Играта – Екшън трилър – САЩ, 1997 г.
03.30 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.

Сряда 16 Ноември
================

05.00 Проблемите на Грей – САЩ, романтична комедия, 2006 г.
07.00 Кучето вампир – Канада, комедия, 2012 г.
09.00 Приключенията на Шаркбой и Лава Гърл 3-D – САЩ, семеен фантастичен филм, 2005 г.
11.00 Секси ботуши – САЩ / Великобритания, комедия / драма, 2005 г.
13.00 Умни хора – САЩ, комедия, 2008 г.
14.50 Поглед от върха – САЩ, романтична комедия, 2003 г.
16.25 Тайната на умните мишоци – САЩ, анимационен приключенски филм, 1982 г.
18.00 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
19.50 Знак на съдбата – САЩ, романтична комедия, 2001 г.
21.30 Двойни игри – САЩ, екшън – трилър, 1999 г.
23.15 Дама Пика. черен ритуал – Русия, филм на ужасите, 2015 г.
00.45 Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш – Криминална драма – САЩ, 1995 г.

02.45 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.

Четвъртък 17 Ноември
====================

05.00 Бутилка Шок – САЩ, комедия, 2008 г.
07.00 Рифът – САЩ, анимационен семеен приключенски филм, 2006 г.
08.30 Филаделфия – САЩ, удостоена с „Оскар“ драма, 1993 г.
10.40 Ултравайълет – САЩ, научно-фантастичен екшън, 2006 г.
12.15 Деветките – САЩ, фантастична драма, 2007 г.
14.00 Русалки – САЩ, комедия / драма / романтичен филм с номинация за “Златен глобус“, 1990 г.
16.00 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
17.40 Гражданката Рут – САЩ, комедия, 1996 г.
19.30 Градски каубои – САЩ, комедиен уестърн, 1991 г.
21.30 Перфектното бягство – САЩ, психологически трилър, 2009 г.
23.05 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.
01.20 Завръщане в Рая – Драма – САЩ, 1998 г.
03.15 Видове – Филм на ужасите/екшън – САЩ, 1995 г.

Петък 18 Ноември
================

05.00 Гражданката Рут – САЩ, комедия, 1996 г.
07.00 Поглед от върха – САЩ, романтична комедия, 2003 г.
08.30 Проблемите на Грей – САЩ, романтична комедия, 2006 г.
10.15 Бутилка Шок – САЩ, комедия, 2008 г.
12.15 Русалки – САЩ, комедия / драма / романтичен филм с номинация за “Златен глобус“, 1990 г.
14.15 Остин Пауърс. Международният потаен мъж – САЩ, екшън – комедия, 1997 г.
16.00 Всички кучета отиват в рая 2 – САЩ, анимационен приключенски филм, 1996 г.
17.40 Дивата река – Игрален филм от САЩ, 1994 г.
19.45 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
21.30 Страхотни момичета – САЩ, драма, 2013 г.
23.10 Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш – Криминална драма – САЩ, 1995 г.
01.10 Видове – Филм на ужасите/екшън – САЩ, 1995 г.
03.00 Нежност – САЩ, трилър, 2009 г.

Събота 19 Ноември
=================

05.00 Момиче от предградието – САЩ, романтична комедия, 2007 г.
07.00 Дивата река – Игрален филм от САЩ, 1994 г.
09.00 Кучето вампир – Канада, комедия, 2012 г.
11.00 Всички кучета отиват в рая 2 – САЩ, анимационен приключенски филм, 1996 г.
12.30 К-9. Частен детектив – САЩ, екшън – комедия, 2002 г.
14.30 Умни хора – САЩ, комедия, 2008 г.
16.10 Знак на съдбата – САЩ, романтична комедия, 2001 г.
18.00 Легендата за Десперо – САЩ, семеен анимационен филм, 2008 г.
20.00 Теория на хаоса – САЩ, романтична комедия, 2008 г.
21.30 Холивудленд – САЩ, криминална драма, 2006 г.
23.35 Бръсначът – САЩ, удостоена с награди драма, 1996 г.
01.45 Купонджийки – САЩ, криминална комедия, 2012 г.

03.20 Ню Йорк, обичам те! -САЩ, романтична комедия, 2009 г.

Неделя 20 Ноември
=================

05.15 Наем – САЩ, музикална драма, 2005 г.
07.30 Пенелъпи – Великобритания/ САЩ, романтична комедия, 2006 г.
09.10 Тайната на умните мишоци – САЩ, анимационен приключенски филм, 1982 г.
10.35 Легендата за Десперо – САЩ, семеен анимационен филм, 2008 г.
12.15 Деца шпиони – САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
14.00 К-9. Частен детектив -САЩ, екшън – комедия, 2002 г.
16.00 Теория на хаоса – САЩ, романтична комедия, 2008 г.
17.45 Тя е върхът – САЩ, романтична комедия, 1999 г.
19.30 Русалки – САЩ, комедия / драма / романтичен филм с номинация за “Златен глобус“, 1990 г.
21.30 Бръсначът – САЩ, удостоена с награди драма, 1996 г.
23.40 Небеса – Германия / Италия / САЩ, драма, 2002 г.
01.20 Студио 54 – САЩ, драма, 1998 г.
02.50 Хенри и Джун – Биографичен филм от САЩ, 1990 г.

88