Ще ви запознаем с програмата на Viasat Explore за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година.

Понеделник 14 Ноември
=====================

07.00 „Призраци от автоморгата” еп.2
07.45 Треска за нефрит еп.5
08.10 Въздушна помощ еп.4
08.35 Търсачи на съкровища еп.6
09.20 Голямото местене еп.6
10.10 Алеята на торнадото еп.6
10.55 Страхотни изобретения еп.11
11.20 Страхотни изобретения еп.12
11.45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война еп.4
12.30 Каубои в студени води еп.2
13.20 Царе на строителството с дървен материал еп.9
14.05 Търсачи на съкровища еп.2
14.50 Градът на бялата мечка еп.11
15.15 По следите на торнадото еп.11
15.40 Алеята на торнадото еп.7
16.25 Голяма гневна риба еп.10
17.10 „Призраци от автоморгата” еп.3
17.55 Голямото местене еп.1
18.45 Превозвачи на къщи еп.5
19.05 Империя за скрап еп.5
19.40 Каубои в студени води еп.3
20.30 Царе на строителството с дървен материал еп.10
21.15 Търсачи на съкровища еп.4
22.00 Царе на строителството с дървен материал еп.7
22.45 Братски проекти еп.11
23.05 Братски проекти в къщата еп.11
23.30 Големият див север еп.6
00.15 Градът на бялата мечка еп.3
00.40 Деконструкция еп.2
06.05 Ураган 360 еп.3

Вторник 15 Ноември
==================

07.00 „Призраци от автоморгата” еп.3
07.45 Треска за нефрит еп.6
08.10 Въздушна помощ еп.5
08.35 Търсачи на съкровища еп.7
09.20 Голямото местене еп.1
10.10 Алеята на торнадото еп.7
10.55 Страхотни изобретения еп.13
11.20 Страхотни изобретения еп.14
11.45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война еп.5
12.30 Каубои в студени води еп.3
13.20 Царе на строителството с дървен материал еп.10
14.05 Търсачи на съкровища еп.3
14.50 Градът на бялата мечка еп.12
15.15 По следите на торнадото еп.12
15.40 Алеята на торнадото еп.8
16.25 Голяма гневна риба еп.11
17.10 „Призраци от автоморгата” еп.4
17.55 Голямото местене еп.2
18.45 Превозвачи на къщи еп.6
19.05 Империя за скрап еп.6
19.40 Каубои в студени води еп.4
20.30 Царе на строителството с дървен материал еп.11
21.15 Търсачи на съкровища еп.5
22.00 Каубои в студени води еп.3
22.45 Войните на роботите еп.6
23.45 Дроновете еп.1
00.05 Дроновете еп.2
00.30 Въздушна помощ еп.5
06.05 Ураган 360 еп.4

Сряда 16 Ноември
================

07.00 „Призраци от автоморгата” еп.4
07.45 Треска за нефрит еп.7
08.10 Въздушна помощ еп.6
08.35 Търсачи на съкровища еп.8
09.20 Голямото местене еп.2
10.10 Алеята на торнадото еп.8
10.55 Страхотни изобретения еп.15
11.20 Страхотни изобретения еп.16
11.45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война еп.6
12.30 Каубои в студени води еп.4
13.20 Царе на строителството с дървен материал еп.11
14.05 Търсачи на съкровища еп.4
14.50 Градът на бялата мечка еп.1
15.15 По следите на торнадото еп.1
15.40 Алеята на торнадото еп.1
16.25 Голяма гневна риба еп.12
17.10 „Призраци от автоморгата” еп.5
17.55 Голямото местене еп.3
18.45 Превозвачи на къщи еп.7
19.05 Империя за скрап еп.1
19.40 Каубои в студени води еп.5
20.30 Царе на строителството с дървен материал еп.12
21.15 Търсачи на съкровища еп.6
22.00 Търсачи на съкровища еп.1
22.45 Големият див север еп.7
23.30 Градът на бялата мечка еп.11
23.55 Градът на бялата мечка еп.12
00.25 Въздушна помощ еп.6
06.05 Ураган 360 еп.5

Четвъртък 17 Ноември
====================

07.00 „Призраци от автоморгата” еп.5
07.45 Треска за нефрит еп.8
08.10 Въздушна помощ еп.7
08.35 Търсачи на съкровища еп.1
09.20 Голямото местене еп.3
10.10 Алеята на торнадото еп.1
11.20 Страхотни изобретения еп.18
11.45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война еп.1
12.30 Каубои в студени води еп.5
13.20 Царе на строителството с дървен материал еп.12
14.05 Търсачи на съкровища еп.5
14.50 Градът на бялата мечка еп.2
15.15 По следите на торнадото еп.2
15.40 Алеята на торнадото еп.2
16.25 Голяма гневна риба еп.13
17.10 „Призраци от автоморгата” еп.6
17.55 Голямото местене еп.4
18.45 Превозвачи на къщи еп.8
19.05 Империя за скрап еп.2
19.40 Каубои в студени води еп.6
20.30 Царе на строителството с дървен материал еп.1
21.15 Търсачи на съкровища еп.7
22.00 Мащабни продажби еп.8
22.20 Мащабни продажби еп.9
22.45 Супер-превозвачи еп.3
23.30 Империя за скрап еп.1
00.00 Империя за скрап еп.2
00.30 Въздушна помощ еп.7
06.05 Ураган 360 еп.6

Петък 18 Ноември
================

07.00 „Призраци от автоморгата” еп.6
07.45 Треска за нефрит еп.9
08.10 Въздушна помощ еп.8
08.35 Търсачи на съкровища еп.2
09.20 Голямото местене еп.4
10.10 Алеята на торнадото еп.2
10.55 Страхотни изобретения еп.19
11.20 Страхотни изобретения еп.20
11.45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война еп.2
12.30 Каубои в студени води еп.6
13.20 Царе на строителството с дървен материал еп.1
14.05 Търсачи на съкровища еп.6
14.50 Градът на бялата мечка еп.3
15.15 По следите на торнадото еп.3
15.40 Алеята на торнадото еп.3
16.25 Голяма гневна риба еп.1
17.10 „Призраци от автоморгата” еп.7
17.55 Голямото местене еп.5
18.45 Братски проекти еп.11
19.05 Братски проекти в къщата еп.11
19.40 Каубои в студени води еп.7
20.30 Царе на строителството с дървен материал еп.2
21.15 Търсачи на съкровища еп.8
22.00 Треска за нефрит еп.13
22.20 Треска за нефрит еп.14
22.45 Дроновете еп.3
23.05 Дроновете еп.4
23.35 Войните на роботите еп.6
00.30 Деконструкция еп.3
06.05 Ураган 360 еп.7

Събота 19 Ноември
=================

07.05 По следите на торнадото еп.5
07.30 По следите на торнадото еп.6
07.55 По следите на торнадото еп.7
08.20 По следите на торнадото еп.8
08.45 Голяма гневна риба еп.5
09.25 Голяма гневна риба еп.6
10.05 Голяма гневна риба еп.7
10.45 Големият див север еп.6
11.30 „Призраци от автоморгата” еп.2
12.15 „Призраци от автоморгата” еп.3
13.00 Войните на роботите еп.5
14.00 Войните на роботите еп.6
15.00 Опасни пътища еп.3
16.00 Дроновете еп.1
16.20 Дроновете еп.2
16.45 Дроновете еп.3
17.05 Дроновете еп.4
17.30 Супер-превозвачи еп.3
18.15 Превозвачи на къщи еп.5
18.35 Превозвачи на къщи еп.6
19.00 Превозвачи на къщи еп.7
19.20 Превозвачи на къщи еп.8
19.45 Братски проекти еп.10
20.10 Братски проекти в къщата еп.10
20.30 Братски проекти еп.11
20.50 Братски проекти в къщата еп.11
21.15 Големият див север еп.7
22.00 Опасни пътища еп.3
23.00 Търсачи на съкровища еп.4
23.45 Царе на строителството с дървен материал еп.11
00.30 Деконструкция еп.3
06.05 Арктика с Брус Пари еп.4

Неделя 20 Ноември
=================

07.00 Голяма гневна риба еп.2
07.45 Големият див север еп.6
08.30 „Призраци от автоморгата” еп.9
09.15 „Призраци от автоморгата” еп.10
10.00 Опасни пътища еп.2
11.00 Автомобилни експерти еп.4
11.25 Братски проекти еп.9
11.45 Братски проекти в къщата еп.9
12.10 Братски проекти еп.10
12.30 Братски проекти в къщата еп.10
13.00 Търсачи на съкровища еп.7
13.45 Търсачи на съкровища еп.8
14.30 Търсачи на съкровища еп.9
15.15 Търсачи на съкровища еп.10
16.00 Търсачи на съкровища еп.11
16.45 Търсачи на съкровища еп.1
17.30 Страхотни изобретения еп.5
17.55 Страхотни изобретения еп.22
18.20 Страхотни изобретения еп.14
18.45 Страхотни изобретения еп.29
19.15 Войните на роботите еп.6
20.15 Супер-превозвачи еп.3
21.00 Империя за скрап еп.3
21.30 Империя за скрап еп.4
22.00 72 опасни места за живеене еп.5
22.45 Големият див север еп.7
23.30 Опасни пътища еп.1
00.35 Страхотни изобретения еп.8
06.05 Арктика с Брус Пари еп.5

34