Ще ви запознаем с програмата на Diema Sport HD за 14.11.2016 година – 20.11.2016 година:

Понеделник, 14 ноември 2016 г.
08:00 Волейбол: Марек Юнион Ивкони – Монтана, мач от Суперлигата, повторение
10:00 Футбол: Англия – Шотландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
13:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
15:00 Футбол: Гърция – Босна и Херцеговина, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
17:00 Футбол: Румъния – Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
19:00 Обзор на кръга за Купата на България (2016-17), 2-и епизод, повторение
20:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод
21:00 Футбол: Хърватия – Исландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
23:00 Футбол: Люксембург – Холандия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
01:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Вторник, 15 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Англия – Шотландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
10:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
13:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
13:30 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Минесота Тимбърулвс, мач от НБА, повторение
16:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
17:00 Футбол: Гърция – Босна и Херцеговина, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
19:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
20:00 Футбол: Люксембург – Холандия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
22:00 Футбол: Румъния – Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
00:00 Футбол: Англия – Испания, международен приятелски мач, повторение
02:00 Край на програмата

Сряда, 16 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Румъния – Полша, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
10:00 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 13-и епизод, повторение
11:00 Футбол: Гърция – Босна и Херцеговина, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
13:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
14:00 Футбол: Люксембург – Холандия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
16:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 12-и епизод, повторение
17:00 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, директно
21:00 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
23:00 Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Минесота Тимбърулвс, мач от НБА, повторение
01:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Четвъртък, 17 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Уелс – Сърбия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
10:00 Формула 1: Първа тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
11:40 Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
12:15 Формула 1: Трета тренировка за Голямата Награда на Бразилия, повторение
14:30 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив (2014-15), повторение
15:00 Волейбол: Марек Юнион Ивкони – Монтана, мач от Суперлигата, повторение
17:00 Футбол: Англия – Шотландия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
19:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
20:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 14-и епизод, директно
21:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Футбол: Франция – Швеция, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
01:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
02:00 Край на програмата

Петък, 18 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:15 Студио „Формула 1“, повторение
10:45 Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Бразилия, повторение
11:45 Студио „Формула 1“, повторение
12:15 Формула 1: Състезание за Голямата Награда на Бразилия, повторение
14:30 „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 19-и епизод, повторение
15:30 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
16:00 „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
17:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
18:00 Студио „Волейбол“, директно
18:30 Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, директно
20:30 Студио „Волейбол“, директно
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив (2014-15), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Лил – Лион, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Край на програмата

Събота, 19 ноември 2016 г.
08:00 Футбол: Черно море – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
12:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
12:30 Футбол: Берое – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
14:30 Студио „Първа професионална лига“, директно
15:00 Футбол: Славия – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
16:55 Студио „Първа професионална лига“, директно
17:30 Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига“, директно
20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, запис
21:50 Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
23:45 Студио „Баскетбол“, директно
00:00 Баскетбол: Хюстън Рокетс – Юта Джаз, мач от НБА, директно
02:10 Студио „Баскетбол“, директно
02:30 Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
04:30 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
06:30 Край на програмата

Неделя, 20 ноември 2016 г.
08:00 Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 4-и епизод, повторение
09:00 Баскетбол: Торонто Раптърс – Ню Йорк Никс, мач от НБА, повторение
11:30 Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 12-и епизод
12:30 Студио „Втора професионална лига“, директно
13:00 Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, директно
14:55 Студио „Втора професионална лига“, директно
15:10 Студио „Чемпиъншип“, директно
15:15 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
17:10 Студио „Чемпиъншип“, директно
17:30 Студио „Висша Лига“, директно
18:00 Футбол: Мидълзбро – Челси, мач от английската Висша Лига, директно
19:55 Студио „Висша Лига“, директно
20:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 13-и епизод, повторение
21:00 Класика от „А” професионална футболна група: Лудогорец – Берое (2015-16), повторение
21:30 Студио „Лига 1“, директно
21:45 Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1, директно
23:40 Студио „Лига 1“, директно
00:00 Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00 Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
04:00 Край на програмата

46